Dobrodružná mikrosvatba u jezera | Junebug svatby

U jezera Courtney a Ahren mikro svatba dává svatbě v přírodě zcela nový význam. Se společnou láskou k cestování, přírodě a sobě navzájem nedokázali vymyslet lepší způsob, jak uvázat uzel, než dvoudenní dobrodružství v kempu se svými nejbližšími. Ostrov Sucia u pobřeží Washingtonu. Ve svůj velký den dvojice vyplula na ostrovní destinaci a dokonce se střídala ve veslování na malém člunu – mluvte o skutečné práci z lásky!

Spíše než začít den s obřadrozhodli se začít oslavu útulnou chatkou recepce. Jejich stolová scéna představovala eklektický mix boho výzdoba a nebesky inspirované akcenty pro nádherně uvolněnou atmosféru. Skupina si pochutnala na výborném pescatariánský svátek než se vydáte na krátkou túru do místo obřadu u jezera.

Courtney a Ahren s výhledem na vodu a hory sdíleli emocionální a soukromý pocit první pohled. Po něm následovala magie obřad západu sluncekde si dvojice vyměnila rukopis sliby. Jejich malá skupina se poté vydala zpět do kempu a zbytek večera strávila sdílením vzpomínek u táborového ohně. Epické místo umožňuje velkolepé portréty a tato mikrosvatba není výjimkou. Připravte se na to, že vás uchvátí tyto úžasné snímky zachycené členy Junebug Dobrodružství a slib.

Pár:

Courtney a Ahren

Svatba:

Mořský státní park Sucia IslandKaždý aspekt jejich svatby u jezera byl záměrný a dobře promyšlený

Bylo nejdůležitější, aby každý aspekt naší svatby odrážel naše hodnoty, náš vztah a abychom byli obklopeni pohodlím a láskou, když jsme se pustili do našeho nového dobrodružství. Každé rozhodnutí bylo pravdivé pro nás a pro partnerství, které jsme zahajovali. Něco, za co jsme tak vděční, je – kvůli intimní šupina a záměr za každým okamžikem– pamatujeme si téměř každý detail. Doufáme, že naše zkušenost povzbudí ostatní viz minulá tradice a očekávání vytvořit skutečně autentický rituál zaměřený na lásku a partnerství.
Lodní DIY projekt a spořivá svatební výzdoba

Největší DIY projektem byla naše loď, Madrona Moon, kterou jsme postavili s velkou pomocí lidí na Severozápadní námořní centrum v Port Townsend. My také ručně naspořený veškeré sklo, dřevěné talíře, středové díly a zdobené prádlo z místních obchodů se starožitnostmi, které podpoří naši nebeskou atmosféru inspirovanou art deco.

Poradenství pro plánování svatby od novomanželů

Naše rada zní udržujte věci malé, jednoduché a zaměřte se na „proč.“ Udržujte obřad věrný vašemu vztahu, ale nesnažte se plánovat každý jednotlivý detail. Místo toho si vypěstujte atmosféru, která vám zajistí pohodlí a možnost být sami sebou a přivede lidi kolem vás k tomuto společnému účelu. A pak se nebojte požádat o pomoc a rozdávat úkoly. Vaši blízcí budou více než ochotní.
Všechno svatební jídlo připravila jejich malá skupina

Nasbírali jsme pár desítek čerstvých ústřic Farma měkkýšů Buck Bay na Ostrov kosatek den před obřadem, který jsme zabalili a podávali společně, jakmile jsme dorazili do našeho kempu. Ve spojení se salátem, olivami, dolmas a dalšími crudités připravenými zbytkem naší svatební party jsme měli lehké, místní a chutné pescatariánský svátek před naším západem slunce obřad. Noc jsme zakončili lahůdkou dort s olivovým olejem krásně připravené a ozdobené měsíčkem z květin od naší drahé přítelkyně Rey.
Proč se rozhodli mít mikrosvatbu u jezera

Ostrov Sucia je krásný státní park v Souostroví San Juan Islands, přístupné pouze lodí. Navštívili jsme na naší první vícedenní plavbě a zamilovali jsme si plachtění a krásná místa, kam vás vítr a moře mohou unést. Ostrov Sucia s konvergencí přírody – od oceánu, hájů Madrony a výhledů na zasněžené sopky – to vše na jednom místě, nás chytil za srdce.
Junebug Member Adventure and Vow pro ně byl perfektní

Tracy z Dobrodružství a slib bylo naprosto neuvěřitelné a najmout ji bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsme udělali plánování naše svatba. Od chvíle, kdy jsme se s ní setkali, nám umožnila cítit se pohodlně a skutečně sdílí naše hodnoty. Nechat zdokumentovat tento den bylo přirozené a vzrušující mít někoho stejně nadšeného pro dobrodružství. Zachytila ​​přírodní krásy ostrova a všechny něžné okamžiky, které budou trvat celý život. Jsme moc rádi, že máme se stal přítelem na celý život při zachycení tak výjimečného dne.
Vidět, jak Měsíc vycházet, vytvořený pro nezapomenutelný okamžik

Jedna z nejvýraznějších částí se stala na naší cestě zpět do kempu po naší obřad západu slunce. Když jsme se vynořili z lesa zpět na cestu podél pobřeží, viděli jsme nad vodou vycházet měsíc – obří a tmavě červený. Všechny nás to nechalo beze slov.

Gratulujeme Courtney a Ahren k jejich dobrodružnému břehu jezera mikro svatba. A velké díky člen Junebug Dobrodružství a slib za odborné zachycení každého láskyplného okamžiku a dechberoucího detailu, díky kterému byl jejich velký den nezapomenutelný a výjimečný. Chcete-li vidět více jejich práce, podívejte se na jejich profil v našem adresář fotografů z celého světa.

Jak se mění svět, mění se i zvyky – a svatební tradice nejsou výjimkou. Pokud jste s partnerem nekonvenční pár jako Courtney a Ahren, pak a jedinečná oslava jako tento může být pro vás to pravé. Vaše svatba je neuvěřitelně osobní událost – toto je váš den, tak si ho udělejte podle sebe.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.