Najmutí svatebního kameramana do destinace: Co byste měli vědět

Najmutí svatebního kameramana do destinace: Co byste měli vědět

Neexistuje žádná svatba úžasnější než svatba v cílové destinaci, takže samozřejmě budete chtít zachytit fotografie i videa, abyste si uchovali poslední vzpomínku, kterou můžete. Může se to zdát jako skličující úkol najmout si svatebního kameramana, ale pravdou je, že se to příliš neliší od najmutí místního kameramana.

Nejdůležitějšími faktory, které je třeba zvážit u každého svatebního kameramana, jsou styl natáčení videa a vaše schopnost komunikovat. Největší rozdíl pro tvůrce svateb v destinaci je jejich ochota cestovat.

Pojďme diskutovat o všem, co potřebujete vědět o najímání svatebního kameramana v destinaci!

Základy videonahrávky destinace

Před zahájením lovu je důležité znát základní styly svatební videonahrávky. Vědět, co chcete, pomůže zúžit vyhledávání. Dva základní styly svatební videoografie jsou dokumentární a filmový.

Svatební videonahrávka v dokumentárním stylu

Dokumentární styl je nejtradičnějším svatebním videografickým stylem. Tato videa sledují lineárnější časovou osu, vyžadují minimální úpravy a mohou dokonce obsahovat konverzace v reálném čase. Pokud jde o zvuk a osvětlení, kameraman možná ani nepoužije hudbu a osvětlení ve výsledném videu bude přirozenější. Při zpětném sledování vašeho dokumentárního videa budete mít pocit, jako byste svou svatbu prožili znovu.

Svatební videonahrávka ve filmovém stylu

Na druhou stranu se svatební videa ve filmovém stylu zaměřují na vytvoření jediného tématu nebo příběhu. Záběry mohou být přerušeny od přípitku přes přípravy svatební hostiny až po samotný obřad – cokoliv si kameraman myslí, vypráví skutečný milostný příběh páru. Videograf může také použít hudbu, osvětlení a úpravy k vytvoření videa podobného filmu. Svatební video ve filmovém stylu, věrné svému názvu, bude jako sledovat, jak se na obrazovce odehrává příběh, ale bude to váš příběh.

Práce s Vaším cílovým svatebním kameramanem

Než začnete se svým vybraným svatebním kameramanem, musíte najít někoho, s kým můžete snadno komunikovat a kdo rozumí vašim jedinečným potřebám jako páru.

Cílové svatební kameramany můžete hledat na Googlu, ale dalším skvělým místem, kam se podívat, jsou sociální média. Než se obrátíte na videografy, projděte si jejich portfolia: