5 nádherných svatebních středisek destinace Puerto Vallarta

5 nádherných svatebních středisek destinace Puerto Vallarta

Puerto Vallarta na pobřeží Tichého oceánu v Mexiku nabízí drsné výhledy, tmavě modrou vodu a tmavší písek pro svatby 20 a více hostů. Úchvatné západy slunce v této oblasti, které v noci barví celou oblast do zvláštního oranžového odstínu, jsou známé svými majestátními ceremoniemi. Většina svatebních středisek v Puerto Vallarta je méně než 30 minut od centra města a poskytuje pohodlný přístup ke kulturním památkám města, starobylým kostelům a místním rybím trhům. Okouzlující Staré Město se svými typickými dlážděnými chodníky poskytuje pohled do tradiční mexické kultury a má více barů, restaurací a obchodů na čtvereční stopu než kterákoli jiná čtvrť ve městě. To vše je ideální pro relaxaci a objevování během vaší svatby v destinaci Puerto Vallarta.

Dreams Vallarta Bay

5 nádherných puerto vallarta destinace svatebních letovisek sny vallarta bay mexiko

Šťastně až navěky začíná v Dreams Vallarta Bay pro nevěstu, která je stejně odvážná jako romantická. Tento resort AAA Four Diamond je all-inclusive rájem, kde můžete svůj svatební víkend maximálně využít. Svatební koordinátor s vámi bude spolupracovat, aby váš výjimečný den proběhl hladce a bez stresu. Přijeďte v pátek a strávte den prozkoumáváním promenády El Malecón nebo se vydejte do Puerto Vallarta a jeho souseda, Mismaloya, kde najdete úžasné výhledy na moře a skalní útvary. Než projdete uličkou na pláži se zlatým pískem, abyste řekli „Já to dělám“, zatímco safírové vlny jemně vyplouvají na břeh, zamiřte do lázní, abyste se připravili a nechte se hýčkat na velký den.

Noc zakončete exkluzivní recepcí u Chef’s Table, kde můžete sledovat, jak se vaše jídlo připravuje, a pak se vydejte do jednoho z pulzujících barů, kde si můžete dát lihoviny na nejvyšší polici. Zakončete víkend vzrušující jízdou na nejdelší a nejrychlejší lanovce v Mexiku; výlet lodí do soukromých zátok Yelapa a Majahuitas; nebo šnorchlování a jízda na kajaku na ostrově Marietas. V Dreams Vallarta Bay Resort & Spa na vás čeká dobrodružství (a láska!).

Kicker
S Dreams nemůžete udělat chybu. Historicky značka poskytovala pětihvězdičkové pobyty všem našim párům Destify – se spoustou našich spokojených klientů cituje rozsáhlý seznam aktivit pro všechny věkové kategorie a obrovské možnosti místa konání. Jednoduše řečeno, výběr Dreams Vallarta Bay znamená výhru pro vás a každého hosta na seznamu.

Tajemství Bahia Mita

5 nádherných puerto vallarta destinace svatebních letovisek tajemství bahia mita mexiko místo na střeše

Vítejte v jednom z nejlepších svatebních míst v Puerto Vallarta na pobřeží Tichého oceánu. Secrets Bahia Mita pouze pro dospělé nabízí luxusní svatby plné Banderas Bay s ohromující řadou 10 nádherných nových svatebních prostředí, od dechberoucí Beach Terrace po sofistikovaná prezidentská apartmá. Hosté mohou zažít velkolepý týden pozorování velryb, ochutnávky tequily a oceněných uměleckých galerií díky blízkosti střediska Puerto Vallarta.

Pro různé svatební oslavy mohou páry využít velký nekonečný bazén a nekonečnou vodní terasu s úžasným výhledem na oceán. Díky bezplatným lekcím surfování, golfovým hřištím a běžecké dráze v džungli a letovisku je tato lokalita ideální pro aktivní životní styl. Rozsáhlá lázeňská zařízení resortu, která zahrnují vodoléčbu a hýčkání k vytvoření nebeského prostředí absolutního požitku, vám pomohou dosáhnout vrcholu relaxace.

Kicker
Dvě slova: Dospělí a pouze. I když se to v dnešní době může zdát jako průmyslový standard, rozhodnout se pro letovisko pouze pro dospělé je ve skutečnosti požehnáním, které není tak úplně skryté: pro ty, kteří hledají opravdový špičkový zážitek, je k dispozici doslova více možností na místě. Ano, stále si můžete užít prvotřídní zážitek v resortu vhodném pro rodiny. Secrets Bahia Mita však zaručuje soukromí s působivou řadou (all-inclusive) elegance připravené potěšit.

Hyatt Ziva Puerto Vallarta

5 nádherných svatebních středisek Puerto Vallarta destinace hyatt ziva zahrada místo gay svatby

Hyatt Ziva Puerto Vallarta je odlehlé útočiště se spoustou palem a nádhernými krémově růžovými západy slunce. Na písku, s příjemným vánkem, nádherně modrou oblohou a jemným zvukem plískajících vln, je to ideální místo, kde si můžete říct „Já ano“. Tanec pod hvězdami a hodina koktejlů při západu slunce na pláži jsou nutností. V tomto all inclusive resortu budete moci ocenit modrozelený oceán a plážové zátoky Riviera Nayarit.

Opalování, lázně, pozorování velryb (u večeře!) a popíjení tequily, to vše je v nabídce tohoto romantického víkendu. Jaký lepší způsob, jak začít šťastně až do smrti, než se ponořit do vody, piknik na pláži a společnost přátel a rodiny? Budete si zde moci vychutnat a vytvořit nepřeberné množství krásných malých okamžiků.

Kicker
Stejně jako Dreams, Hyatt Ziva Puerto Vallarta má dlouhou historii v plnění nezapomenutelných destinačních svateb – nemluvě o bezkonkurenčním vybavení. Jde o to: nejenže můžete na každém místě dosáhnout rozmanité nádherné současné svatební architektury, ale máte také zaručený zjednodušený přístup k pozorování velryb a výletům za mořskými želvami. Jsou v davu nějací zvířecí nadšenci? Dokážete si představit, že byste své svatební fotografie fotili s vynořující se velrybou v pozadí? Okamžitá dokonalost hodný Instagramu.

Marivalské emoce

5 nádherných puerto vallarta destinace svatebních letovisek marival emoce pláž místo konání mexiko

Marival Emotions je svatební místo určení v Nuevo Vallarta, Mexiko, s výhledem na klidné moře Bahia de Banderas. Tato plážová nemovitost, zasazená do pohoří Sierra de Vallejo, nabízí čistou krásu a úžasnou všestrannost. Pod jasnou modrou oblohou si novomanželé mohou dát svůj první polibek jako manželé na písečné pláži obklopeni svými blízkými. Nastávající manželé se musí znovu zamilovat uprostřed tropického luxusu, s oceánem hemžícím se exotickými druhy jen minutu odtud.

Marival Emotions může pořádat svatby různých velikostí, s ubytováním pro 50 až 400 osob. Velikost a styl míst konání se liší, což poskytuje jedinečné prostředí pro každou fázi velkého dne. Na 270metrovém úseku soukromého pobřeží se mohou konat venkovní obřady a recepce. Uvnitř se mohou novomanželé a jejich hosté zúčastnit koktejlové hodiny a recepce v sezení v jedné z různých restaurací a tanečních sálů resortu. Hosté si mohou vychutnat jídlo pod širým nebem a přitom obdivovat velkolepé západy slunce, které zametají večerní oblohu. Hosté mohou během svého pobytu využívat venkovní bazény, posilovnu, přístup na pláž a lázeňská zařízení.

Kicker
Velké seznamy hostů se radují! Marival Emotions je známá nejen pro svou neuvěřitelnou plážovou eleganci, ale také pro své prostorné obřadní prostory, které jsou ideální pro každou svatební hostinu. S nekonečnými výhodami od soukromých chatek až po světovou kuchyni nabízí tento svatební resort pobyty plné zábavy pro hosty všech věkových kategorií.

Grand Palladium Vallarta

5 nádherných puerto vallarta destinace svatebních letovisek grand palladium vallarta místo mexické kaple

Velká svatba Palladium Vallarta poskytuje klidné pozadí pro vás a vaše hosty, obklopená bujnou vegetací a třpytivým pískem Banderas Bay. Tento resort vhodný pro rodiny má dostatek možností stravování, nakupování a nočního života, aby se návštěvníci všech věkových kategorií zabavili po celou dobu pobytu.

Svatba v Grand Palladium Vallarta kombinuje současnou architekturu s tradiční mexickou výzdobou, aby poskytla úžasná místa pro svatební fotografování. Grand Palladium Vallarta, který se nachází 45 minut od centra Puerto Vallarta, má vše, co potřebujete pro příjemný týden klidu. S katolickou kaplí v koloniálním stylu neuděláte chybu, pokud pořádáte katolickou akci, protože její klasická architektura dává dokonalou směs krásy a kouzla.

Kicker
Grand Palladium Vallarta nabízí jeden z nejluxusnějších destinačních svatebních zážitků na našem seznamu. Toto útočiště v Puerto Vallarta, které nabízí kolekci osvěžujících nekonečných bazénů a přizpůsobitelné svatební výzdoby od světoznámé Karen Busen, vy převezměte vládu při budování svého vysněného manželství. Od oblouků a židlí s florou až po elegantní chromatické styly, Grand Palladium Vallarta promění váš svatební sen ve skutečnost, a to až do nejmenšího detailu.

Jste připraveni uvázat uzel Puerto Vallarta? Začněte s plánováním svatby ještě dnes s Destify prostřednictvím formuláře níže:

keyboard_arrow_leftZadní

dalšíkeyboard_arrow_right

FormCraft – tvůrce formulářů pro WordPress

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.