Rakouský Tyrolský pád – AnnaBelle & Tim

Zřeknutí se odpovědnosti – Některé příspěvky na tomto webu obsahují přidružené odkazy. Mohu získat malou provizi bez dalších nákladů pro vás, pokud provedete nákup pomocí mých odkazů, které téměř jistě využiji k nákupu dalších lyží a horolezeckého vybavení.

AnnaBelle a Tim byli dalším párem, který musel kvůli pandemii odložit a změnit své původní plány na útěk z Tyrolska. Původně plánovali svatbu na podzim roku 2020 s malou skupinou rodiny a přátel, ale protože cesta do Rakouska byla stále nejistá, byli nuceni odložit na příští rok.

V roce 2020 se rozhodli legálně vzít zpět v USA, ale stále čekali na zlepšení, aby se mohli konečně dostat do Rakouska a říct si navzájem své sliby na vrcholu hory v Tyrolsku.

Jak jste se zasnoubili?

Tim a já jsme navrhli náš vlastní prsten v New Yorku. Věděli jsme, že chceme strávit svůj život spolu, a věděli jsme, že spolu chceme být na každém kroku. Našli jsme tohoto úžasného klenotníka online a vydali se na výlet k velkému jablku a společně vybrali prsten. O pár měsíců později jsem se vrátil domů z dlouhého dne v práci a usnul jsem, abych si rychle zdřímnul. Probudila mě steaková večeře na grilu, dvě desítky červených růží na stole, brambory v troubě a připravený čerstvý caesar salát (doslova všechny mé oblíbené věci) OH a víno. Seděli jsme venku na terase našeho nového domu u našeho ohniště a povídali si o tom, jak jsme vděční za to, že jsme spolu a sdílíme naše životy. V tu chvíli měl Tim slzy v očích a další věc, kterou víte, byl na kolenou a vyjadřoval svou lásku ke mně. Mezi sladkými a mumlajícími slovy mě zapomněl skutečně požádat o ruku. Poté, co jsem řekl “TAK BUDETE SE ZEPTAT?!” Uvědomil si, že mezi svou nervozitou zapomněl dokonce říct slova „Vezmeš si mě?“. Položil otázku a odtud je historie.

Jak jste se rozhodli pro své umístění?

Tim a já jsme poněkud velcí tlustí romantici. Přáli jsme si den, který bude plný lásky a moci ji sdílet mezi sebou. Nechtěli jsme velkou svatbu, kde bychom nemohli mluvit se všemi, mohli sdílet okamžik se všemi a mít to super rychlý. Rozhodli jsme se, že chceme utéct, což nebylo oblíbené rozhodnutí našich rodin. Chtěli jsme tam naše nejbližší přátele a rodinu, včetně našeho vlastního přítele, který si nás vzal. Rozhodli jsme se začít hledat mezinárodní lokality, když jsme si vybrali, že hory jsou to, o čem jsme věděli, že potřebujeme, ať se děje cokoliv. Věděli jsme také, že chceme z tohoto výletu udělat zážitek a dobrodružství, na které se naše rodiny a přátelé budou moci léta ohlížet. Po využití mých velmi omezených schopností na Instagramu jsme si vybrali Rakousko. Sledoval jsem pár hashtagů fotek, které se mi naprosto líbily a naštěstí nás přivedly ke Cat. Byl jsem z jejích fotek ohromen a věděl jsem, že se k nám perfektně hodí.

S jakými největšími problémy jste se při plánování svého odchodu potýkali?

No, COVID do našich plánů určitě hodil pár (nebo mnoho) klíčů. Museli jsme několikrát změnit datum a nebyli jsme si jisti, kdy to stihneme. Naštěstí jsme to stihli po více než roce, co jsme plánovali, ale stálo to za to.

Jaký je tvůj oblíbený moment ze dne?

Rozhodli jsme se počkat, až splníme sliby na hoře. Mluvili jsme o nich více než rok a oba jsme byli extrémně vystresovaní, aby měly smysl. Byli jsme tak vděční, že jsme čekali. Byl to skvělý okamžik, kdy jsme mohli sdílet jen jeden s druhým, a je to něco, na co nikdy nezapomenu.

Je něco, za co jsi opravdu rád, že jsi to udělal? Nebo ne?

Zaměřili jsme se na to, co jsme pro náš den chtěli, i když to znamenalo naštvat ostatní, abychom se ujistili, že je to to, co chceme. Lidé si mysleli, že jsme se zbláznili, abychom cestovali po světě kvůli našemu útěku, a bylo nám jedno, jestli si myslí, že jsme blázni. Jakmile viděli obrázky, všichni plně pochopili, proč jsme to udělali.

Co byste poradil ostatním párům, které plánují svatbu?

Je to tvůj den. Udělejte si z toho, co chcete VY, a udělejte tyto chvíle pro sebe, ne pro ostatní.

Chcete více inspirace Tyrolským útěkem?

Lauren a Jeremy
Seefeld in Tirol Elopement
Molly a Todd
Zničte posvatební focení lyžařských a snowboardových šatů v Rakousku v Tyrolsku od Wild Connections Photography
Jamie a Liz

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.