Dolomity LGBT pěší útěk – Lora & Betsy

Zřeknutí se odpovědnosti – Některé příspěvky na tomto webu obsahují přidružené odkazy. Mohu získat malou provizi bez dalších nákladů pro vás, pokud provedete nákup pomocí mých odkazů, které téměř jistě využiji k nákupu dalších lyží a horolezeckého vybavení.

Když mě Lora & Betsy poprvé kontaktovaly ohledně jejich vysněného útěku, měly na mysli vizi. Chtěli spojit přírodu a architekturu. Jejich dokonalý den zahrnoval túru po ohromující horské scenérii, nejlépe s jezerem, piknik v horách, pití šampaňského a konzumaci čerstvého chleba a sýra s malebným výhledem, po kterém následovala návštěva nedalekého města s krásnými historickými budovami a vynikající večeře v restauraci. skvělá restaurace.

Když jsem je na začátku plánovacího procesu požádal, aby popsali, jak vypadal jejich ideální den a jak se cítili, řekli: „uvolněný, jasný a zářící“. A když se dívám na jejich nádherné fotky a přemýšlím o tom dni, tak to rozhodně bylo. Šli jsme nahoru k jezeru, kde si řekli své sliby krátce po východu slunce, když se hory koupaly v teplé záři. Piknikovali, popíjeli šampaňské a jedli chléb se sýrem, a pak jsme se vrátili dolů a navštívili Brixen, abychom si užili historické budovy. Den zakončili návratem do hotelu, kde si zaplavali a zaplavali v lázních a na velkolepou večeři v jejich neuvěřitelném hotelu Forestis.

Předám vás L & B, kteří vám řeknou více o svém příběhu a vy si prohlédnete jejich neuvěřitelný den, zatímco si budete užívat fotografie z jejich neuvěřitelného útěku:

Jak jste se zasnoubili?

Mluvili jsme o tom, jak naše budoucnost vypadá, 6 měsíců před pandemií. Uzamčení, karanténa a nový život práce z domova nastartovaly náš proces společného života a prožívání každodenního života jako pár, ale přesto jsme se chtěli zavázat. Takže v červenci 2020, po několika rušných pracovních týdnech pro nás oba, Lora konečně dostala Betsyin prsten od klenotníka a byla tak nadšená, že jako překvapení naplánovala improvizovanou rande v parku. Koordinovala chlapce ze sousedství, aby doručil květiny a vzkaz (a hlídal jejich kožešinové děti), a koordinovala jiného přítele, aby odvezl Betsy do parku, aby se s ní po práci setkal. Během pikniku Betsy neustále opakovala “můžeme už jít domů?” Musíme venčit psy!” Naštěstí ji Lora dokázala zadržet, a když se během pikniku více bavili o tom, co chtějí pro svou budoucnost, Lora poklekla na jedno koleno a položila otázku. Po šťastných slzách od nás obou následovala žertovná otázka od Lory “Teď můžeme zůstat a užít si tento západ slunce a vypít tuhle láhev šampaňského?”

O dva měsíce později si Lora a Betsy užívaly podzimní noc na dvorku s ohněm a filmem na projektoru. Lora sice netrpělivě čekala na Betsyin návrh – není to aspekt jejího plánovacího mozku, na který by byla hrdá, ale je to tak. Rozhodli jsme se udělat nějaké s’mores a podívat se na další show po filmu, ale Betsy “zapomněla” čokoládu uvnitř. Když se Lora vrátila ven, našla Betsy, jak stojí na dně palubního schodiště a čeká a září ze řetězových světel. Betsy navrhla Loru s Lorinou oblíbenou písní Sara Bareilles, „I Choose you“, která hraje v pozadí. Bylo to sladké a soukromé a zcela ve stylu Betsy.

Jak jste se rozhodli pro své umístění?

Poté, co jsme se rozhodli, že chceme uprchnout, věděli jsme, že obecná oblast, která je nám k dispozici, je založena na přichycení našeho útěku na konec svatby přítele v Německu. Cat nám opravdu pomohl porozumět cestovním vzdálenostem (a časům) a zúžit to, co bylo pro nás pro daný den nejdůležitější. Věděli jsme, že chceme, aby to bylo soukromé a venku. V procesu zkoumání jsme se zamilovali do výhledů na Dolomity a narazili na některé turistické stezky s výhledy ze severu, které byly poblíž oblasti severní Itálie, kterou jsme pro tuto část cesty volali domů.

Jaké byly největší výzvy, kterým jste čelili při plánování svého odchodu?

Myslím, že naší největší výzvou bylo rozhodnutí utéct, ale rozhodně toho nelitujeme. Máme přátele a rodinu, se kterými jsme chtěli sdílet tyto okamžiky, ale bohužel jako mnoho LGBTQ párů jsme měli také obavy z některých, kteří se mohli zúčastnit, a jejich názory, které nám způsobovaly zbytečný stres v den určený k oslavě naší lásky. Nebo jejich rozhodnutí se možná vůbec nezúčastnit a potenciální zranění, které by to způsobilo. Nakonec jsme se rozhodli zaměřit se na nás a udělat to jen my dva a nemohli jsme být s tímto rozhodnutím šťastnější. Požádali jsme přátele a rodinu, aby nám napsali dopisy, které si ten den přečteme, jako malý způsob, jak je mít s sebou, když spolu začneme další kapitolu. Dopisy a proces nám umožňují jít vlastním tempem a přizpůsobit se podle potřeby. Dokázali jsme strávit den a chvíle před ním i po něm, plně se soustředit jeden na druhého a na život, který tvoříme.

Jaká je vaše oblíbená vzpomínka z tohoto dne?

Lora: Během dne je tolik malých okamžiků, které mě napadají, ale všechny souvisí s tím, jak Betsy září a je šťastná. Ruku v ruce s ní šlape na horu, jak jí slunce dopadá do tváře. Poprvé jsme ji viděli v jejích šatech, když jsme obešli rohy turistické chaty. Smát se s ní, když jsme navigovali její vlak + turistické boty. Její úsměv, když jsme sdíleli naše sliby. Když jsem ji poprvé nazval “ženou”, viděl jsem ji zajiskřit v očích. Její štěstí je nakažlivé a životodárné.

Betsy: Opravdu jsem si užila celou túru a několik okamžiků během dne. Byl to tak krásný den! Ale myslím, že moje nejoblíbenější byly naše první okamžiky a jsem tak rád, že jsme to udělali tak, jak jsme to udělali. Vidět ji za rohem ve svých šatech, zářících ve slunečním světle, bylo docela úžasné!

Je něco, za co jsi opravdu rád, že jsi to udělal? Nebo ne?

Jsme rádi, že jsme s Cat spolupracovali (a vzájemně jsme si prověřovali vnitřnosti) ohledně vzdáleností k místům a plánování způsobu, jakým jsme trávili čas v den na útěku. Původně jsme doufali, že pojedeme dále do Dolomit, ale rozhodli jsme se, že chceme strávit více času společným odpočinkem venku než jízdou v autě, abychom se dostali na různá místa. Dalo nám to také čas na piknik v blízkosti místa, kde jsme četli naše sliby: udělejte si chvilku a nasajte to, vypijte šampaňské a užijte si výhledy, až začneme další kapitolu našeho společného dobrodružství.

Jsme také rádi, že jsme požádali o dopisy. Nevyměnili bychom klid s tím, že bychom se v náš výjimečný den mohli soustředit jen na nás, ale bylo úžasné číst doma láskyplná slova podpory od těch, které milujeme.

Co byste poradil ostatním párům, které plánují svatbu?

Soustřeďte se na vás! Na konci dne jde o to, jak vy a váš partner začnete další kapitolu vašeho společného života. Pokud tam chcete mít lidi, skvělé. Pokud chcete lyžovat do západu slunce, jděte do toho. Pokud chcete zažít ty chvíle, jen vy dva, perfektní. Dělejte to, co vám dvěma přináší radost, protože toto je oslava vás, vašich životů a vaší rostoucí lásky.

Jaké zdroje plánování svatby jste použili při plánování svého útěku (pokud nějaké)?

Použili jsme Instagram pro vyhledávání polohy (a také jsme našli Cat!) a nápady na vlasy a make-up. Použili jsme Pinterest pro nápady na rané oblékání a obecné pochopení nálady toho, co jsme doufali, že zažijeme a zachytíme v daný den. Kromě toho jsme se i přes Lorin neustálý plánovací mozek snažili vytvořit prostor pro spontánnost a jednoduše si společně užít proces dne.

Co se vám na práci s Cat líbilo?

S Cat bylo úžasné pracovat. Její znalost oblasti – a ochota jít na zkoušku, protože tam předtím také nebyla – pomohly uklidnit Loriny nervy při plánování. Věděla, kdy nám má pomoci nasměrovat nás k určitým obrázkům a kdy ustoupit a nechat nás prožít soukromé chvíle. Dokázala odpovědět na různé logistické otázky, například jak nejlépe zabalit šaty a schopnost sejít po obřadu dolů, a také nám pomohla udržet pozornost na důležitosti dne: trávit čas společně tak, jak jsme užívejte si, jak jsme slíbili, a plánujte naši společnou budoucnost.

Kredity:

Hotel – Forestis Dolomites

Vlasy a make-up – Ulli Thomaseth & Viki Aichner

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.