Kdy odeslat Uložte data: Malé karty Velké dojmy

Okamžik pravdy je tady, máte prsten na prstu a teď je čas dostat hosty do řeči. Plánování svatby je vždy vzrušující, krok za krokem a najednou vás dělí dva týdny od svatby! Je důležité pracovat na časové ose, abyste se ujistili, že vše zapadne na své místo. Nyní, když se to stává skutečností, možná máte na mysli otázku, kdy to udělat uložit data jít ven?

Kdy odeslat, uložte si data

Odpověď na to, kdy byste si měli data uložit, závisí na tom, jakou svatbu máte. Podle našich zkušeností existují dva typy svateb, které rozlišují, kdy se zasílají data. První je a svatba v rodném městě když je vaše svatba ve městě a většina vašich hostů jsou lidé z vašeho rodného města, a druhý je a cílová svatba kam většina vašich hostů potřebuje cestovat na dané místo. Tento článek vám pomůže rozhodnout se a vybrat nejlepší rozhodnutí o tom, kdy odeslat datová přání podle typu svatby.

Sdílet na Pinterestu

Kdy posíláte mimo termíny svatby v rodném městě?

Uspořádání svatby v rodném městě znamená, že váš čas je flexibilní a nemusíte spěchat. Možná si říkáte, kdy byste měli poslat mimo termíny svatby v rodném městě? Z naší zkušenosti mezi šest až osm měsíců je nejlepší čas k odeslání uložit data. Pokud se vaše svatba koná o prázdninovém víkendu nebo pokud velká část vašich hostů přijíždí z města, pošlete si uložte data kolem osm měsíců dopředu, aby si mohli naplánovat svůj rozvrh. Když je však většina vašich hostů místní, šest měsíců předchozí by jim poskytl dostatek času na naplánování svého rozvrhu, aniž by se museli starat o to, že data uložení budou posílat příliš rychle.

Kdy pošlete uložit data pro svatbu v destinaci?

Pokud máte a cílová svatba a většina vašich hostů cestuje, aby se tam dostali, je velmi důležité zvážit, s jakým předstihem poslat a uložit data pro svatbu v destinaci. Měli byste se ujistit, že vaši hosté mají dostatek času na plánování svých plánů a ušetřit peníze na rezervaci letenek a ubytování. Doporučujeme rozeslat svá data uložení osm až dvanáct měsíců před datem vaší svatby. Je také nezbytné zajistit, abyste měli přiložené všechny důležité informace, jako je město nebo země, kde se svatba bude konat, a vaše svatební webové stránky, aby si vaši hosté mohli zkontrolovat další informace před rezervací letenek a ubytování.

Jak dlouho dopředu posíláte data pro dobře naplánovanou svatbu?

Pokud plánujete svatbu podle dokonale načasovaného plánu, máte k dispozici tří až čtyřměsíční okno, ve kterém možná budete chtít dát lidem vědět, že se vdáváte a kdy, ale ještě nemáte všechny podrobnosti. den. V tomto případě opravdu nemá smysl čekat, až pozvánky odejdou. Toto je ideální čas na rozeslání pozvánky na schůzku. V tomto případě je to jednoduché jako kartička s datem a místem, s poznámkou, že informace má následovat. Možná nejsi moc tradicionalista a nechce se ti posílat schůzku? To je také v pořádku, jen se ujistěte, že se od hostů neptáte na nic, na co by možná bylo potřeba upozornit s dostatečným předstihem.

Jak brzy poslat uložit data pro mezinárodní svatbu?

V naší globální společnosti je více než pravděpodobné, že alespoň jeden z vašich hostů, ne-li několik, žije v zámoří. Ať už jsou to vaši prarodiče z domovské země, bratranci z druhé strany příkopu nebo přátelé, kteří se přestěhovali do zámoří za studiem nebo prací, v dnešní době je velmi běžné, že několik vašich zamýšlených hostů žije v zahraničí. Mnoho takových hostů by uvítalo příležitost letět, aby se podělili o svůj šťastný den, ale jako každý jiný bude potřebovat čas na naplánování cesty: zvláště pokud to zahrnuje 30 hodin ve vzduchu. Pokud očekáváte, že jeden nebo více vašich hostů spadá do této kategorie, důrazně doporučujeme odeslat pozvánky na svatbu na svatbu, jako jsou pohlednice na svatbu, rozeslané co nejdříve.

KDY POSÍLAT ULOŽTE TERMÍNYSdílet na Pinterestu

Co napsat na kartičky s daty?

Na paperlust se nás neustále ptají, co napsat na kartičky s datem. Adresování Save the date card je jednoduché, protože stačí uvést tři nejdůležitější detaily svatby; vaše jméno a vaši partneři, místo (můžete uvést město, pokud jste si místo ještě nezarezervovali) a datum. Není třeba ho zasypávat podrobnými informacemi, protože je velká šance, že váš host rychle zapomene všechno kromě těchto tří důležitých detailů. Aby bylo pro vaše hosty ještě pohodlnější sledovat váš svatební plán a připravit se na den, můžete také umístit odkaz na svůj svatební web na svá data uložení.

Další otázky?

Některé z dalších věcí, na které se nás v paperlustu pravidelně ptají, je, jak velké jsou kartičky s daty? Jsou obecně menší než hlavní pozvánky, které je třeba následovat, přibližně 2/3 velikosti. vaše standardní velikost a průmyslový standard je 4” x 6” (nebo 140 mm x 107 mm) Pokud si přejete, nemusíte se držet této standardní velikosti, ale mějte na paměti, že může být těžké najít obálky, které se vám líbí v barvách obálky mají standardní velikosti.

Další často kladenou otázkou je, jak uložit data karty. Nejjednodušším způsobem je samozřejmě použít náš fantastický návrhářský nástroj, ale pokud chcete být kreativní, zamiřte do místního papírnictví a zásobte se. Jen si uvědomte, že speciální povrchové úpravy pro uchování datových karet, jako je bílý inkoust, metalický inkoust, fóliové razítko a knihtisk, lze dosáhnout pouze zaměstnáváním specializované tiskové společnosti, jako je paperlust.

KDY POSÍLAT ULOŽTE TERMÍNYSdílet na Pinterestu

Časté chyby při odesílání uložte data

I když posílání s uloženými daty vypadá snadno a nekomplikovaně, mnoho párů dělá velké chyby, když je pošlou příliš brzy nebo příliš pozdě. Příliš brzy a váš host odhodí oznámení stranou a zapomene na svatbu, příliš pozdě a vaši hosté budou mít svůj kalendář označený, takže nestihnou váš svatební den. Další častou chybou je, že se data vůbec neposílají. Protože si jistě přejete, aby přišli všichni pozvaní hosté, je velmi nutné dát jim vědět, kdy a kde se bude konat. Pokud nechcete utratit velkou část svého rozpočtu za ukládání datových karet, můžete si vždy vybrat e-save the date, které můžete poslat e-mailem nebo Facebookem.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.