Gender-neutrální svatební oblečení – Wild Connections Photography

Zřeknutí se odpovědnosti – Některé příspěvky na tomto webu obsahují přidružené odkazy. Mohu získat malou provizi bez dalších nákladů pro vás, pokud provedete nákup pomocí mých odkazů, které téměř jistě využiji k nákupu dalších lyží a horolezeckého vybavení.

Oblečení nemá pohlaví a ať jste muž, žena, enby, nebinární, genderově neutrální, genderově proměnlivé nebo máte jakoukoli jinou genderovou identitu, měli byste mít pocit, že si ve svůj svatební den můžete obléci, co chcete. .

To platí zejména, když utíkáte. Už jste si vybrali lgbtqia+ přátelskou destinaci, která podporuje manželskou rovnost, a aniž byste museli přemýšlet o tom, co řeknou vaši hosté, můžete si vybrat, co se ve vás bude cítit nejlépe.

Ať už jde o houpací šaty, nebo o vyslovení „já“ v identických oblecích. Tím, že utečete, uděláte svatbu po svém a to, co si obléknete, je další skvělý způsob, jak ji učinit o něco osobnější.

Přestože oblečení může nosit každý, žijeme ve společnosti, kde některé oblečení působí genderově více než jiné. V tomto blogu se podělím o několik návrhů, kde můžete najít:

  • Androgynní obleky
  • Alternativní genderově neutrální svatební oblečení
  • A malé detaily, které můžete přidat k vašemu outfitu a dokončit vzhled.

Tipy, jak najít to správné oblečení pro váš útěk

Genderově neutrální může vypadat tak elegantně nebo jednoduše, jak chcete, ale při výběru oblečení je třeba pamatovat na několik věcí, zvláště pokud je plánujete nosit na hory.

  • Pokud plánujete túru v techničtějším vybavení a poté se převléknete, je důležité myslet na to, jak snadné bude připravit se, až vyrazíte na stezku.
  • Přemýšlejte o tom, jaké aktivity chcete dělat a jak to bude praktické, pokud doufáte, že se ve svatební výbavě dostanete na lyže nebo snowboard, pak se ujistěte, že je praktické se nastěhovat, že vás dostatečně zahřeje a není nic, co by se mohlo zachytit ve vašem vybavení.
  • Uneseš to? To je zvláště důležité u vícedenních útěků, kdy si možná budete chtít vzít s sebou svatební oblečení a několikrát je obléknout a sundat. Ujistíte se, že jsou dostatečně lehké na přenášení a snadno se sbalí, bude to obrovský rozdíl.
  • Pamatujte, že pokud vyrážíte na stezky společně, budete chtít mít vhodnou obuv, něco, co je voděodolné, pevné a pohodlné. Nejlepší je mít na sobě něco, co jste už párkrát použili a v čem jste nosili.
  • Buďte připraveni na každé počasí. Zvláště pokud vyrážíte do hor oslavit svůj den. Možná budete potřebovat čepice a sluneční brýle nebo další vrstvy a voděodolné. Počasí může být opravdu proměnlivé a ujistit se, že máte s sebou dostatek vybavení, je zásadní.

Androgynní obleky

Existuje tolik neuvěřitelných návrhářů, kteří ve svých řadách oblečení překračují genderové binárky. Na těchto dalších návrhářích miluji to, že jejich návrhy jsou zcela negenderové. Dává vám svobodu vybrat si, co vám vyhovuje.

Wildfang

Wildfang začala z frustrace ze zastaralých genderových norem v módním průmyslu a vytváří vzhled, který je svěží a jedinečný. Vytváření oblečení, které je praktické – čtěte kapsy, do kterých můžete věci skutečně strčit – a také navržené tak, abyste vypadali a cítili se neuvěřitelně.

Cenové rozpětí: 300–400 USD – Nakupujte nyní

Kirrin Finchová

Kirrin Finch se popisuje jako náročné průmyslové normy na to, co je považováno za pánské a dámské oblečení, a místo toho se snaží vytvářet dobře padnoucí oblečení, abyste se cítili pohodlně a sebevědomě. Mají celou řadu společenských oděvů, které by byly ideální pro každou svatbu na útěku, stejně jako pro svatební hosty.

Cenové rozpětí: 500–750 USD – Nakupujte nyní

Peau De Loup

Tato kanadská značka se pyšní tím, že vyrábí oblečení, které se hodí k tělu – ne k pohlaví. specializující se na navrhování outfitů, které jsou založeny na tradičních pánských liniích nošení a jejich přizpůsobení ženským a nebinárním tělům. Mají širokou škálu blejzrů a vest, které si můžete sestavit, abyste získali přesný vzhled a pocit, který vám vyhovuje.

Cenové rozpětí: 250 $ za sako a vestu – Nakupujte nyní

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.