Seceda Winter Elopement v Dolomitech

Zřeknutí se odpovědnosti – Některé příspěvky na tomto webu obsahují přidružené odkazy. Mohu získat malou provizi bez dalších nákladů pro vás, pokud provedete nákup pomocí mých odkazů, které téměř jistě využiji k nákupu dalších lyží a horolezeckého vybavení.

Utíkat V Dolomitech V Zimě

Návštěva Dolomit v zimě je úplně jiný zážitek než v létě. Mnoho míst, která jsou v létě snadno dostupná po silnici a na krátkou procházku, se kvůli hladině sněhu v zimě stává nebo je přístupná pouze pro lyžaře a turisty na sněžnicích. I když máte v provozu mnohem více horských vleků než v létě, které vám umožňují dostat se hlouběji a výš do mnoha oblastí relativně snadno, mnohé z nich jsou přístupné pouze lyžařům a snowboardistům. Takže místo, které jste viděli v létě, nemusí být možné v zimě, ale místo toho můžete mít jiné vzrušující možnosti. A pokud jste lyžař nebo snowboardista, lyžař nebo turista na sněžnicích, pak je svět (nebo alespoň svět Dolomit) vaší ústřicí.

Mary & Moriah’s Winter Dolomites Eropement Story

Mary & Moriah se poprvé zamilovali do Secedy, když jednoho léta společně navštívili Dolomity a vyrazili na paragliding na tuto krásnou horu obklopenou těmito úžasnými výhledy. Takže když jsme se dívali na místa jejich zimního útěku, i když se diskutovalo o mnoha různých místech, hluboko uvnitř věděli, že se chtějí vrátit do Secedy.

S vědomím, že si chtějí navzájem říci své sliby v soukromějším prostředí, mi dali důvěru, že jim najdu soukromé místo pro jejich obřad útěku, který vedl blízký přítel.

Zima roku 2022 byla v Dolomitech docela suchá, s velmi omezeným sněžením. Ale den před jejich útěkem byla velká bouřka a spousta nového sněhu. Což bylo na jejich fotkách fantastické. Znamenalo to však, že túra na sněžnicích na místo obřadu bude o něco obtížnější dosáhnout s hlubším sněhem. Abych to pro ně trochu usnadnil, navštívil jsem místo obřadu ráno a už jsem prorazil úvodní stopu a také jsem si ověřil, že v této oblasti nehrozí lavinové riziko. Když vše vypadalo dobře, byli jsme připraveni vyrazit!

Předám M&M, aby vám řekl o zbytku dne jejich slovy:

Jak jste se zasnoubili?

Moriah požádala o ruku Mary v Chilhowee Tennessee, USA, když byli na vánoční návštěvě doma.
Moriah naplánovala překvapení, že vezme Mary na vrchol hory s nádherným západem slunce. Když dorazili, byly tam okvětní plátky a svíčky, které lemovaly zem a vedly k řetězovým světlům visícím ze stromu, které se věšely přes dokonalé místo, kde bylo možné položit velkou otázku.

O pár dní později Mary požádala Moriah ve Phoenixu v Arizoně v USA. Mary vzala Moriah na krátkou túru na vrchol hory, na kterou chodila jako mladá dívka. Byl to další nádherný večer při západu slunce se všemi různými barvami, které vykreslovalo pouštní slunce. Mary použila nejstarší trik s návrhem v knize: „Potřebuji si zavázat botu“. Pravdou bylo, že to opravdu udělala. Prošla celou horu s rozvázanou botou, protože věděla, jak váhavá Moriah je. Byl to dokonalý okamžik, když Mary vytáhla nádherný prsten a také položila Moriah tu zvláštní otázku.

Jak jste se rozhodli pro své umístění?

Mary a já milujeme dobrodružství a pobyt venku. Dolomity jsou jedním z našich oblíbených míst k návštěvě od chvíle, kdy jsme poprvé přijeli do Itálie. Oba jsme se shodli, že dokonalý útěk bude na místě, kde se oba cítíme jako doma a které uklidňuje naše duše. Myšlenka Dolomit nás přiměla googlovat svatební fotografie a když jsme narazili na Catovy fotky, 100% jsme věděli, že to je to, co chceme dělat.

Jaký je tvůj oblíbený moment ze dne?

Naše oblíbené okamžiky/vzpomínky byly, když jsme se poprvé viděli ve svatebních šatech, když jsme na konci dne vylili láhev šampaňského a když jsme si museli pomáhat držet si šaty, když jsme šli v několika stopách sněhu. a dál padal.

Je něco, za co jsi opravdu rád, že jsi to udělal? Nebo ne?

Jsme opravdu rádi, že jsme se rozhodli složit svůj slib na místě, které Cat navrhl. Bylo to v krásné malé chatě s nádherným horským pozadím. Bylo to opravdu to nejdokonalejší místo a okamžik.

Co byste poradil ostatním párům, které plánují svatbu?

Buďte rozhodní brzy a důvěřujte procesu, jak se vyvíjí.

Jaké zdroje plánování svatby jste použili při plánování svého útěku (pokud nějaké)?

Naše nejužitečnější zdroje byly Google, Pinterest, Instagram a TikTok.

Co se vám na práci s Cat líbilo?

Naše oblíbené věci na práci s Cat byly její odborné znalosti, laskavost, trpělivost, láska k dobrodružství a ubytování. Udělala z našeho útěku tak úžasný zážitek!

Slibové knihy: Etsy
Příprava Místo: Residence Cesa Sassela

Chcete více inspirace k útěku?

Přečtěte si více Průvodce plánováním útěku

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.