Elegantní a elegantní Yosemite ElopementKayla a JohnTae, kteří sdílejí lásku k přírodě a pěší turistice, neměli lepší způsob, jak říci své „já“ než s přírodou jako svědkem. Intimní a velkolepé, jejich šik Yosemite útěk byl vrcholným dobrodružstvím přivedeným k životu na tom nejúžasnějším místě, jaké si lze představit.

S ikonickým El Capitanem a Yosemite pády jako jejich pozadí, tento dobrodružný pár si vyměnil emoce sliby na travnatých loukách pod měkkým ranním světlem. A nebyly to jen výhledy, které byly toho dne ohromující, ale také jejich svatební ansámbl. Pár vnesl do svého velkého dne seriózní styl – ženich rozhoupal a světle modrá bunda a bílé kalhoty zatímco nevěsta vypadala nadčasově v a elegantní slipové šaty.

Mezi sladkou mlhou obřad následuje romantik piknik pro dva, na portréty s výhledem Yosemitenejsnivější místa – tyto fotografie od člena Junebug Dani Puringtonová vás inspiruje k tomu, abyste spolu začali nový život s dobrodružstvím, které se jednou za život stane. Projděte si tyto dechberoucí fotografie a garantujeme, že budete snít o svatbě na naprosto epickém místě!

Pár:

Kayla a JohnTae

Svatba:

Yosemitský národní park, Kalifornie, Spojené státy americké
Proč se rozhodli mít elegantní Yosemitský útěk

Vybrali jsme si ten svůj místo založené na naší lásce k turistice a dobrodružství. Byli jsme na několika národní parkyale nikdy Yosemite. Chtěli jsme, aby byl den plný dobrodružství a navštívili jsme místo, kde jsme ještě nikdy nebyli. Říkali jsme si, jaký lepší den to udělat, než náš svatební den. Povzbuzoval nás i náš fotograf Dani Puringtonováportfolio jejích předchozích natáčení Yosemite.
Rady od novomanželů: Udělejte si autentickou oslavu, která bude skutečně reprezentovat váš vztah

Celý den je o vás dvou – o lásce, kterou sdílíte, a cestě, na které jste. Nedovolte ostatním, aby vám řekli něco méně nebo vás přesvědčili, abyste udělali něco jiného. Eloping je pro většinu netradiční, ale my jsme mohli dělat všechny naše oblíbené věci a byli jsme spravedliví skutečně přítomný od východu do západu slunce. Jsme hrdí, že tento den byl celý o nás.
Výměna intimního slibu při východu slunce

Většina párů musí plánovat a obřad před stovkami lidí. Pro nás jsme chtěli, aby tento okamžik byl intimní a romantický. Chtěli jsme se skutečně cítit, jako bychom byli jediní na světě. Shayna v Shaytionery vzory nám vyrobil knihy z domácího papíru a stuhy. Uvnitř jsme si psali dopisy, které jsme sdíleli během našeho obřadu. Byl to skutečně okamžik, který prohloubil naše pouto.

Fotograf našel perfektní místo pro svůj obřad východu slunce

Nejpamátnější částí dne byl náš obřad. Děkujeme za krásnou louku naší fotografce Dani Puringtonová nalezené a krásné počasí a scenérie, které nám park nabízel při východu slunce. Stát na prázdné louce, zatímco slunce vycházelo a mlha zapadala. Byli jsme v úžasu z okamžiku, který jsme spolu prožili, na který nikdy nezapomeneme.Gratulujeme Kayle a JohnTae k jejich elegantnímu a šik Yosemitskému útěku. A velké díky členu Junebug Dani Puringtonová za zachycení všech intimních okamžiků, které činí obřad ve stylu útěku tak výjimečným. Ať už se rozhodnete pro obřad východu slunce v národním parku nebo si vyměníte soukromé sliby na pláži, váš útěk je jen o vás a vašem partnerovi. Můžete si vybrat, jak a kde chcete říct “Já”!

Pokud sníte o tom, že zanecháte tradiční oslavu kvůli útěku ve dvou, začněte tím, že se podíváte na další díla Dani Puringtonové v našem adresář talentovaných fotografů z celého světa. Pak se podívejte na konečný kontrolní seznam plánování útěku.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.