Nádherná svatba v pohádkové toskánské vile

Amanda a Brendan, kteří původně plánovali uvázat uzel v Irsku, se rozhodli uspořádat svatbu v toskánské vile poté, co se jedné z jejich přátel zúčastnil jeden z jejich přátel a nemohli přestat žvatlat nad tím, jak je to krásné. A jsme tak byli šťastní. S pomocí člena a plánovače Junebug Toskánská svatba, destinace “já” vypadal jako vystřižený z pohádkové knížky.

Villa Le Piazzole sloužil jako perfektní místo pro novomanžele, kteří se zamilovali do jeho úžasných výhledů na okolní vinice a olivový háj a do těsné blízkosti centra města. The obřad prostor byl vyzdoben jasnými, barevnými květinami, které naaranžovaly Květiny žijící které krásně seděly proti zvlněným zeleným kopcům. Mezitím byla recepce s dlouhou dobou dokončena stoly v rodinném stylu zahalené do běhounů ze zeleně a stejně odvážné květiny z obřadu a pohádková světla který nastaví atmosféru, jakmile slunce zapadne.

S klasickým menu skládajícím se z těstovin a limoncello margaritas, olivového oleje svatební laskavostineuvěřitelná scenérie a živé barevná paletajejich zvláštní den byl ztělesněním italského splněného snu – a my jsme za to tak vděční Angelo Latorre byl tam, aby zachytil každý magický detail.

Pár:

Shelby a Brendan

Svatba:

Villa Le Piazzole, Florencie, Itálie
Proč si novomanželé vybrali Itálii pro svůj zvláštní den

Věděli jsme, že chceme mezinárodní svatba a zpočátku jsme se dívali na Irsko, protože obě naše rodiny jsou Irové. Jedna z našich dobrých kamarádek se vrátila ze svatby v Toskánsku a řekla, že to byl ten nejneuvěřitelnější zážitek a jedna z nejkrásnějších svateb, na kterých kdy byla. Vyzvala nás, abychom se podívali do Itálie, a našim rodinám se tento nápad také líbil! Jakmile jsme se usadili v Toskánsku, našel jsem naše plánovač. Poslala jich několik místa konání, a trvalo nám docela dlouho, než jsme vybrali, který z nich je nejlepší, protože všechny byly tak krásné. Jednou jsme viděli Villa Le Piazzole, byli jsme prodáni. Poloha byla perfektní – bylo to jen 15 minut od centra města, ale stále mělo krásu toskánského venkova.
Nakupujte podobné šaty pro družičky:

Doporučená literatura: The Dreamy Unconventional Colorful Suit Roundup
Začlenění rodiny do jejich zvláštního dne

Nechali jsme si vzít našeho švagra a on byl pro tuto roli skutečně nejlepší volbou. Mluví tak výmluvně a pravdivě upravil obřad na míru být o nás a o tom, co je pro nás jako pár důležité. Zahrnul některé židovské aspekty, protože moje rodina je židovská, což bylo také mimořádně zvláštní. Jedna z mých nejbližších kamarádek z dětství a moje švagrová ano čtení které byly také krásné a velmi nás.
Jak jim člen Junebug The Toscan Wedding pomohla dosáhnout jejich vysněné svatby

Chtěli jsme romantickou zahradní svatbu v toskánských kopcích, a to je přesně to, co náš plánovač, Toskánská svatba, vytvořené pro nás! Chtěli jsme hodně výrazných barev smíchaných s černobílými detaily. Chtěli jsme udělat velký dojem květinami, osvětlením a parádou italské jídlo a nápoje. Naše italská vila byla něco z pohádky a byla vytvořena pro nejkouzelnější prostředí.
Doporučená literatura: Nápady a alternativy svatebních darů
Nasávat jejich pohádkovou toskánskou svatbu ve vile

Chůze do našeho recepces pohádková světla osvětlovat zahradu, vidět to krásné květiny, naše rodina a nejbližší přátelé se usmívali a uvědomění si, že jsme spolu v nejkrásnější zemi na světě, bylo opravdu neskutečné. Mysleli jsme, že naše vysněná svatba se nebude konat v Itálii. COVID na poslední chvíli změnilo mnoho věcí, ale v tu chvíli jsme byli skutečně v nebi.
Gratulujeme Shelby a Brendanovi k jejich pohádkové svatbě v toskánské vile v Villa Le Piazzole. A patří velký dík Angelo Latorre pro zachycení dne. Jsme tak vděční tomu členovi Junebugu Toskánská svatba byl tam, aby jim pomohl naplánovat den jejich snů. Chcete-li vidět další neuvěřitelné svatby plánované tímto talentovaným týmem, podívejte se jejich profil v našem adresář svatebních plánovačů z celého světa! A nezapomeňte se podívat na naše průvodce cílovými svatbami které vám pomohou začít plánovat své vlastní.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.