Nejkrásnější odpadky na šaty

  • |

Nejkrásnější odpadky na šaty

Ve skříních po celém světě visí miliony svatebních šatů, dokonale zachovalých po celou dobu. Existují také nekonečné svatební fotografie zobrazující stejnou okouzlující scénu šťastně manželského páru. I když na obou není nic špatného, ​​chcete, aby váš výjimečný den vynikl z davu, proč nezabít dvě mouchy jednou ranou a Trash the Dress?

„Trash the Dress“ je moderní fotografický trend, kdy nevěsta zničí své svatební šaty přehnaně a extravagantně, často se odehrává na jedinečném a atraktivním místě.

I když tento trend nemusí být pro každého, je to zábavný a jedinečný způsob, jak uzavřít jednu kapitolu svého života a začít novou, být báječnou pohřební hranicí pro váš starý život a extravagantní podobiznou pro vaše nové společné životy.

Svatby v destinacích vytvářejí perfektní příležitost pro páry zachytit zcela jedinečný snímek „Trash the Dress“ na krásných a malebných místech.

Chcete se zúčastnit ‘Trash the Dress’, ale nejste si jisti, kde začít? Dovolte nám, abychom vám dali pár nápadů a ukázali vám některá z nejkrásnějších a ikonických míst, kde můžete stylově zničit své šaty.

Chůze po vlnách v Royalton Blue Waters

Dokonalé modré pobřeží Jamajky přitahuje svatební páry po celém světě. Se svými nedotčenými vodami a škrobově bílými plážemi je Royalton Blue Waters v Montego Bay tím pravým místem, kde můžete říct „Já“ předtím, než si „rozhoupete šaty“.

Místo toho, abyste ve svůj svatební den pózovali ruku v ruce na břehu, proč nezvěčnit a neuctít svou lásku fotkou tak jedinečnou, jako jste vy dva?

Navrhujeme: Když vás omývají vlny, zabořte se po kolena do písku a dejte si pusu. Zatímco vás tropický mořský vánek políbí, vyfoťte vítěze fotografie „Trash the Dress“. Pláže Royalton Blue Waters jsou vynikající volbou pro idylický snímek. Hoďte to na své účty na sociálních sítích a sledujte, jak se hromadí komentáře!

Uhnízděný v Cenote v Dreams Tulum

Cenotes jsou bývalé jeskyně, jejichž stropy se samy do sebe zhroutily a vystavily jeskyni s průsvitnou vodou tropickému slunci.

Jsou to nádherné jeskyně důležité pro mayskou kulturu, o nichž se předpokládá, že jsou ústy do podsvětí a v současnosti fungují jako turistické destinace s vysokým provozem.

Gran Cenote, který se nachází jen pár kilometrů od Dreams Tulum, je křišťálově čistá plocha křišťálově čisté vody, kterou ze všech stran lemuje bujná džungle a flóra Mayské riviéry, což z ní dělá fantasticky fotografické místo pro váš snímek „Trash the Dress“.

Naše foto doporučení: vy a váš partner se ponořte do průzračné vody, obklopené ze všech stran přírodními skalními útvary Gran Cenote. Elegance vašich šatů v průsvitných hloubkách kontrastuje s přirozenou nádherou jeskyně takovým způsobem, že každý, kdo si prohlédne vaše ‘Trash the Dress’, bude závidět dobrodružství vaší cílové svatby.

V Deep End v Riu Palace Aruba

Dovolte nám, abychom na vás byli drzí: ponořili jste si prsty do vody a bavili jste se o výše uvedených myšlenkách, ale možná je čas úplně „utopit róbu“ a vzít svůj obrázek „Trash the Dress“ zcela ponořený.

Tento klasický příklad fenoménu „Trash the Dress“ vás jistě zaujme, protože vaše promočené šaty kolem vás víří, jako by byly zavěšeny ve vzduchu, a vytváří nezapomenutelný a pozoruhodný obraz, připomínající váš výjimečný den fotografií hodnou umělecké galerie.

Náš nápad: ponořte se do prvotřídního rekreačního bazénu Riu Palace Aruba – jeho pozoruhodný design inspirovaný místní kulturou – a vytvořte perfektní kulisu pro váš podvodní snímek „Trash the Dress“.

Pod obloukem v Breathless Cabo San Lucas

Oblouk Cabo San Lucas, tyčící se přes tři patra, je jednou z nejfotogeničtějších a nejvýraznějších památek Mexika.

Tento oblouk, který kvete na cípu poloostrova Baja California, byl také známý jako „konec země“, vznikl přirozenou mořskou erozí a je obvykle domovem štěkajících lachtanů a valících se mořských vln.

Na několik týdnů každých pár let se však příliv stáhne a odhalí pás země, který mohou lidé využít k postavení pod obloukem Cabo San Lucas.

Tento úkaz, který se vyskytuje jednou za jeden modrý měsíc, umožňuje novomanželům pořídit skutečně vzácnou fotografii „Trash the Dress“.

Náš návrh: zarámováno pod obloukem, lehněte si do písku se svým čerstvě oddaným partnerem a nechte se zaplavit slaným přílivem a čerstvě odhaleným pískem.

Propletený v džunglích Royalton Bavaro

Destinační svatby v Dominikánské republice neznamenají jen oceánské scenérie pláží a vody. DR je domovem pásů života v džungli, udržovaných chladným tropickým klimatem. Tyto zelené a živé džungle jsou perfektním prostředím pro snímek „Trash the Dress“.

Naše vize pro vaši fotografii: obklopte se hadovitými kmeny stromů a vinnou révou, svažte vás a vaši drahou polovičku, jako byste právě uvázali uzel. Vaše svatební šaty, roztrhané a potřísněné špínou a rostlinami, vyniknou na zeleném pozadí jako majestátní bílý mrak.

Cítíte se inspirovat k nalezení dokonalého letoviska a místa pro ‘Trash the Dress’? Udělejte první krok na své cílové svatební cestě kliknutím na tlačítko níže a spojte se s koordinátorem rezervace Destify:

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.