Úchvatná zimní svatba Mount Rainier MicroLukas a Mallori už měli svá srdce na svém vysněné svatební místo roky předtím, než se zasnoubili, a když přišel čas, uvázali uzel přesně tam, kde si před lety představovali, že budou. Od zasněžené krajiny a okouzlujícího borového lesa až po most Longmire Bridge s dokonalým obrazem obřad a útulná recepce v kabinětento Mount Rainier mikrosvatba je kouzelná sama o sobě.

Pár začal den s první pohleda byl to ten nejsladší způsob, jak zahájit takový romantický den. Nevěsta v sobě měla výjimečný okamžik vínové svatební šaty zatímco stylový ženich si oblékl a světle šedý oblek s odpovídající tmavě červenou kravatou. I když bylo chladno, putovali po hoře na soukromý přípitek a epické portréty poté, co řekli: “Já.”.

I s omezeními pandemickýse jim podařilo vytáhnout nezapomenutelný a bezpečný víkendová záležitost s jejich nejbližší rodina a přátelé. A člen Junebug Fotografie Maggie Grace zachytil každý jeho okamžik. Procházejte pro nádherné zimní svatba z fotek zaručeně omdlíte!

Pár:

Mallory a Lukáš

Svatba:

Národní park Mount Rainier, Washington, USA
Co je vedlo k Mount Rainier Micro Wedding

Vybrali jsme si ten svůj místo let předtím, než jsme se zasnoubili. Byli jsme na túře na sněžnicích, když jsme narazili na most. V tu chvíli jsem se otočila na Lukase a řekla mu, že tady se vezmeme.
Nechat otestovat všechny své hosty, aby si mohli užít svatební víkend bez starostí

Jsme nanejvýš hrdí na to, že jsme uprostřed svatby měli velmi intimní svatební víkend pandemický a že jsme všechny udrželi v bezpečí a zdraví. Naše svatba byla před očkováním, takže jsme nechali každého otestovat. Díky tomu jsme byli schopni poskytnout a víkend plný smíchu, objetí a spojení poprvé za to, co mi připadalo jako věčnost.
Způsoby, jak přizpůsobili svůj obřad

Personalizovali jsme naše obřad společným chozením uličkou. Požádali jsme také Lukášova tátu, aby byl naším úředníkem, a napsali jsme vlastní sliby a mluvili je mezi sebou. A nakonec náš obřad trval dohromady jen asi deset minut.Překvapení Zastávkou Strážce Parku Před Obřadem

Naše jedno svatební překvapení bylo, když nás uprostřed našeho parku zastavil strážce parku obřad. Požádal nás o povolení, které jsme měli, ale řekl nám, že povolení nemělo být schváleno, protože jsme technicky na veřejné silnici. Nechal nás pokračovat v našem obřadu, ale bylo dobře, že náš obřad a sliby trvaly jen deset minut.


Člen Junebug Maggie Grace Photography je okamžitě uklidní

Náš fotograf Maggie Grace Bylo úžasné. Před lety jsme se propojili přes Instagram a stali se z nás internetoví bestie. První noc našeho svatební víkend, když se naši přátelé a rodina setkali poprvé, Maggie hrála hry a trávila čas s námi všemi. Všichni si mysleli, že Maggie byla celoživotní přítelkyně, kterou ještě nepoznali, ale ve skutečnosti to bylo také naše první setkání s Maggie. Taková je Maggie – ta nejvřelejší nejlepší přítelkyně – energie a vaše největší hype žena. Práce s ní byla přirozená a snadná. Dala nám směr a zároveň nás nechala jednat tak, jak přirozeně jednáme. Výsledkem jsou přirozené, krásné, autentické obrazy, které budeme navždy zbožňovat.
Rady pro plánování svatby od novomanželů: Zaměřte se na to, co je pro vás dva důležité

Nebojte se konvence a tradice když plánování vaší svatby. Vytvořte si prostředí a atmosféru, kterou si budete užívat. Starejte se více o to, jak to vypadá, než o to, jak to vypadá. Jsme na sebe tak hrdí, že se držíme svého vidění. Pro nás to byl víkendový zážitek s přáteli a rodinou na horách, na všem ostatním až tak nezáleželo. Všichni naši hosté říkali, jaký to byl jedinečný a úžasný zážitek.
Gratulujeme Lukasovi a Mallori k jejich úžasné zimní svatbě na Mount Rainier. A speciální poděkování členovi Junebugu Fotografie Maggie Grace za zachycení každého zvláštního okamžiku a šťastné vzpomínky na nejlepší den jejich života. Chcete-li vidět více z jejího talentu, podívejte se na ni profil v našem adresář skvělých fotografů z celého světa.

Pokud jste s partnerem nekonvenční pár jako Lukas a Mallori, pak an alternativní místo svatby jako tento by mohl být pro vás to pravé. Bez ohledu na roční období je svatba v národním parku perfektní, pokud chcete mít velkolepý svatební den a ještě epičtější fotografie, které to dokazují. Od neuvěřitelných ledovcových jezer až po krásné horské vrcholy – najděte si pro sebe to pravé místo intimní svatba s naší průvodce nejkrásnějšími národními parky!

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.