Ohromující a luxusní svatba v destinaci San Miguel

Nádherný koloniální výhled na města, nejlepší západ slunce na vysočině, honosná výzdobaa opulentní květiny– Caroline a Philip, dokonalý obraz San Miguel cílová svatba smete tě pryč. V zajetí rodného města nevěsty se pár chtěl vrátit se všemi svými blízkými, aby zažili kouzlo jejich velkého společného dne. A to s pomocí jejich plánovače Lucero Alvarezvytáhli luxusní svatební téma jako sen!

Pár vyměnili sliby na jejich krásném tradičním obřadu v Parroquia de San Miguel Arcángel, než zamíří na jejich velkolepou recepci v stanu Rosewood San Miguel De Allende. Tam protančili noc pod dekadentem strop plný bujných květin a pohádková světla.

Ke všemu svázali úchvatné prvky s jejich úchvatnou svatební módou. Ženich vypadal v a dokonale elegantně klasický smokingzatímco nevěsta učinila prohlášení se svým květinovým svatební šaty a odpovídající vyšívané závoj. Jeden pohled na tyto dechberoucí obrázky člena Junebug Ana Hinojosaa garantujeme vám, že se budete inspirovat k tomu, abyste začali plánovat svou vlastní luxusní oslavu na dálku.

Pár:

Caroline a Filip

Svatba:

Rosewood San Miguel, San Miguel de Allende, Mexiko

Proč si vybrali svatbu v destinaci San Miguel

Vyrostla jsem v San Miguel jako malá holka a moje rodina pochází z Mexika, takže dávalo smysl, že jsme oženit se v mém rodném městě. Vždy jsme San Miguel popisovali jako magické, a tak se cítím pokaždé, když vidím dlážděné ulice a barevné dveře.
První pohled a první tanec jsou nejcennější svatební vzpomínky nevěsty

The první pohled a první tanec jsou kravatou pro můj oblíbený okamžik dne. Vše, co jsem chtěl udělat, bylo být ten den s Philem, takže vidět ho poprvé mi přineslo ten největší klid. Věděl jsem, že zbytek dne bude bez ohledu na to v pořádku. Náš první tanec byla “Mladá a krásná”. Lana del Ray a byl to pro mě opravdu kouzelný okamžik. Připadalo mi, jako by se pro nás v tu chvíli zastavil čas.
Doporučená četba: 5 tipů, jak stáhnout neladící šaty pro družičky
Doporučená četba: Konečný průvodce plánováním svatby v destinaci
Práce s fotografkou a členkou Junebug Ana Hinojosa

Ana je úžasný člověk a fotograf. Je s ní tak zábavné, že zapomenete, že fotí. Dokázala zachytit všechny syrové emoce po celý den.
Doporučená literatura: Jak vyzdobit církevní svatbu
Promyšlené uvítací tašky, které jsou svázány v mexické kultuře

Měli jsme se úžasně uvítací tašky které dala dohromady moje máma. Taška byla z Oaxaca a byla plná mexických bonbónů, svatební mapy a mexické klíčenky.Gratulujeme Caroline a Philipovi k jejich úžasné a luxusní svatbě v destinaci San Miguel. A velké díky člen Junebug Ana Hinojosa pro zachycení každého smysluplného okamžiku a promyšleně zpracovaný detail. Chcete-li vidět více z její práce, podívejte se Anin profil v našem adresář talentovaných fotografů z celého světa.

Při plánování úspěšné svatby v destinaci je tolik pohyblivých částí. Stejně jako svatba Caroline a Philipa je to všechno o týmu, který za ní stojí. Od kurátorství perfektní skupina prodejců na tipy, jak komunikovat se svými vidění– podívejte se na naše průvodce plánováním svatby do destinace pro vše, co potřebujete vědět o svatbě svých snů na útěku.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.