Nejlepší svatební místa na Riviera Maya

Nejlepší svatební místa na Riviera Maya

Nachází se na druhém největším systému bariérových útesů na světě as prosperujícím turistickým průmyslem, který vás a vaše hosty podporuje, proč byste nechtěli svatbu na Riviera Maya? Koneckonců, nádherné výhledy na pláž jsou v tomto pobřežním městě samozřejmostí.

S dlouhou historií v cestovním ruchu má město několik míst pro vaši perfektní svatbu. Naštěstí pro vás jsme vybrali nejlepší svatební místa na Riviera Maya, abyste se mohli projít uličkou navždy.

Hard Rock Riviera Maya

nejlepší Riviera Maya svatební místa určení svatby hard rock beach místo

Nedivte se názvu! Hard Rock Riviera Maya není jako žádná Hard Rock Cafe, kterou jste kdy viděli. Tento all-inclusive resort se nachází přímo na pláži, takže jste v každém okamžiku jen na skok, přeskočení a skok od krásné mořské krajiny.

Nicméně, jen proto, že hotel je na pláži, nemusíte se cítit omezeni na svatbu na pláži. Tento úžasný a obrovský resort se může pochlubit 20 různými místy pro vaši svatbu na Riviera Maya, což vám nabízí neuvěřitelnou flexibilitu, pokud jde o obřad, recepci a koktejlovou hodinu.

Udělejte si online prohlídku mnoha teras a altánků, jako je velká a svěží terasa Starlight až pro 120 hostů. Nebo se možná váš styl přibližuje sladké a intimní terase Pandero pro večírky pro 40 lidí pod plážovou střechou.

Pokud vám nevyhovují, můžete vždy vyzkoušet tropický Backyard, plážový záliv Arpa Inlet nebo dokonce elegantní kapli San Charbel.

Kromě rozsáhlého výběru svatebních míst Riviera Maya, sekce Nebe pouze pro dospělé a krásných mostů přes klikaté prostory dělají z Hard Rock Riviera Maya perfektní svatební místo.

Royalton Riviera Cancún

nejlepší Riviera Maya svatební místa určení svatby Royalton střešní recepce místo Mexiko

Přestože Royalton Riviera Cancun má méně oblastí, kde můžete uspořádat vaši svatbu na Riviera Maya, hotel rozhodně nemá nedostatek dechberoucích scenérií. Středisko má šest různých oblastí, kde můžete uspořádat obřad, recepci a koktejlovou hodinu.

Pokud jde o samotný obřad, můžete si vybrat ze tří různých míst: Pláž 1 a 2, oblast Royalton Sky Wedding nebo altán s výhledem na oceán.

Pláž 1 a 2 je ideální pro větší party. Písečný, sluncem zalitý a krásný prostor pojme až 300 hostů přímo u oceánu. Na druhou stranu, Ocean View Gazebo je nejintimnější prostor s jedinečně navrženou střechou obklopenou tropickou flórou a faunou. Konečně, možnosti Royalton Sky Wedding nabízejí buď Sky Terrace, nebo intimnější Hideaway. Tyto terasy škrábou oblohu a zachycují všechny ty nejlepší výhledy z ptačí perspektivy na úchvatnou přírodu Mayské riviéry.

Hotel má také prostory pro recepce a koktejlové hodiny, včetně plážového baru Nautica, vnitřního tanečního sálu a terasy u bazénu. Pohled z každé oblasti ukradne srdce vám i vašim hostům. Jak je vidět, ani v tomto hotelu se nemusíte omezovat na svatbu Riviera Maya na pláži.

Royalton Riviera Cancun je také špičkovým svatebním místem na Mayské riviéře díky svým 11 různým bazénům a každodenním odpoledním ochutnávkám tequily. Kromě vašeho srdečného obřadu si vytvoříte vzpomínky na celý život se svým novým partnerem a všemi, kteří jsou vám nejdražší.

Dreams Riviera Cancún

nejlepší Riviera Maya svatební místa určení svatby sny altán místo obřadu Mexiko

Pokud jde o volné svatební prostory, Dreams Riviera Cancun je perfektním středem mezi posledními dvěma svatebními místy Riviera Maya. Takže pokud máte rádi výběr, ale příliš mnoho možností vás přemáhá – už nehledejte!

Tento úžasný přímořský resort nabízí 12 míst pro vaši svatbu na Riviera Maya a výběr je stejně rozmanitý jako nádherná krajina Mexika. Hostujete velký seznam hostů? K dispozici je rozsáhlá pláž s terasou, kterou lze použít pro vaši recepci.

Mezi další prostory pro svatební obřad patří schodiště Grand Lobby Staircase, které dělá čest svému ozdobnému jménu, altánek, který se nachází přímo u pláže s krásnými přírodními strukturami, terasa Oceana pro modernější atmosféru a strom Ceiba, ve kterém se budete cítit jako doma. dotýkat se přírodní krajiny.

Dreams Riviera Cancun má také několik pozoruhodných vnitřních přijímacích prostor. Romantické taneční sály se závěsy pojme až 250 hostů. Jste připraveni to smíchat? El Patio hostí stejně mnoho hostů, ale má jedinečné oblouky, sloupy a barvy, které vdechnou život vaší recepci. Existuje také více venkovních recepčních prostor.

Co dalšího dělá z tohoto hotelu jedno z nejlepších míst pro vaši svatbu na Riviera Maya? Všechny pokoje a apartmá mají tvar osmiúhelníku, takže každý pokoj má výhled do zahrad a oceánů. Resort má také intimní vinný sklípek a přístup k bariérovému útesu.

Bez ohledu na to, kde se rozhodnete uspořádat svou svatbu na Riviera Maya, s těmito krásnými, prostornými a rozmanitými prostory nemůžete udělat chybu!

Zaujal vás některý z těchto středisek? Neobviňujeme vás! Vyplňte níže uvedený formulář, spojte se s koordinátorem rezervace Destify a začněte plánovat své věčné časy ještě dnes:

keyboard_arrow_leftZadní

dalšíkeyboard_arrow_right

FormCraft – tvůrce formulářů pro WordPress

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.