LGBT Alpine Lake Elopement v Rakousku

Zřeknutí se odpovědnosti – Některé příspěvky na tomto webu obsahují přidružené odkazy. Mohu získat malou provizi bez dalších nákladů pro vás, pokud provedete nákup pomocí mých odkazů, které téměř jistě využiji k nákupu dalších lyží a horolezeckého vybavení.

Útěk Ally & Nancy z alpského jezera v Rakousku byl dokonalou lekcí, jak prožít uvolněný a smysluplný den na útěku. Během plánovacích fází jsme probírali náročnější túru, ale nakonec zvolili lehkou túru do jednoho z mých osobních oblíbených míst v Tyrolsku. Místo toho, aby se toho dne snažili co nejvíce zapadnout, chtěli se opravdu soustředit na zpomalení a zabrat všechno.

Ráno působilo klidným dojmem, když si navzájem pomáhali připravovat se v chatě. Teprve když přišel čas na oblékání, přestěhovali se do oddělených místností a s posledními detaily jim pomáhali kamarádi. Oddělené oblečení znamenalo, že se mohli poprvé podívat, což se odehrálo na louce za jejich chatou.

Hlavní část dne byla věnována pěší turistice do ohromující alpské oblasti. Jakmile byly Ally a Nancy u jezera, vybraly si pro svůj slib krásné místo daleko od stezky. Všichni jsme stáli stranou, abychom jim poskytli soukromí na tuto část jejich dne, ale těsně před koncem se z lesa vynořila skupinka místních školáků na exkurzi a začali křičet gratulace z druhé strany stezek. Toto obvykle klidné místo se na několik okamžiků stalo plným jásotu a přání všeho dobrého. Spíše to narušilo ticho a ticho, ale také to všechny rozesmálo. Pak se vše vrátilo do klidu a ticha.

Po jejich slibu nastal čas na piknik na druhé straně jezera s hostinou, kterou jim jejich přátelé přinesli až nahoru. Seděli, jedli dort, pili šampaňské a smáli se a vyprávěli příběhy se svými přáteli. Když byli připraveni, vydali jsme se na průzkum kolem jezera.

Den skončil tak uvolněně, jak začal. Jakmile jsme dokončili průzkum jezera, sešli jsme zpět dolů a jeli domů, abychom se před večeří rychle osvěžili v místní restauraci. Itinerář, který jsme měli, by se dal vtěsnat do půl dne, ale natáhnout ho na celý den bylo tak uvolněné a všechno působilo mnohem záměrněji a promyšleněji. Ale neberte mě za slovo, dovolím Ally a Nancy, aby se také podělily o své zkušenosti:

Jak jste se zasnoubili?

Nancy překvapila Ally návrhem podél zasněženého břehu řeky Tennessee v Knoxville, Tennessee. Ally strávila milá první léta svého života poblíž řeky a připadalo mi zvláštní požádat ji, aby začala novou životní kapitolu vedle něčeho starého a známého. Ally očekávala, že bude první, kdo to navrhne, takže byla velmi překvapená! O dva dny později Ally požádala Nancy o ruku na její oblíbené louce na farmě její rodiny ve Virginii. Vybrala si louku, protože Nancy vždy mluvila o louce jako o svém klidném místě, o místě, kde se cítila nejvíc jako doma. Takže jsme si oba řekli ano, že si postavíme domov na velmi speciálních místech!

Jaký je tvůj oblíbený moment/vzpomínka ze dne?

Náš první pohled se nám opravdu líbil. Okamžiky před čekáním na vzájemné setkání byly naplněny tolika vzrušujícím očekáváním, takže chvíle, kdy jsme se uviděli, byly skutečně jako ohňostroj. Také jsme milovali všechny klidné chvíle mezi našimi sliby a piknikem a fotografie na vrcholcích skal, kde jsme se na sebe dívali a usmívali se.

Jak jste se rozhodli pro své umístění?

Od začátku jsme věděli, že chceme uprchnout do hor, a Alpy jsou na našem seznamu, který musíme navštívit, nějakou dobu. Několik google vyhledávání možných míst útěků v Alpách nás přivedlo na Cat’s web! Vzhledem k tomu, že Cat sídlí v Rakousku, dávalo smysl jít tam, kde je, a důvěřovat jejím místním znalostem, které nám pomohou najít místo, které bylo klidné a krásné. Rozhodli jsme se pro Obernberger See, protože mělo perfektní kombinaci horských jezer, alpských a horských vrcholů, jen s malým sklonem pro túru. Kaple také nabízela skvělou architekturu jako kulisu pro náš moment „já dělám“. To bylo perfektní!

Nějaké vtipné historky před vaším svatebním dnem?

Napadají mě tedy dva příběhy. Druhý, protože je to hloupé a specificky queer zážitek lol.

Strávili jsme týden před naším útěkem ve Vídni a Salcburku a byla to pecka! Plánovali jsme spoustu podniků a prohlídek místa. Ale náš den v Salcburku nevyšel podle plánu kvůli dešti. Uvízli jsme v lijáku u vchodu koňské brány do pevnosti Hohensalzburg. Naštěstí pro nás byla o pár metrů dál kavárna. Sprintovali jsme deštěm, ale všechny stoly byly obsazeny. Tak jsme si vzali piva a sprintovali zpátky ke koňské bráně, sedli si na okenní parapet a v dešti jsme pili pivo. Bylo to nečekané, jednoduché a nádherné – něco jako všechny naše dosavadní nejlepší chvíle jako páru!

Příběh druhý – Po noci na baletu ve Vídni jsme se zastavili u stánku se zajíčky pro Käsekreinera. Někdo nás seknul ve frontě a dva docela atraktivní kluci čekající na jídlo se smáli a říkali, že to je ve Vídni běžné. Přišli a pomohli nám objednat v němčině a vyměnili si zdvořilosti o cestování a klasickém vídeňském jídle. Ptali se, co nás přivedlo do Rakouska, a řekli jsme si, že se budeme brát! Nepříjemná pauza, pak se zeptali “navzájem?” Ally poté Nancy informovala, že kluci byli zklamaní, že si bereme jeden druhého a ne oni. Bylo to těsné, ale trocha (zřejmě) flirtování nás neodradilo od toho, abychom stále říkali, že ano.

Jaké byly největší výzvy, kterým jste čelili při plánování svého odchodu?

Plánování útěku pro nás nebylo tak namáhavé a Cat nám velmi pomohla, když nám dávala doporučení a plánovala časovou osu našeho dne. Největší výzvou asi bylo, že jsme se tři týdny před odjezdem do Evropy přestěhovali přes USA. Před odjezdem se hodně prohazovalo, aby se věci urovnaly, a cestou jsme moc nespali, ale zvládli jsme to!

Je něco, za co jsi opravdu rád, že jsi to udělal? Nebo ne?

Jsme opravdu rádi, že jsme si naplánovali celý den s Cat. Nic nebylo uspěchané a měli jsme čas si opravdu užít každou fázi dne. Jsme také opravdu rádi, že jsme si s Cat promluvili, jaký den jsme si přáli, než jsme se rozhodli pro místo. Podařilo se nám vybrat perfektní délku túry, která byla příjemná a umožnila nám zůstat v pohodlí v našich šatech. Jsme rádi, že jsme nezvolili jiný způsob svatby a že jsme nezvolili jiného fotografa. Cat opravdu udělala den super zvláštním.

Co byste poradil ostatním párům, které plánují svatbu?

Bylo pro nás užitečné přemýšlet o tom, jak se chceme ve svatební den cítit, a podle toho plánovat. Určité věci může být snadné plánovat, protože se od vás mohou očekávat nebo se vám mohou zdát epické. Ale doufáme, že si páry dokážou naplánovat svatební den, ve kterém se budou cítit oslavované nade vše, a jakékoli další dobré vibrace, které chtějí zažít!

Co se vám na práci s Cat líbilo?

Všechny věci. Cat je přemýšlivý a důkladný, komunikuje s vámi během celého procesu, zajišťuje, že máte to, co potřebujete a chcete, a pořizuje opravdu, myslím OPRAVDU, úchvatné záběry vašeho výjimečného dne (dnů). Ale třešničkou navrchu byly asi její dispozice a humor. Ocenili jsme, jak bezstarostně s námi byla Cat a jak nás přiměla cítit se příjemně a oslavovat.

Jaké zdroje plánování svatby jste použili při plánování svého útěku (pokud nějaké)?

Použili jsme Cat’s blog, abychom nahlédli do toho, jak by mohly vypadat turistické útěky a jaký šatník by se dobře hodil pro to, co jsme chtěli dělat. Použili jsme také Instagram, Pinterest a The Knot pro inspiraci na šaty, vlasy a květiny.

Kredity:

Nancy’s Dress – Mori Lee
Šaty Ally – Jenny Yoo
Květiny – Blumen Tau
Apartmán – Apartmán Wiesenhof, Patsch

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.