Teplá a malebná svatba v Kostarice

Představte si, že říkáte „Já“ s třpytivým pobřežím, prašným pískem a úchvatnými západy slunce v pozadí, po kterém následuje tanec s láskou svého života pod hvězdnou oblohou a jemným zvukem vln v pozadí. Mluvit o naprosto snové. Romantička plážová svatba je opravdu kouzelný zážitek. S Plánování jedním srdcem a jejich úžasné tým prodejce u kormidla byla svatba Andyho a Cataliny v Kostarice splněným snem.

El MangrooveOhromující pláž byla perfektním prostředím pro malebnou obřad. Asymetrické uspořádání svěží tropické listí a bílé orchideje Romero zarámoval pár, když si vyměňovali emoce sliby. Pár a jejich hosté byli převezeni do tropického ráje v recepce to následovalo. Téma pokračovalo nádhernými stolními scenériemi zeleně a orchidejí, kokosovými svíčkami, tkanými nabíječkami a výstavou dortů z bambusového teepee. Ke všemu ještě a baldachýn řetězových světel a plovoucí palmové listy dodaly ten správný nádech rozmaru.

A pokud by výzdoba nestačila na to, abyste snili o tropech cílová svatba, pak bude svatební móda. Pár byl stylově cool pro jejich aféru u oceánu, přičemž ženich měl na sobě uvolněné krémový oblek a hnědé mokasíny a nevěsta v ní vypadala nenuceně elegantně tylové šaty bez ramínek v kombinaci s výraznými náušnicemi.

Představte si teplý vánek, slunečnou oblohu a písek mezi prsty na nohou, když procházíte těmito krásnými obrázky zachycenými členem Junebug Javier Mendez. Pokud s partnerem plánujete velký tropický den s panoramatickým plážovým pozadím, pak má tato svatba spoustu inspirace!

Pár:

Catalina a Andy

Svatba:

El Mangroove, Guanacaste, Kostarika
Proč chtěli svatbu v Kostarice

Cílové svatby je toho od svých hostů mnoho. Přesto jsme věděli, že jsme našli perfektní fit po návštěvě El Mangroove, prohlídka jejich fantastických zařízení a zjištění, jak blízko a pohodlné jsou od mezinárodního letiště Libérie. Chtěli jsme, aby se všichni naši hosté cítili pohodlně, dobře se bavili a vytvořili si vlastní vzpomínky. Myslím, že se nám to povedlo.
Doporučená četba: Nejlepší průvodce plánováním svatby na pláži

Najmout místního plánovače bylo nejlepší rozhodnutí

Svatby zahrnují mnoho pohyblivých kusů, které je obtížné koordinovat. Jsme tak rádi, že jsme se rozhodli zaměstnat Plánování akcí One Heart aby nám pomohl dát dohromady úžasné tým prodejce to dávalo smysl pro naši svatbu. Měli také spoustu skvělých tipů, jak využít naše rozpočet tím nejefektivnějším možným způsobem.
Doporučená četba: Konečný průvodce plánováním svatby v destinaci

Byla to skvělá zkušenost pracovat s členem Junebug Javierem Mendezem

Javiere v den svatby se cítil, jako by byl jen dalším z našich přátel a hostů. Všechny uklidnil a nikdy nebyl přehnaně dotěrný. Měl na to skvělé nápady svatební fotografie to by nebylo příliš inscenované. Nemůžeme být šťastnější, že máme úžasnou knihovnu fotografií, na kterou se můžeme v budoucnu podívat a zapamatovat si všechny části.
Doporučená četba: Tropické svatební nápady, které promění jakékoli místo v ráj

Ekologické jedlé svatební dobroty, které nepřijdou nazmar

Snažíme se neplýtvat, takže jsme rozdávali spotřební materiál svatební laskavosti aby si to všichni užili. Osvěžující, studené kokosy pro obřad byly velkým hitem, stejně jako místní řemeslné želé se jmény hostů, které si můžete vzít domů a ochutnat.
Doporučená literatura: Destination Wedding Budget Breakdown
Gratulujeme Andymu a Catalině k jejich teplé a malebné svatbě v Kostarice. A velké díky členu Junebug Javier Mendez za zachycení a sdílení této krásné svatby s námi. Chcete-li vidět více jeho práce, podívejte se na jeho profil v našem adresář odborných fotografů z celého světa.

A cílová svatba jako tento je vzrušující pro všechny zúčastněné. Ale mezi místo, jídlo, ubytování a letenky, to vše se sčítá docela rychle. Abyste nebyli zahlceni všemi hlavními detaily a cenovkami, je nejlepší začít tím, že vytvoříte plán výdajů. Naštěstí jsme vás pokryli. Podívejte se na naši cílovou svatbu plánování a rozpočet průvodci, kteří objeví praktické a kreativní způsoby, jak si naplánovat svůj vysněný den s omezeným rozpočtem.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.