Pěší útěk v Tirolsku – Hannah & Aaron

Zřeknutí se odpovědnosti – Některé příspěvky na tomto webu obsahují přidružené odkazy. Mohu získat malou provizi bez dalších nákladů pro vás, pokud provedete nákup pomocí mých odkazů, které téměř jistě využiji k nákupu dalších lyží a horolezeckého vybavení.

Hannah & Aaron původně plánovali malý obřad se svými přáteli a rodinou na jiném místě v Tyrolsku. Ale týden před jejich datem Rakousko oznámilo další uzamčení a věci bylo třeba odložit. Rozhodli se přeložit o 6 měsíců později, tentokrát se rozhodli pozvat jen jednoho blízkého přítele, aby jim přišel jako svědek. Navzdory pošmournému počasí jsme celý den strávili prohlídkou jednoho z nejkrásnějších tyrolských údolí.

Zde je jejich příběh:

Jak jste se zasnoubili?

Byli jsme na pěší tůře v Oberpfalz v Bavorsku a Aaron položil otázku, když přehlížel krásné skalní útvary uprostřed lesa. Bylo to odlehlé a klidné, přesně tak, jak to máme rádi!

Nějaké vtipné historky před vaším svatebním dnem?

Upozornění: Pokud během víkendového cestování najdete své svatební šaty na bleším trhu, letištní bezpečnosti může být divné, že jste si do batohu strčili šaty, abyste je dostali domů přes mezinárodní hranice.

Jak jste se rozhodli pro své umístění?

Oba jsme rádi venku a obzvlášť milujeme Alpy. Je opravdu těžké mít špatný čas, když se procházíte mezi některými z nejbujnějších, nejzelenějších horských strání a křišťálově čistých řek na světě. Už jsme byli v údolí Wipptal na túrách a krajina je úchvatná. Jedinou obtížnou částí bylo přesně rozhodnout, kterou stezkou se vydat, a když na to došlo, byla Cat ohromným zdrojem.

Jaké byly největší výzvy, kterým jste čelili při plánování svatby/odchodu?

COVID byl přirozeně největší překážkou pro uskutečnění našich svatebních plánů. Původně jsme měli datum nastaveno na šest měsíců poté, co jsme se legálně vzali, ale Rakousko bylo uzavřeno jen pět dní předtím, než jsme plánovali odjet do Innsbrucku. Takže jsme svatbu odsunuli na další půl rok, místo toho k našemu ročnímu výročí.

Jaký je tvůj oblíbený moment/vzpomínka ze dne?

Oba se shodujeme, že naším oblíbeným okamžikem bylo dosažení nejvyšší nadmořské výšky dne a vzájemné čtení našich slibů. I když jsme do té doby se sdílením slibů čekali, nějak se nám podařilo napsat téměř úplně stejné věci. Bylo to skutečné svědectví o naší lásce a o tom, jak dobře si navzájem důvěřujeme a rozumíme tomu, že si navzájem myslíme stejné sliby, aniž bychom to předem probírali.

Je něco, za co jsi opravdu rád, že jsi to udělal? Nebo ne?

Jsme rádi, že jsme se rozhodli ještě vydat na cestu i s nevyzpytatelnou předpovědí počasí. Déšť byl nakonec jen mrholení a vytvořil jednu z nejpozoruhodnějších mlh v okolí hor. Když se podíváme zpět na náš svatební den, nebudeme myslet na mokré ponožky a bláto, ale spíše na sviště a divoké květiny a svěží chladný vzduch.

Jsme také rádi, že jsme tam neměli rodinu. Přestože pro nás naše rodiny znamenají svět, jsme oba velmi aktivní a pro blízké příbuzné by byla túra náročná. Místo toho si musíme užít svůj den, jak jsme chtěli, a poskytneme čas a prostor našim rodinám, aby s námi v budoucnu slavily.

Co byste poradil ostatním párům, které plánují svatbu?

Nechte to jednoduché! Když budete mít méně věcí, které musíte udělat, a větší flexibilitu ve svém rozvrhu, můžete se méně starat o dosažení všech bodů a více si užívat společný čas. Tím, že jsme svá očekávání omezili pouze na 1. výlet na túru a 2. přítomnost v daném okamžiku, vzali jsme si chladný, podmračený den a udělali z něj ten nejlepší svatební den, jaký jsme si dokázali představit.

Pokud plánujete útěk nebo svatbu založenou na dobrodružství, výběr aktivity by měl být založen výhradně na tom, co skutečně rádi děláte. Chodíme na túry pořád, takže to pro nás bylo přirozené rozhodnutí. Pokud ale neradi chodíte na túry, neměli byste trávit tak důležitý den chůzí na horu ve svatebních šatech a obleku jen kvůli dobrému výhledu. Existuje spousta kouzelných způsobů, jak můžete udělat den výjimečným. Najděte, co vám vyhovuje!

Co se vám na práci s Cat líbilo?

Kočka je neuvěřitelně flexibilní! Poté, co jsme se rozhodli posunout datum svatby o šest měsíců dopředu, se naše plány drasticky změnily a Cat ani nemrkla okem. Od chvíle, kdy jsme ji oslovili, aby začala plánovat ten velký den, byla pozorná a přemýšlivá. Děkuji za všechnu vaši tvrdou práci, Cat!

Jaké zdroje plánování svatby jste použili při plánování svého útěku (pokud nějaké)?

Použili jsme The Knot, ale nakonec jsme jej používali pouze ke komunikaci s našimi přáteli a rodinou o našich plánech.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.