Světlé A barevné Costa Careyes SvatbaPředstavte si toto: modrá věž sedící na odlehlém útesu s barevným bohémským interiérem a panoramatické výhledy na oceán. Dalo by se říci, že Stephanie a Hugo se do nich zamilovali na první pohled svatební místo, Tigre Del Mar. Když tedy nadešel čas uvázat uzel, pár si nedokázal představit krásnější místo pro svatbu. S pomocí jejich plánovače Que Brille El Soulpár vytáhl nezapomenutelnou svatbu Costa Careyes s bohémskou luxusní estetikou, jasnou barevná paletaa uvolněnou atmosféru.

S panoramatickým výhledem na oceán jako snovou kulisou si dvojice řekla své „já“ obklopená svými nejbližšími blízkými. Po terase obřadjejich malá skupina se vydala dolů po pozemku na romantiku recepce pod hvězdami. Nesoulad košíková závěsná svítidla a zeleň visela nad stolem plným barev květinykuželové svíčky ve skleněných pouzdrech a boho akcenty. Dvojice překvapila své hosty uspořádáním afterparty v Main Palapa, tančit celou noc pod rozmarným lustr květinových košů a disco koule.

Pár nenechal žádný detail náhodě a jejich úchvatné oblečení to dokazuje. Nevěsta v ní byla vizí Monique Lhuillier texturou mimo rameno organzové šaty s nabíranými rukávy. Zatímco ženich byl ve svém bez námahy stylový krémový oblek. Toto přímořské večírek slouží majorovi cílová svatba inspirace. Procházejte tyto nádherné fotografie podle Meraki svatby a připravte se na to, že vás uchvátí!

Pár:

Stephanie a Hugo

Svatba:

Tigre Del MarCosta Careyes, Mexiko

Jak tato svatba Costa Careyes vznikla

Šli jsme do Costa Careyes před pěti lety k mým narozeninám a opravdu jsme se zamilovali Tigre Del Mar. Je to tak kouzelné, jiné a nečekané. Toto místo má pro nás extrémně energický pocit. Po té cestě jsem Hugovi řekl, že bych se rád oženil v Costa Careyes, a po letech se nám to podařilo. Myslím, že majestátní architektura, barvy a mix mezi mexickou, italskou a tichomořskou kulturou je pro nás tak skvělá atmosféra. Také se nám líbí, že je exkluzivní a že o něm neví tolik lidí. Costa Careyes je tak jedinečné místo a my jsme se napoprvé rozhodně zamilovali.Být obklopen milovanými byl vrcholem jejich svatby Costa Careyes

Všechno bylo víc než dokonalé, ale kdybych si měl vybrat, řekl bych to obřad bylo víc než krásné a emocionální. Dívali jsme se směrem k moři a během nádherného obřadu jsme viděli delfíny, velryby a duhu. Byl to tak magický a neskutečný okamžik. Jsme hrdí na to, že jsme měli velmi intimní svatbu s přáteli a rodinou a předvedli to nejlepší z Costa Careyes. Cítíme vděčnost každému, kdo si udělal čas na cestu do tak odlišné a nádherné destinace, aby oslavil naši lásku. Energie našich hostů byla šílená a láska, kterou nám dali, dělala všechno tak výjimečné. To byl rozhodně vrchol naší svatby.Dárky na uvítanou s mexickou tématikou

Dali jsme všem našim svatebním hostům a dárek na uvítanou. Dámám jsme dali řemeslně ručně vyrobenou mexickou tašku, vyšívané čepice pro muže, mexické chili mango sladkosti a ručně psaný osobní vzkaz pro každého hosta.
Poradenství při plánování svatby: Připravte se na neočekávané náklady a udržujte otevřenou komunikaci s dodavateli

Tigre Del Mar je uprostřed džungle. Mnoho problémů vyplývalo z nárůstu cen dopravy, se kterým jsme nepočítali. Radíme, že musíte rozpočet na inflaci za veškerou dopravu a všechny další nepředvídané výdaje. Pro všechny nevěsty je naší nejlepší radou plánovat předem a Zůstaň v klidu když nastanou problémy během plánování. Také si myslím, že je velmi důležité s vámi komunikovat svatební plánovač. Každý aspekt je důležitý a musí být sdělován od začátku procesu.

Jména Hostů Ručně Psaná Na Citronech Používaných Jako Karty Místo

Moje máma je umělkyně, takže jsme chtěli mít dotek její umělecké ruky. Krásným rukopisem mé mámy, celý náš jména hostů byla napsána na citronech.
Jak si vybudovali skvělý vztah se svým fotografem

Rádi jsme pracovali s Meraki svatby. Dříve jsme měli soukromé sezení, jen Hugo a já, a bylo skvělé, jak jsme se poznali. Řekli jsme jim o nás a našem vztahu, díky kterému jsme se na našich fotkách uvolnili, protože Hugo není fanouškem toho, aby se nechal vyfotit. Jsme navždy vděční našim fotograf. Jsou tak talentovaní a práce s nimi je úžasná. Přesně pochopili, co jsme chtěli, a vylíčili to tak krásným způsobem.
Gratulujeme Stephanie a Hugovi k jejich zářivé a barevné svatbě Costa Careyes. A velké díky členu Junebug Meraki svatby za zachycení každého detailu – až po zářivou barevnou paletu – a okamžiky, díky kterým byla tato oslava tak výjimečná. Chcete-li vidět více neuvěřitelných fotografií, které Meraki zachytila, podívejte se na jejich profil v našem adresáři svatebních fotografů z celého světa!

Pokud jste připraveni nastartovat svůj proces plánovánía náladová tabule je vždy skvělý první krok. Pokud se vy a váš partner snažíte rozhodnout pro svatební barevnou kombinaci, nechte tyto světlé a odvážné letní barevné palety inspirovat své vlastní.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.