Nejlepší hotely v Dolomitech

Zřeknutí se odpovědnosti – Některé příspěvky na tomto webu obsahují přidružené odkazy. Mohu získat malou provizi bez dalších nákladů pro vás, pokud provedete nákup pomocí mých odkazů, které téměř jistě využiji k nákupu dalších lyží a horolezeckého vybavení.

Ať už plánujete svatbu, líbánky, výročí nebo ajen proto, že si to zasloužímePři výletu do Dolomit budete mít z čeho vybírat, pokud jde o romantické hotely a luxusní chaty.

Kde se ubytovat v Dolomitech

Existuje mnoho článků, které doporučují luxusní a romantické hotely v Dolomitech, ale mnohé jsou mírně zavádějící. Ne že by hotely zmíněné v těchto článcích nebyly luxusní nebo romantické. Určitě jsou. Ve skutečnosti jsou některé z nich jedny z nejlepších v Jižním Tyrolsku. ALE mnoho z těchto nemovitostí propagovaných jako hotely v Dolomitech se ve skutečnosti nachází v místech, jako je Merano, která nejsou blízko (pokud nepovažujete za blízkost jízdy přes hodinu denně).

V tomto článku vám povím o nejlepších hotelech, které jsou ve skutečnosti V Dolomitech. Protože ke skutečně luxusnímu zážitku patří mít tuto podívanou přírody na dosah ruky.

Hotely s nejlepšími výhledy v Dolomitech

Horské středisko Kolfuschgerhof

Kolfuschgerhof v Colfoscu, který se nachází v jedné z nejdramatičtějších oblastí Dolomit, nedávno prošel rekonstrukcí, díky níž se z již tak úžasného hotelu stal ještě neuvěřitelnější. Nejen, že má veškeré luxusní vybavení, které byste si mohli přát, výhledy jsou jedny z nejlepších v Dolomitech.

Ceny od 365 € za noc

Luxusní hotel Kolfuschgerhof v Colfoscu v Dolomitech, hotel obklopený zelenými loukami a strmými skalnatými horami
Foto Horské středisko Kolfuschgerhof

Lesní Dolomity

Moderní, čistý a minimalistický Forestis je útočištěm obklopeným borovým lesem s výhledem na Dolomity pro ty, kteří hledají únik, samotu a klid s 5* službami.

Ceny od 650 € za noc

Dvě nevěsty stojí na balkoně hotelu Forestis v Dolomitech

Horské středisko Passo Sella Dolomiti

Tento hotel v průsmyku Sella leží na úpatí hory Sassolungo s nádherným výhledem na Dolomity všude kolem. Ski-in, ski-out v zimě nebo hike-in, hike-out v létě, to je ideální místo pro aktivní pár nebo pro odpočinkovou dovolenou.

Ceny od 220 € za noc

Fotografie z Booking.com

Nejlepší lázeňské a wellness hotely v Dolomitech

Můj Arbor

My Arbor, útočiště poblíž Brixenu a lyžařského střediska Plose, je letovisko pouze pro dospělé, které už nikdy nebudete chtít opustit.

Ceny od 350 € za noc

Obrázky z Booking.com

Cyprianhof

Tento krásný, nově zrekonstruovaný hotel na úpatí skupiny Rosengarten vám nejen poskytne neuvěřitelné výhledy a luxusní zážitek, ale udržitelnost je jednou z jejich základních hodnot, což znamená, že můžete zažít úžasnou dovolenou na všech úrovních.

Ceny od 442 € za noc

Foto Cyprianerhof – Dolomit Resort

Hotel Alpenrose

Tento krásný hotel poblíž jezera Lago di Carezza má úžasný výhled a nádherné lázeňské centrum.

Ceny od 311 € za noc

Foto z Booking.com

Nejlepší butikové pobyty v Dolomitech

Chcete luxus, ale také něco trochu jedinečného a svérázného? Zde jsou některé z nejlepších butikových pobytů v Dolomitech:

Moje chata

Chcete cool a nepředvídatelný design a přátelské, roztomilé sousedy? Mi Chalet je nejen ohromující zevnitř i zvenku, ale s rodinou alpak žijících na zahradě máte ty nejnačechranější sousedy na ulici!

Ceny od 800 € za noc

Fotografie z Booking.com

Treehouses v Sexten Caravan Park

To není překlep. I karavany jsou luxusní, když jste v Dolomitech! V Sexten Caravan Park posunuli glamping na zcela novou úroveň se svými luxusními chatami Treehouse Chalets.

Ceny od 389 € za noc

Foto Sexten Caravan Park

La Cort Můj domeček pro panenky

Tento stylový hotel se nachází v blízkosti Val Gardena & Seceda a není jen ve fantastické oblasti, ale je také super stylový a je určen pouze pro dospělé!

Ceny od 221 € za noc

Fotografie z Booking.com

Nejlepší hotely pro milovníky jídla v Dolomitech

Věděli jste, že Dolomity mají několik restaurací s hvězdičkou Michelin? Tento region může být známý po celém světě jako památka světového dědictví UNESCO, ale neměl by být podceňován ani jako gurmánská destinace, kde se místní a udržitelná kuchyně dostává do centra pozornosti, když slunce zapadá a všichni sestupují z hor.

Hotel La Perla

Uvnitř hotelu La Perla v Corvara se nachází historický dřevěný salon, ve kterém se nachází 1* michelinská restaurace. La Stüa de Michil.

Ceny od 476 € za noc

Rosa Alpina

Rosa Alpina v San Cassiano je domovem 3* michelinské restaurace St Hubertus se svým menu založeným na filozofii „Cook the Mountain“, která se zaměřuje na autentickou horskou kuchyni vyrobenou z čerstvých mléčných výrobků z místních zdrojů, místního masa a sladkovodních ryb.

Ceny od 650 € za noc

Nejlepší luxusní chaty v Dolomitech

Horská chata San Lorenzo

Tato exkluzivní historická soukromá chata, představená v časopise Forbes, je posazená na úbočí hory s vlastní přistávací plochou pro vrtulník a golfovým hřištěm.

Chata Pia

Chata Rönn

Nejlepší luxusní hotely za rozumnou cenu v Dolomitech

Penzion Viel Nois

Tento hotel je jedním z mých osobních oblíbených, který se nachází ve Val di Funes. Má opravdu moderní, butikový pocit s nádhernými střešními lázněmi. Ale nejlepší byla snídaně. S tolika domácími produkty, včetně tolika bezlepkových možností, to možná byla nejlepší hotelová snídaně, jakou jsem kdy jedl!

Ceny od 135 € za noc

Foto: Viel Nois Guest House

Nejlepší místa k pobytu v blízkosti: Lago di Braies

Gailerhof Hotel B&B Superior

Od 166 € za noc

Fotografie z Booking.com

Hotel Turmchalet

Ceny od 149 € za noc

Foto z Booking.com

Nejlepší místa k pobytu v blízkosti: Alpe di Siusi

ADLER Lodge ALPE

Toto klidné horské útočiště, inspirované africkými safari chatami, bude vaším útočištěm v Dolomitech.

Ceny od 700 € za noc

Foto ADLER Resorts

Alpské Dolomity

Předstírejte, že jste ve filmu o Jamesi Bondovi v tomto architektonickém mistrovském díle na Seiser Alm.

Cena od 490 € za noc

Obrázek z Booking.com

Nejlepší místo k pobytu v blízkosti Seceda

Luxusní sídlo Alpine Garden

Ceny od 425 € za noc

Foto z Booking.com

Nejlepší místa k pobytu v blízkosti: Tre Cime di Lavaredo

Chaty Skyview na jezeře Toblach

Tyto luxusní chatky u jezera Toblach se nacházejí na krásném místě v údolí Toblach, ale také do hodiny od dvou nejoblíbenějších lokalit Dolomit: Tre Cime di Lavaredo a Lago di Braies.

Ceny od 344 € za noc

Fotografie z Booking.com

Uložit tento příspěvek

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.