Podmanivá karibská destinace Svatební letoviska

Podmanivá karibská destinace Svatební letoviska

Je čas vyplout na malé místo, kterému rádi říkáme, „Podmanivý Karibik“ (neprojednává se ochranná známka). Na celém tomto úseku odlehlých a intimních ostrovů lze nalézt mnoho karibských svatebních destinací – všechna sportovní opulentní hřiště plná pláží s bílým pískem, bujné deštné pralesy a džungle, stejně jako vodopády na útesech. Množství přírodních krás a pětihvězdičkový luxus? Je snadné pochopit, proč si Destify Couples po celé zemi vybrali Karibik, aby uspořádali svůj speciální víkend. Tyto karibské destinační svatební resorty využívající dechberoucí okolí a zároveň poskytující oceněné elegantní zážitky by měly být na prvním místě vašeho svatebního seznamu:

Palác RIU Aruba

podmanivá karibská destinace svatební letoviska palác riu aruba pláž místo konání

RIU Palace Aruba se nachází na krásné Palm Beach, takže je ideálním místem pro plážovou svatební oslavu. Krásné bazény, fontány a opulentní design se hladce prolínají s charakteristickými smaragdovými karibskými vodami na pláži. Pozvánka na svatbu v RIU Palace Aruba je pozvánkou do ráje se spoustou nákupů a zábavy v okolí, který si vaši hosté zamilují.

Nedaleká čtvrť se spoustou obchodů a restaurací nad rámec all inclusive, stejně jako prominentní kasino s hracími automaty, patří k možnostem zábavy. Navzdory skutečnosti, že resort má dětský klub, je vhodný spíše pro svatební hostiny složené z dospělých, kteří to chtějí oživit, s automaty na alkohol na každém pokoji a koktejly k dispozici 24 hodin denně. Díky pohostinným místním obyvatelům hovořícím několika jazyky se okolí cítí jako příjemné útočiště, které můžete prozkoumat v kteroukoli denní i noční dobu.

Royalton Antigua

podmanivé karibské destinace svatební resorty royalton antigua oceán altán místo konání

Royalton Antigua na soukromé pláži nabízí luxusní svatební pobyt jako žádný jiný. Vaše svatba Royalton Antigua, uhnízděná v blízkosti pláže Deep Bay, může zahrnovat úžasné mořské scenérie na vrcholu nádherné Sky Terrace nebo klasické přímořské pozadí na výše uvedené pláži. Vydejte se na túru do kopce, abyste viděli krásný výhled na Fort Barrington a loď potopenou v křišťálově čistém moři, nebo se navečeřejte v jedné z mnoha lahodných restaurací.

Rezervujte si párovou masáž v Royal Spa pro páry, které hledají maximální relaxaci před nebo po svatebním obřadu. Velkolepá nebeská terasa byla vytvořena s ohledem na panoramatické výhledy, což vám umožní plně ocenit okolí Antiguy a učinit ze svatebního obřadu Royalton Antigua nezapomenutelný.

Sny Curacao

podmanivá karibská destinace svatební letoviska sny curacao altán místo

Dreams Curacao vás zve na oslavu vaší vysněné karibské svatby na písečném pobřeží zálivu Piscadera na sluncem políbeném ostrově Curacao. Svatby Dreams Curacao zajistí, že váš obřad nebude ničím menším než úžasným, ať už uvázáte uzel pod plážovým altánkem nebo uvnitř koloniální holandské pevnosti. Dnes je den oslavit váš romantický ráj!

Tento resort se vyhýbá svatbě ve tvaru sušenek tím, že vybízí snoubence, aby nahrály fotografie své fantazijní svatby s cílem proměnit vaši vizi ve skutečnost. Nasaďte si šnorchlovací výstroj a vychutnejte si rozsáhlou mořskou flóru a divokou zvěř na ostrově, který se nachází v blízkosti nejžhavějšího potápěčského místa v Karibiku. Se svými svatebními hosty Dreams Curacao můžete povečeřet tradiční kreolské jídlo a další v kterékoli ze sedmi restaurací resortu.

Royalton St. Lucii

podmanivá karibská destinace svatební střediska royalton saint lucia altán místo konání

Royalton St. Lucia je jedním z nejkrásnějších míst v Karibiku pro cílovou svatbu. Vaši hosté si váš tropický obřad zapamatují, protože se koná v soukromé zátoce s nádherným výhledem na zelené kopce a krásné pobřeží. Rezervujte si střešní terasu s výhledem na celý záliv pro výjimečně velkolepý Royalton St. Lucia svatební obřad nebo hostina.

Pocit schování v tajné zátoce přidává na intimitě vašeho Royalton St. Svatba Lucie. Vzdálené místo vyžaduje 90 minut cesty, což by mělo být zohledněno v plánech vaší svatební hostiny. Resort je poměrně nový, takže je ideální pro svatební pár, který hledá moderní ubytování.

Jste připraveni začít plánovat svatbu v Karibiku? Vyplňte níže uvedený formulář a spojte se s koordinátorem rezervace Destify ještě dnes:

keyboard_arrow_leftZadní

dalšíkeyboard_arrow_right

FormCraft – tvůrce formulářů pro WordPress

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.