5 nejlepších svatebních středisek pro LGBTQ+ páry

5 nejlepších svatebních středisek pro LGBTQ+ páry

Po celém světě zvoní svatební zvony pro LGBTQ+ páry. Po mnoha oznámeních o zásnubách následuje ještě zásadnější otázka: kam se nechat zapřáhnout, když „láska vítězí“ vyhlásilo 26 zemí? Zde je našich 5 nejlepších svatebních středisek pro LGBTQ+ páry z široké škály nádherných nemovitostí:

RIU Cancún

5 nejlepších svatebních destinací pro páry stejného pohlaví riu cancun altán Mexiko

Tento krásný plážový resort se nachází na severovýchodním pobřeží poloostrova Yucatán. Rezort je postaven s velkolepou středomořskou architekturou a leží přímo u křišťálově čisté vody Karibského moře a poskytuje dokonalé prostředí pro vaši fantazijní svatební oslavu. Svatba v RIU Cancun bude zahrnovat zábavný a vzrušující obřad, stejně jako fantastickou zábavu a noční klub pouze pro dospělé. Udělejte si 5minutovou procházku do centra Cancúnu a objevte vše, co může nabídnout, od bleších trhů po noční kluby a také fascinující historii města.

Tajný sv. Martin

top 5 svatebních destinací pro páry stejného pohlaví tajemství sv.  Martin Terasa místo Karibské ostrovy

Tajný sv. Martin je skrytý přímořský úkryt ukrytý v zátoce Anse Marcel na francouzské straně ostrova a poskytuje nezapomenutelné karibské útočiště pro všechny svatební hosty. A Secrets St. Svatba Martin zajišťuje soukromý, na míru šitý den romantiky s řadou svatebních balíčků, které jsou bez veřejných turistů. Tento resort určený pouze pro dospělé se věnuje poskytování dokonale soukromého svatebního týdne v ráji se zářivými altány s výhledem na čistý tyrkysový oceán.

Středisko je ideální pro svatebčany, kteří hledají aktivnější destinaci svatebního týdne, protože je jen kousek jízdy od různých zajímavých dobrodružství, jako je Loterie Farm Ziplining a trekking na vrchol Pic Paradis. A Secrets St. Martinská svatba může doručit váš fantazijní obřad v nádherném prostředí jiskřivého Karibiku díky výběru přizpůsobitelných svatebních možností. Resort poskytne vašim hostům relaxační pobyt s největším nekonečným bazénem v západním Karibiku a nekonečným vybavením u bazénu.

Grand Fiesta Americana Puerto Vallarta

5 nejlepších svatebních destinací pro páry stejného pohlaví grand fiesta americana puerto vallarta místo konání mexika

Vaše svatba Grand Fiesta Americana Puerto Vallarta bude definována majestátními výhledy, gurmánskou kuchyní světové třídy a vynikajícími personalizovanými službami. Strávte dny odpočinkem u krásného nekonečného bazénu, vyzkoušejte nové speciální koktejly ve specializovaných lounge barech nebo se vydejte za kulturním dobrodružstvím do města. Užijte si dovolenou pouze pro dospělé na slavném mexickém pobřeží Tichého oceánu, které nabízí nádherné útočiště.

Na recepci si vychutnejte to nejlepší ze stolování nebo se vydejte do barů Tequila nebo Mojito na afterparty inspirovanou koktejly. Se vstupem do Grand Club Lounge si můžete užít soukromé přihlášení, snídani, celodenní občerstvení a prémiové likéry. S horami Sierra Madres v pozadí bude toto nádherné prostředí na Playa Punta Negra vytvářet úžasné svatební obrazy Grand Fiesta Americana Puerto Vallarta.

Měsíční palác Cancún

5 nejlepších destinací svatebních středisek pro páry stejného pohlaví měsíční palác cancun místo mexické pláže

Na vaší svatbě Moon Palace v Cancúnu se budete cítit jako králové! Moon Palace Cancun, který se nachází podél živé pláže Cancúnu, vám umožní zažít obě strany Měsíce během vaší cílové svatby: all-inclusive luxus a neomezený volný čas. S 2000 stopami pobřeží podél Karibského moře můžete najít klidné místo k odpočinku nebo ideální místo pro vaši svatební oslavu. Tento resort jde nad rámec toho, aby se vaše svatební sny staly skutečností, od klasické svatby v kapli po ohňostroje a koňské povozy.

Hostům všech věkových kategorií je k dispozici 27jamkové golfové hřiště Jack Nicklaus Signature s neomezeným golfem, dva největší bazény ve stylu laguny v Mexiku a simulátor vln FlowRider. Část Sunrise, která je rozdělena na dvě části, slouží rodinám s dětmi, včetně dětského klubu a klubu pro teenagery, zatímco část Nizuc je určena pro páry. Svatba Moon Palace v Cancúnu je ideální pro gurmány, má 13 zahraničních restaurací a 13 barů. Tedy za předpokladu, že máte čas je všechny vyzkoušet!

Dreams Riviera Cancún

5 nejlepších svatebních destinací pro páry stejného pohlaví sny riviéra cancún Mexiko místo altánu

Dreams Riviera Cancun Resort & Spa By AMRTM Collection, přímořské letovisko vhodné pro rodiny s dětmi, vás přenese do ostrovního ráje. Všechny ty historky o náročném plánování svatby pro vás nebudou muset být pravdivé, protože svatební koordinátor na místě vám pomůže s veškerým plánováním, včetně všeho v den svatby, stejně jako prvotřídní lázně!

Místo toho si odpočinete se svými hosty a řeknete své “já” na pláži, obklopeni nejkrásnějším květinovým obloukem a klidným šuměním mořských vln, než se připojíte ke svým přátelům na koktejlovou hodinu na terase a soukromou recepci. na bílém písku (nebo tanečním sále, pokud dáváte přednost vnitřní oslavě). Žádný sen není pro personál Dreams Riviera Cancun Resort & Spa By AMRTM Collection příliš velký, tak jim dovolte, aby vám pomohli udělat váš nejšťastnější den skutečností!

Zaujal vás některý z těchto svatebních destinací? Neobviňujeme vás! Vyplňte níže uvedený formulář, spojte se s koordinátorem rezervace Destify a začněte plánovat své věčné časy ještě dnes:

keyboard_arrow_leftZadní

dalšíkeyboard_arrow_right

FormCraft – tvůrce formulářů pro WordPress

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.