Nejlepší šaty z útěku online v roce 2022

Zřeknutí se odpovědnosti – Některé příspěvky na tomto webu obsahují přidružené odkazy. Mohu získat malou provizi bez dalších nákladů pro vás, pokud provedete nákup pomocí mých odkazů, které téměř jistě využiji k nákupu dalších lyží a horolezeckého vybavení.

Ne každá nevěsta sní o tom, že vejde do svatebního butiku a zkusí si v obchodě všechny šaty. A pokud si říkáte „ano, to jsem já“, vězte, že v tom nejste sami. Spousta nevěst si nejen vytváří svá vlastní pravidla, pokud jde o to, jak se vdávají, ale také o tom, jak nakupují šaty, a mnohé se obracejí na internet, aby našly nejlepší místa, kde si online svatební šaty na útěk koupit. Nákup svatebních šatů online nemusí znamenat laciný úlet z Číny (všichni jsme ty hororové příběhy četli). Existuje tolik úžasných možností, které vyhovují všem stylům a rozpočtům, od prvotřídních obchodů až po špičkovou módu.

Během posledních několika let to všechny moje nevěsty naprosto rozbily úžasným svatebním stylem, vše svým vlastním autentickým způsobem. Některé se rozhodly pro vintage šaty, některé se vydaly cestou návrhářů, některé se rozhodly pro něco jiného, ​​než je jejich místní hlavní ulice, a některé se rozhodly pro dříve milované šaty.

Co jsou útěkové šaty?

Šaty na útěk mohou být čímkoli, co chcete mít na sobě v den útěku. A pokud jde o výběr šatů pro váš útěk, máte tolik možností, ze kterých si můžete vybrat. Možná se vám zalíbí myšlenka jít do svatebního butiku a vyzkoušet spoustu stylů. Ale můžete být také nadšeni, že se pro své šaty poohlédnete i jinde.

Neexistuje žádný konkrétní styl, který by se více hodil k útěku. Měl jsem nevěsty v plesových šatech, šatech z mořské panny a vintage krajkové kreace. Některé byly jemné a lehké se sukněmi, které valy ve větru, zatímco jiné byly dramatické, které vynikly na pozadí hor.

Jak si vybrat útěkové šaty

Při výběru šatů pro váš dobrodružný útěk je třeba zvážit několik důležitých aspektů. Hlavní věc je, že ji musíte milovat a cítit se úžasně, když ji nosíte, protože ji budete mít na sobě ve svůj svatební den a budete mít fotky, jak ji nosíte po mnoho let.

Dalším faktorem, který je třeba zvážit, je, jak pohodlné to je. Ano, je to tak, řekl jsem pohodlně! Některé butiky se vás budou snažit přesvědčit, že věci je třeba vybavit a že krása je bolest. Ale pokud plánujete ve svůj svatební den dobrodružství, musíte mít šaty, které vám umožní volně se pohybovat, nikoli vás zdržovat. Pokud se chystáte na turistiku nebo lyžování, jak moc můžete hýbat nohama? Dokážete udělat velké kroky nebo kroky, když potřebujete lézt nahoru a dolů po nerovném terénu? Potřebujete široký postoj pro lyžování nebo snowboarding? Chcete vlak, nebo vám to bude překážet? Zvažte také, jak volně se může vaše horní část těla pohybovat. Dokážete zvednout ruce nad hlavu, abyste je mohli hodit kolem svého partnera?

Další věc, na kterou je třeba myslet, je, jak snadno budou šaty cestovat. To znamená přemýšlet o tom, kolik péče tkanina potřebuje, jestli se snadno nemačká a potřebuje napařovat (a jestli to stihnete před útěkem) a kolik místa vám může zabrat v zavazadle.

Musí být útěkové šaty bílé?

Nemáte rádi bílou? Je to tvůj den, tak si obleč, co chceš! Měl jsem nevěsty, které nosily černé, zlaté, šedé a květinové šaty. Nemáte tradiční svatbu, takže se necítíte pod tlakem oblékat se jako tradiční nevěsta. Máte svůj styl, tak s ním ve svůj svatební den neváhejte.

Kde koupit svatební šaty Elopement online v roce 2021

Nakupování svatebních šatů může být zábava. Ale také to může být stresující, zvláště pokud se nevnímáte jako typická nevěsta. Mnoho mých minulých nevěst mi řeklo, že se jim nelíbilo nakupování šatů, a mnohé změnily taktiku a raději nakupovaly online. Zeptal jsem se jich, kam si šli koupit šaty, a řekli mi. Takže teď se s vámi podělím o výsledky! Zde jsou některé z nejlepších míst, kde si můžete online koupit svatební šaty pro váš útěk.

Levné útěkové šaty

Pokud zažíváte dobrodružný útěk, možná se rozhodnete, že nechcete utrácet příliš mnoho za šaty, které se mohou velmi dobře ztratit. A pokud chcete přidat ještě více možností pro mix, zkuste místo svatebních šatů hledat “bílé maxi šaty” a najdete ještě více možností. Zde jsou některé opravdu oblíbené možnosti s šaty pod 300 $:


Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.