Útěk z Innsbrucku, který se téměř nestal

Zřeknutí se odpovědnosti – Některé příspěvky na tomto webu obsahují přidružené odkazy. Mohu získat malou provizi bez dalších nákladů pro vás, pokud provedete nákup pomocí mých odkazů, které téměř jistě využiji k nákupu dalších lyží a horolezeckého vybavení.

Lauren a Jeremy čelili během procesu plánování svatby mnoha výzvám, a to až do samotného dne útěku. Ale bez ohledu na to, jaké překážky se jim postavily do cesty, nepřestávali se usmívat a v den svého útěku v Innsbrucku prostě šli s proudem, šťastní, že navzdory všemu tento den konečně nastal.

Nemohl jsem možná vyprávět celý příběh tak dobře jako oni, takže nechám Lauren a Jeremyho, aby vám řekli celý příběh o všem, co předcházelo jejich útěku z Innsbrucku. A jsem si jistý, že na konci se mnou budete souhlasit, že tato epická sága by rozhodně měla být vánoční rom-com…

Jak jste se zasnoubili?

Bylo to v polovině blokády v roce 2020 a kvůli Covidu jsme promeškali spoustu oslav… Obhájil jsem své magisterské studium a zahájil doktorát, založili jsme s přáteli nadační fond, Jeremy byl povýšen do nové role, měl výročí a oba naše narozeniny atd. Byl to pro nás obzvlášť velký rok! Jeremy je ten typ chlapa, který se opravdu hodně snaží ocenit a oslavovat takové věci, což je jeden z mnoha důvodů, proč ho miluji. Aby to napravil, najal nám neuvěřitelného soukromého šéfkuchaře, aby připravil 10 mini večeří a spoustu malých dezertů na oslavu věcí, které jsme zmeškali, aniž bychom kdy opustili dům. Na konci večeře měli naši 3 psi malé šátky, když mě požádali, abych si ho vzal!

Nějaké vtipné historky před vaším svatebním dnem?

  1. Měli jsme naplánovanou velkou svatbu, se kterou jsem (Lauren) váhala. Nejsem někdo, kdo je rád středem pozornosti, takže velká svatba mi úplně nesedla. Asi 2 týdny poté, co jsme dokončili platbu za celou věc, místo vyhlásilo bankrot a vzalo s sebou celý náš svatební rozpočet. I když to bylo hrozné, nakonec jsem dostal útěk, který byl mnohem víc „já“ a miloval svou svatbu víc, než bych na prvním místě měl.
  2. Hned po očkování (březen 2021) jsme skutečně doufali, že pandemie a blokace skutečně skončí. To je, když jsme kontaktovali Cat ohledně útěku. Byli jsme opravdu nadšení a naplánovali jsme velký bláznivý výlet. Jak už všichni víme, pandemie ještě zdaleka neskončila. Čím víc se blížil výlet, tím víc a víc jsme se obávali, jestli máme jet nebo ne.
  3. Asi měsíc před odjezdem na útěk Jeremymu diagnostikovali rakovinu. Několik týdnů jsme si nebyli jisti, co nás čeká. Nakonec byl na operaci přesně 2 týdny před naší cestou. Mysleli jsme, že cestu nakonec zrušíme, ale Jeremyho chirurgický onkolog se ujistil, že bude mít dost času na zotavení, a přinutil nás, abychom ještě jeli. Dostali jsme zprávu, že operace byla naprostý úspěch a že nebude potřebovat ozařování ani chemoterapii, až se vrátíme. Za pár měsíců čekáme na PET sken, abychom potvrdili, že ta strašná kapitola našeho života je za námi. Zdá se však, že jsme měli neuvěřitelné štěstí, že operace byla vše, co potřeboval, aby se o to postaral.
  4. O pár týdnů později byl Jeremy dostatečně uzdraven, aby mohl jít, a my jsme dostávali preventivní test na Covid (mysleli jsme si, že je to nutné), abychom mohli cestovat. Přihlásili jsme se na 24hodinový test, ale došlo k nějaké chybě, která nás přivedla v 72hodinovém obratu. Byli jsme již 2 lety do naší 4 letové cesty do Maďarska, když jsme zjistili, že se možná nebudeme moci dostat do Maďarska kvůli této chybě. Naštěstí maďarský testovací mandát začal 2 dny poté, co jsme dorazili (webové stránky v USA byly špatné… fuj).
  5. Letecká společnost ztratila naše tašky s mými svatebními šaty a v nich Jeremyho oblek… Trvalo to asi 3 dny, než jsme dorazili, takže jsme pár dní žili z našich příručních věcí.
  6. Rakousko oznámilo pondělní uzamčení den poté, co jsme dorazili do Maďarska (v pátek). Náš útěk byl naplánován na úterý a stále jsme neměli tašky. Naše zavazadla dorazila v sobotu a my jsme naskočili na vlak do Innsbrucku, abychom v neděli propašovali útěk a odjeli posledním vlakem do Švýcarska. Ten vlak měl několik hodin zpoždění a nakonec jsme se dostali z Rakouska doslova 2 MINUTY před výlukou.
  7. Původní úterý, kdy jsme se měli vzít, pršelo! Takže tím nejvíce kruhovým objezdem jsme měli štěstí…

Jak jste se rozhodli pro své umístění?

Cat nám to prodal. Chtěli jsme Alpy, nebyli jsme moc hákliví na specifika. Věřili jsme jí, že si vybere nějaké nádherné místo, a ONA DODALA.

S jakými největšími problémy jste se při plánování svého odchodu potýkali?

Jeremyho rakovina a COVID udělaly všechno nejisté a děsivé.

Jaký je tvůj oblíbený moment/vzpomínka ze dne?

Oba jsme si opravdu užili chvíle, kdy jsme se zastavili, abychom ocenili krásu krajiny. Oba jsme byli před kamerou opravdu nešikovní, takže jsme byli v procesu trochu zameteni. Zvláště si (Lauren) pamatuji, jak jsme seděli u skály, když jsme se chystali vypít čaj na zahřátí a dívali se na jezero. Bylo to tak neuvěřitelně krásné.
Jeremyho oblíbený okamžik byl na vánočním trhu v Innsbrucku. Stáli jsme na nástupišti s výhledem na obrovský rozsvícený vánoční strom a popíjeli svařené víno, zatímco hrála dechovka. Odjakživa miloval Vánoce a celý trh byl úplně zamilovaný.

Je něco, za co jsi opravdu rád, že jsi to udělal? Nebo ne?

Jsem rád, že jsme to všechno nechali na Cat! Vybrala to nejneuvěřitelnější místo a postarala se, abychom měli dostatek občerstvení a teplého oblečení. Udělala to úplně bez stresu, takže jsme se mohli soustředit na kouzlo toho všeho! Obzvláště promyšlené bylo balení hrotů na túru dolů. Vřele doporučuji nechat to na odborníkovi, jako je ona.

Co byste poradil ostatním párům, které plánují svatbu?

Neztraťte se v očekávání ostatních lidí, jaký by měl být den. Jsem tajně (ne tak tajně) ráda, že naše velká svatba nevyšla, protože jsem si nedokázala představit nic dokonalejšího než náš útěk. (Přál bych si, abychom za to neplatili, ale nemůžete je vyhrát všechny)

Co se vám na práci s Cat líbilo?

Všechno. Vytvářela každou vteřinu, aby byla dokonalá. Vybrala několik míst, která by pro nás fungovala. Měla seřazené plány A, B a C v závislosti na počasí. Mohla nám okamžitě zavolat, když se Rakousko zamykalo, s některými možnostmi, jak se prosadit. Udělala na poslední chvíli panické rozhodnutí o jednom z nejlepších dnů našeho života. S manželem se o nás starali na každém kroku. Když se hotel zavíral kvůli uzamčení, pomohli nám postarat se o naše tašky. Zabalila si svačiny, teplé nápoje, extra teplé oblečení a špičky do bot, aby byl den co nejpohodlnější.

Kredity:

Šaty: Reev Bridal na Etsy
Hotel: Nala Individual Hotel Innsbruck

Jste připraveni začít plánovat vlastní útěk?

Kontaktujte mě ještě dnes nebo klikněte na jeden z článků níže a dozvíte se více o dobrodružném útěku v Rakousku

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.