Svatební pozvánky Evite: Klady a zápory

S nástupem technologií a bezpapírových kampaní po celém světě někteří začínají přesouvat své aktivity zasílání zpráv a oznamování událostí do digitální pošty a sdílení na sociálních sítích. I při speciálních událostech, jako jsou svatby a narozeniny, se zasílání digitálních pozvánek prostřednictvím aplikací pro zasílání zpráv nebo e-mailu stalo možností pro mnoho lidí. To přimělo některé z našich kolegů svatebních prodejců k otázce, co si myslíme o tomto kulturním posunu a co nás nutí pokračovat ve výrobě tištěných pozvánek.

Hlavní důvod je jednoduchý, neexistuje nic, co by mohlo nahradit osobní dotek nutnosti být osobně pozván na večírek našich milovaných lidí, se vší láskou zabalenou do promyšleného personalizovaného designu vytištěného na luxusním papíře. Může se to zdát malé a bezvýznamné, ale to je stejný důvod, proč miliony lidí stále používají tištěné pozvánky na své svatby. Takže pokračujte ve čtení, zatímco vypracováváme přehled o výhodách a nevýhodách pozvánek na svatbu.

Sdílet na Pinterestu

Výhody svatebních pozvánek Evite

Pro: Můžete si vytvořit svůj vlastní zdarma

Digitální svatební pozvánky lze snadno vyrobit. Vše, co potřebujete, je pouze návrhový software nainstalovaný na vašem počítači nebo účet Canva. Pro barvu vašeho svatebního motivu můžete volně použít jakékoli písmo, které se vám líbí. Další užitečnou věcí je mít prémiový přístup k obrázkům a prvkům, jako jsou Shutterstock a Shutterfly, abyste mohli být kreativnější při navrhování vlastních pozvánek. V zásadě, pokud máte některý z těchto zdrojů k dispozici k použití, nemusíte utrácet peníze za nic jiného za vaše digitální pozvánky. Pokud však máte na mysli velmi konkrétní design a chcete získat zpětnou vazbu od designéra, bude mít o váš návrh postaráno grafik, což bude perfektní způsob, jak si udržet zdravý rozum.

Pro: Můžete ušetřit peníze

Odesílání pozvánek digitálně znamená, že nemusíte utrácet ani korunu za poštovné a tisk. Pokud máte nějaké designérské dovednosti, můžete použít jakýkoli návrhářský software, který máte na svém počítači, a uložit jej do souboru Jpeg nebo PDF, který lze snadno distribuovat. Odesílání e-mailů a textových zpráv vám také nebude nic účtovat. Pokud tedy máte velmi napjatý rozpočet, mohla by být moudrá volba zvolit elektronické svatební oznámení.

Pro: Můžete se vyhnout zpoždění tisku

Víme, že si někdy nemůžete pomoct, ale musíte se vypořádat s neprofesionálními prodejci svatebních oznámení, kteří nebyli schopni dodržet slíbený čas příjezdu nebo byli velmi těžko dosažitelní. Někdy jsou velmi dobré a spolehlivé, ale ve výrobní místnosti se může stát cokoliv, což má za následek zpožděný tisk. Jsou věci, které jsou mimo jejich kontrolu, ale nechat si od správce účtu, aby vám řekl, že se vaše dlouho očekávané pozvánky zpozdí o týden, je jistě další bolest v krku. To se rozhodně nestane, pokud máte digitální svatební pozvánky, které jsou méně povyk a bolest.

Pro: Neztratí se na poštovném ani se nepoškodí

Nejhorší věc, která se může stát, když se vyhnou svatebním pozvánkám, je, že odejdou do spamu a zůstanou měsíce neviditelní. Nemusíte se bát deště ani jiných věcí, které by mohly vaše pozvánky během doručování poškodit. Můžete také ušetřit čas na sledování vašich hostů, abyste zkontrolovali, zda obdrželi pozvánky nebo ne, a počkali, až vám pošlou zpět karty RSVP. U elektronických svatebních pozvánek stačí zajistit pouze platnou e-mailovou adresu hosta nebo telefonní číslo, na které budete pozvánky zasílat.

Sdílet na Pinterestu

Nevýhody E svatebních oznámení

Nevýhody: Někteří z vašich hostů jsou offline

Svatební pozvánky Evite mohou být pro vás velmi praktické a snadno se distribuují, ale zažívá totéž i váš host? Někteří z vašich hostů nemusí být příliš technicky zdatní, stejně jako lidé na sociálních sítích, kteří jsou vždy ve smyčce. Někteří z nich jsou více přítomni v reálném životě a mohou své e-maily kontrolovat jen jednou za čas. Nesmíte chtít, aby promeškali vaše pozvánky, takže pokud se rozhodnete nadále používat digitální pozvánky, musíte se pár týdnů po rozeslání pozvánek spojit se svými hosty, abyste se ujistili, že je dostanou.

Nevýhody: Citelný příjezd

Dokážete si představit ten pocit, když si něco objednáte online a je to něco, na co jste totálně čekali? Jak moc se těšíte, když přijede kurýr a zaklepe na vaše dveře s tím, že dnes přináší váš balíček? Neexistuje nic, co by se dalo srovnat s týdny čekání na speciálně přizpůsobené pozvánky na vaši vlastní svatbu a získání toho, že budete první, kdo to všechno uvidí. Je to zvláštní pocit mít digitálně vytvořený design přeměněný na nádherně zpracované karty doručené přímo k vašim domovním dveřím.

Nevýhody: Zábavná událost mailu

Digitální komunikace je dnes takovým zbožím. Podle zprávy We Are Social 2021 trávili lidé na internetu více než 6 hodin denně, přičemž polovina z nich byla na telefonu. Tyto digitální interakce, které lidé provádějí každý den, zvyšují možnost ztráty e-mailu s upozorněním na digitální pozvánku uprostřed neustálých digitálních interakcí. Když už mluvíme o samotné e-mailové schránce, je téměř nemožné, abychom nedostali žádné propagační e-maily od značek, které odebíráme. To zvyšuje šanci, že s digitálními pozvánkami bude zacházeno stejným způsobem jako s těmito propagačními e-maily a mohou skončit ve složce se spamem.

Nyní se na to podívejme z jiné perspektivy, kde je vaše pozvání fyzické; jak velká je šance, že dorazí bez povšimnutí? Představte si sebe jako hosta, který dostává pozvánku s vaším jménem napsaným na obálce. Vaši hosté budou rádi, když je budete oslovovat osobně. Určitě se už nebudou moci dočkat, až si ho připnou na ledničku a budou s vámi odpočítávat do velkého dne.

Nevýhody: Pozvánky na památku

I když ne všichni lidé jsou sběratelé paměti, někteří lidé se jako sběratelé rodí. Uchovávání vzpomínek jako něčeho, čeho se můžete držet, vám může pomoci vzpomenout si na všechnu lásku, která byla v ten zvláštní den sdílena. Až uplyne den, uchovat si co nejvíce věcí ze svatby bude něco vzrušujícího za deset nebo dvacet let.

Sdílet na Pinterestu

Možnosti, jak mít pozvánky na svatbu nebo tištěné, jsou na vás v závislosti na vašich potřebách a rozpočtu. Výhody a nevýhody uvedené výše jsou to, co naznačovaly různé zdroje, a také to, co jsme získali z našich zkušeností z rozhovorů s našimi zákazníky. Tady v Paperlust všichni milujeme pocit z čerstvě vytištěných a nařezaných karet. Pokud s námi sdílíte stejný zájem a přemýšlíte, jak proměnit vaši nádhernou představu svatební pozvánky do skutečného života, naši návrháři a zákaznický servis vám rádi pomohou s různými typy tisku a jemnými možnostmi papíru.

Zdarma Evite svatební pozvánky

I když jsme specialisté na tištěné pozvánky, chápeme, že technologie a internet k našemu životu neodmyslitelně patří. I když milujeme naše jemné a pečlivě vytištěné svatební pozvánky, chápeme, jak je výhodné mít kopii digitálních pozvánek, které je možné poslat nějaké rodině do zahraničí, a ušetřit na nákladech na dopravu. Uchování digitální kopie vám také pomůže, pokud máte pozvat hosta na poslední chvíli, ale nemáte zbývající pozvánky.

Bezplatná digitální verze je součástí našich tiskových objednávek

Proto při každém nákupu jakýchkoli pozvánek na webu Paperlust budete mít přístup k a zdarma přizpůsobená digitální pozvánka ve formátu Jpeg nebo PDF. Pokud si myslíte, že tuto službu požadujete, jednoduše napište do pole „speciální požadavek“ na stránce přizpůsobení o digitálních pozvánkách. Náš zákaznický servis a designéři vám rádi pomohou.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.