Mikrosvatba ve Val Gardeně – Taylor & Caleb

Zřeknutí se odpovědnosti – Některé příspěvky na tomto webu obsahují přidružené odkazy. Mohu získat malou provizi bez dalších nákladů pro vás, pokud provedete nákup pomocí mých odkazů, které téměř jistě využiji k nákupu dalších lyží a horolezeckého vybavení.

Čím více Taylor & Caleb plánovali svou intimní svatbu v Dolomitech, tím více si uvědomovali, že to není jen mikrosvatba, kterou plánují. Bylo to rodinné (znovu-)sloučení. Vzhledem k tomu, že vyučují na mezinárodních školách v zámoří, nemají možnost trávit mnoho času se svými rodinami. Přidejte k tomu globální pandemii a bylo to tak dlouho, co byli všichni spolu, že tento den (vlastně celý výlet) byl pro ně opravdu výjimečný. Jejich vizí byl den, který se skutečně točil kolem toho, že s nimi bude jejich rodina v zámoří v Itálii. Byl to den, který nebyl jen o nich, ale o všech důležitých lidech v jejich životě. Samozřejmě, že stále chtěli dát tomu svůj vlastní vkus, včetně toho, aby všichni vyrazili na jejich ohromující obřadní místo kousek od Val Gardeny.

Zde je příběh Taylor & Caleb:

Jak jste se zasnoubili?

Je zřejmé, že tento příběh zní trochu jinak, když pochází od Caleba nebo Taylora…ale jednoduše řečeno, Caleb a Taylor byli na vrcholu jednoho z mála nadmořských výšek v SAE, zvaném Jebel Hafeet. Caleb odtáhl Taylora od hraní se všemi zatoulanými kočkami, jen aby si poklekl na koleno a řekl: „Vždy mi říkali, že to bude těžké rozhodnutí, ale dostat prsten a navrhnout ho teď bylo jedno z nejsnazších rozhodnutí za celý můj život. život. Vezmi si mě?” Taylor se pomalu zhroutil kvůli slabosti v kolenou a řekl ano. Oslavili jsme tím, že jsme si dali pizzu a dali si sklenku červeného vína s našimi nejbližšími přáteli.

Nějaké vtipné historky před vaším svatebním dnem?

Myslím, že čekat dva roky na otevření hranic pro všechny je legrační, když už je to minulost!

Upřímně řečeno, všechno šlo tak šíleně hladce. Žádné praštěné nepořádky nebo chyby! Dostat naše rodiny do zámoří bylo utrpením a některé otázky týkající se cestování byly zábavné… ale nebyly hodné příběhu.

Jak jste se rozhodli pro své umístění?

Krátce před zasnoubením jsme se rozhodli, že budeme mít dobrodružnou svatbu. Věděli jsme, že nemáme peníze na uspořádání takové svatby, kterou bychom potřebovali zpět ve státech, takže mi přišlo správné udělat svatbu v zahraničí. To by omezilo naše hosty a omezilo by to očekávání, se kterými lidé přijíždějí. Nic, co děláme, není tradiční a chtěli jsme, aby svatba oslavila toto.
Líbilo se nám Island, Norsko a Dolomity…ale nakonec jsme se rozhodli pro Itálii, protože jsme sem oba cestovali individuálně, než jsme se poznali. Na jednom z našich prvních rande jsme sdíleli, že Itálie je jednou z mála zemí, které chceme znovu zažít a vrátit se.

Rozhodli jsme se pro Dolomity a upřímně jsme Cat našli do týdne od rozhodnutí o této lokalitě. Místo našeho obřadu nebylo rozhodnuto, dokud Jlenia skutečně nezveřejnila obrázek svatby někoho jiného! Když jsem v jejím příběhu uviděl obrázek místa, okamžitě mě to přitáhlo a dokázal jsem si představit, jak na tom místě říkám „Já ano“. Tak jsem jí napsal a zeptal se z konkrétního místa.

S jakými největšími problémy jste se při plánování svatby potýkali?

Dostat celou naši rodinu do Itálie byl problém, protože většina lidí předtím z USA neodletěla. Věděli jsme, že zůstat na jednom místě v Itálii a vytvořit atmosféru „rodinného setkání“ bude velmi důležité. Kromě toho největší výzvou, kterou jsem našel, bylo zajistit, aby obě rodiny byly šťastné, spokojené, trochu se bavily a užívaly si, zatímco já jsem měl svůj den oslav. Naše rodiny byly pro nás v den svatby neuvěřitelně důležité, takže dobrodružná svatba byla ideálním kompromisem, jak získat přesně to, co jsem chtěl.

Jaký je tvůj oblíbený moment/vzpomínka ze dne?

Naše oblíbené vzpomínky z našeho svatebního dne je třeba rozdělit do dvou kategorií: naše vzpomínky s rodinou a naše vzpomínky samotné.
Taylor miloval připravovat se se všemi dámami během dne a Caleb miloval čas po večeři ve vířivce, kde se všichni tísnili ve vířivce nebo kolem ní, popíjeli víno a společně se smáli.
Sami jsme oba zjistili, že první pohled je nejzvláštnější. Byl to krátký okamžik plný tolika šťastných emocí, na které jsme tak dlouho čekali, abychom je společně zažili.

Je něco, za co jsi opravdu rád, že jsi to udělal? Nebo ne?

Jsme oba moc rádi, že jsme nepozvali víc než naši nejbližší rodinu. Strávit intimní čas s lidmi, na kterých nám upřímně záleží, bylo k nezaplacení.

Oba jsme rádi, že jsme všechny přiměli jít s námi na krátkou túru! Nejen, že byly nádherné výhledy, ale mohli zažít činnost, která je středem našeho společného života, objevovat nová místa!

Večer před svatbou všichni seděli v kruhu a radili nám, nebo se o nás podělili se skupinou o něco důležitého. Pomodlili jsme se a prolili slzy, ale tato aktivita skutečně připravila půdu pro svatební den.

Co byste poradil ostatním párům, které plánují svatbu?

Najměte si plánovače, nespokojte se s ničím menším, než je pohádka ve vaší hlavě, a ušetřete peníze, abyste se nemuseli stresovat činnostmi spojenými s vaším výjimečným dnem.

Co se vám na práci s Cat líbilo?

Nepotřebovala, abych jí pomohl získat vysněné záběry. Vzhledem k tomu, že měla kolem sebe velkou rodinu, byla i nadále flexibilní a pohodlná se všemi navzdory obtížím, o kterých jsem si jist, že zažila. Vůbec jsem se nemusel stresovat tím, že pořídila snímky, dala mi pocit, že můžu jen tak prožít svůj kouzelný den a že je s námi. Miloval jsem to.

Jaké zdroje plánování svatby jste použili při plánování svého útěku (pokud nějaké)?

Tolik prozkoumat feed na Instagramu, ale hodně pochází z mé vlastní hlavy, upřímně, protože jen málo párů nutí své rodiny, aby se vydali na výlet na jejich svatbu. Lol

Kredity:

Svatební plánovač: Jlenia Costner
Chata: Chata Pia
Kytice: Florales Atelier
Vlasová stylistka: Olivia Kittleson

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.