Kolik byste měli počítat na svatbu v destinaci?

  • |

Kolik byste měli počítat na svatbu v destinaci?

Váš svatební den je jedním z nejpamátnějších dnů ve vašem životě, takže se nebojte jít ve velkém nebo jít domů! Pokud vaše srdce chce uvázat uzel v tropickém ráji, pak se nezdržujte. Destinační svatba však nemusí vydělat peníze. Postupujte podle těchto tipů pro rozpočet na svatbu a za chvíli se projdete uličkou v zahraničí.

Soustřeďte se na cenu

Všech cílů je snazší dosáhnout, když si jasně představíte svou vizi. Co vám v životě pomáhá dosáhnout vašich kariérních nebo osobních cílů? Zkuste si napsat záznam do deníku, najít inspirativní citáty nebo dokonce vytvořit nástěnku vizí na papíře nebo Pinterestu.

Provedením těchto cvičení si vytvoříte hmatatelný obraz vaší cílové svatby a toho, na co se máte těšit. Jasné nastínění a zobrazení cílové svatby vašich snů vám pomůže udržet si motivaci během procesu sestavování rozpočtu.

Najděte, co vám vyhovuje

Neexistuje jeden správný způsob rozpočtu. To může zpočátku znít děsivě, zvláště když proces plánování svatby má již tolik kroků. Někdy prostě chcete, aby vám někdo podal průvodce krok za krokem.

Vy a váš život jste však jedineční, takže vám nikdo nemůže říct, co bude pro vás nejlepší! Vy jste ten, kdo každý měsíc sčítá své účty za potraviny, nájem, hypotéku, služby a další. Co jste ochotni snížit, abyste dosáhli svých cílů v oblasti úspor?

Jste jednotlivec a váš rozpočet by měl odrážet váš osobní životní styl.

Upravte si svou sadu nástrojů

Existuje mnoho způsobů, jak sledovat rozpočet vaší cílové svatby. Někteří lidé stále milují starou školní tužku a papír a někteří lidé jsou tabulkovými čaroději. Můžete dokonce najít tisíce rozpočtových pracovních listů nebo šablon online nebo použít rozpočtovou aplikaci.

Při výběru nástrojů, které vám nejlépe vyhovují, myslete na svůj životní styl. Pokud s sebou nosíte fyzický plánovač, kamkoli jdete, bude snadné skládat některé pracovní listy do obalů. Pokud již používáte telefon k organizaci svých dnů a života, pak je pravděpodobně správná aplikace pro rozpočtování.

Což nás přivádí k našemu tipu na rozpočtování svatby v další destinaci…

Uspořádejte si účtenky a účty

Až se vás příště pokladní zeptá, zda chcete účtenku, řekněte ano! Rozpočtování bude 100krát snazší, pokud budete uchovávat původní záznamy o všech svých výdajích, včetně účtů za energie nebo nákupních účtenek.

Se svými účtenkami je uspořádejte podle data nebo typu výdajů – podle toho, co vám vyhovuje. Pokud máte digitální faktury, nezapomeňte je uložit do počítače stejným způsobem kategorizace. Poté použijte účty a účtenky k přesnému sečtení vašich měsíčních výdajů.

Očekávejte neočekávané

Nehody se stávají. Někdy se vám vybije autobaterie, musíte si koupit nový spotřebič nebo se objeví nějaký jiný nečekaný výdaj. Každý měsíc si pro tyto neočekávané výdaje vytvořte speciální kategorii. Nebudou tak stresující, pokud očekáváte neočekávané.

Pokud ji nepoužíváte, pak zabodujte! Více peněz v bance pro vaši cílovou svatbu!

Naplánujte si dny s nulovou útratou

Ušetřit peníze na svatbu v destinaci je jednodušší, pokud do toho jdete s plánem. To je důvod, proč si rozpočet vytvoříte na prvním místě! Kromě plánování, jak utratit své peníze, je také dobrou technikou plánovat, jak peníze ušetřit.

Označte si v kalendáři dny, kdy utratíte 0 $. Žádné jídlo s sebou, žádné nakupování, žádný cíl. Když plánujete strávit nula dní předem, ujistěte se, že dostanete to, co potřebujete, předem. Možná dokonce zjistíte, že jakékoli „potřeby“, které v těchto dnech máte, vypadají spíše jako „chceme“ po dobrém spánku.

V případě potřeby upravte svůj rozpočet

Někdy věci nevyjdou tak, jak jsme si naplánovali. Všichni jsme tam byli. Pokud je tomu tak i v případě vašeho cílového svatebního rozpočtu, není třeba se obávat. Předpokládá se, že rozpočtování posiluje; pracujete na svatbě ve vysněné destinaci!

Naplánujte si kontrolu rozpočtu jednou měsíčně. Připravte se na změny, pokud je jedna kategorie příliš štíhlá. Je pravděpodobné, že budete mít příliš mnoho rozpočtu na jednu nebo dvě kategorie. Všechno se srovná, nebo si můžete pohrát se svými časovými osami.

Představte si svůj rozpočet jako zábavnou hádanku s rájem na obzoru!

Jste připraveni začít s dokončením tohoto rozpočtu? Vyplňte níže uvedený formulář a spojte se s koordinátorem rezervace Destify:

keyboard_arrow_leftZadní

dalšíkeyboard_arrow_right

FormCraft – tvůrce formulářů pro WordPress

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.