Svatby v destinaci – Svatba v muzeu umění v Palm Beach

Blog Destination I Do


Palladium - 970x90

Pátek 5. srpna 2022

Slova Rose Lehnerové

Fotky s laskavým svolením Shlomi Amiga Photography

Krátce po jejich prvním rande na Manhattanu se dva světy Shelby a Griffina střetly. Jejich chemie vypadala bez námahy poté, co si pár uvědomil, že mají společné přátele a hodně společného. Nějak se nikdy nepotkali, ale Hinge dal pár dohromady a podařilo se jim to. Během dvou let po datování si Griffin získal Shelbyho srdce romantickou žádostí o ruku v Palm Beach; vedle jeho rodinného domu a kde byly vytvořeny všechny oblíbené vzpomínky páru. Griffinův extravagantní návrh okvětních lístků růže na Floridě inspiroval pár k uspořádání elegantní svatby s moderním nádechem.

Západy slunce na Floridě, zejména v Palm Beach, jsou prodejním místem pro nově zasnoubené páry, protože jeho krásná krajina je typickým pozadím každé svatby. Shelby a Griffin si oblast vybrali nejen z toho důvodu, ale také proto, že ji chtěli vrátit tam, kde to všechno začalo. Kromě spojení s Griffinovým rodinným domem tam pár strávil mnoho dovolených, během covidu se přestěhoval z New Yorku na Floridu a během procesu se zasnoubil.

“Chtěli jsme, aby naši hosté zažili stejné kouzlo, jaké cítíme každý den v Palm Beach,” říká pár.

Pár si pro Floridu vybral netypické venkovní místo svatby: Norton Museum of Art. Cílem Shelby a Giffina se stalo vytvořit jedinečný, modernizovaný přístup k jejich oslavě a zvýšit eleganci toho všeho.

„Milovali jsme intimitu prostoru a zahrad. Věděli jsme, že můžeme vytvořit vnitřní/venkovní zážitek s přístupem do celého muzea a mít galerie jen pro sebe,“ říká pár.

I když se místo konání ukázalo jako skvělý začátek plánovací cesty páru, na cestě s COVIDem narazili na velký náraz. Zatímco se pár připravoval na spolupráci židovských kanadských a amerických tradic na jejich svatbě, logistika navrhla výzvu pro jejich svatební hosty mimo Floridu a USA.

“V měsících před naší svatbou jsme se obávali problémů na hranicích mezi USA a Kanadou.” říká pár.

Uprostřed cestovního stresu našli Shelby a Griffin jistotu díky množství času a příprav věnovaných zajištění toho, že vše proběhne bez problémů. První noc po příjezdu jejich hosta pár uspořádal uvítací večeři v The Breakers, aby se znovu setkal se svými přáteli a rodinou z New Yorku, Kalifornie a Toronta.

„Byli jsme zklamaní, že máme tak dlouhé zasnoubení, ale nakonec to bylo přínosem, protože jsme si dali na čas s plánováním naší vysněné svatby. To skutečně zmírnilo jakýkoli stres, který jsme měli s výběrem prodejců, správným kováním šatů a výzkumem, aby každý detail byl dokonalý,“ říká pár.

Kromě nádherných Nortonových soch a uměleckých děl toto místo poskytuje sofistikovanou venkovní oázu, která dosahuje současného vzhledu. Slavnostní ceremoniál se konal pod zavěšeným baldachýnem z bílé lilie a vysokými floridskými palmami. Mezi Nortonovou okázalou zahradou a bílými prapory se pár konečně prošel uličkou společně se společností svých blízkých.

“Protože jsme obeznámeni s oblastí Palm Beach, nemám pocit, že bychom za naši svatbu utratili další peníze výběrem destinace,” říká pár.

Kromě svatebního dne uspořádali Shelby a Griffin brunch na rozloučenou v hotelu The Colony Palm Beach zdobeném visícími liánami, palmami a růžovým nebem.

„Byli jsme tak nadšení, že můžeme uspořádat brunch, protože tento hotel je velmi typickým Palm Beach. Všichni naši hosté měli pocit, jako by zažili skutečné kouzlo ostrova Palm Beach, když viděli ‘Růžový ráj’,“ říká pár.

Třpytivý oceán a vynikající západy slunce nakonec uzavřely svatební den Shelby a Griffina.

„Naše svatba by neměla kouzelné pozadí, kdybychom ji pořádali v New Yorku nebo Torontu. Kromě COVIDu jsme rádi, že se Florida skvěle hodí pro venkovní akce. Celý náš víkend se konal venku s krásnou kulisou oceánu,“ říká pár.

Ostatní páry, které plánují svatbu v Palm Beach, by měly zvážit tuto radu od páru:

„Dokud vaši hosté budou cítit lásku v místnosti, vaše svatba bude naprosto dokonalá. Utíká to příliš rychle, takže se nesnažte potírat malé věci,“ říkají manželé.

Prodejci: Fotograf: Fotografie Shlomi Amiga; Svatební plánovač: Akce Sparrows od Yizzyho; Místo: Norton Museum of Art; Květinář: Vynikající akce; Dekor poradce: William Fulghum Design Associates; Papírnictví: Papírové nápady; Dort: Země & Cukr; Vlasy a make-up: Taťjana Terzic; Návrhář šatů: Oscar de la Renta; Ženichův oděvní návrhář: Keaton; After Party šaty: Paco Rabanne; Boty pro ženicha: Stubbs & Wootton; Boty pro nevěstu: Christian Dior; Stravování: Constellation Culinary Group; Hudba: Zábava v tropech; Video: Video Senderey; Foto budka: CapturePod


Palladium - 700x700

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.