Jezero Eibsee Elopement – Matthew & Telima

Zřeknutí se odpovědnosti – Některé příspěvky na tomto webu obsahují přidružené odkazy. Mohu získat malou provizi bez dalších nákladů pro vás, pokud provedete nákup pomocí mých odkazů, které téměř jistě využiji k nákupu dalších lyží a horolezeckého vybavení.

Matthew & Telima se okamžitě zamilovali do jezera Eibsee v Bavorsku, když hledali místa pro svůj intimní útěk v Evropě. Když původně začali plánovat, letěli z USA do Evropy, aby utekli do Alp. Nicméně jistá pandemie vhodila do jejich plánů obrovský klíč, a přestože se jim to téměř podařilo uskutečnit v roce 2021, rozhodli se počkat do roku 2022, protože jejich snem bylo mít tam s sebou i své nejbližší rodinné příslušníky. Mezitím se také pustili do dalšího vzrušujícího dobrodružství a z USA se přesunuli do Portugalska. Neustálé odkládání jejich svatby je opravdu dostalo, takže když ten den v květnu 2022 konečně přišel, všichni chtěli, aby to byl perfektní den.

Většina lidí sní o dokonalém svatebním dni jako o modré obloze a slunci. A zvláště když plánujete venkovní svatbu na horách, přejete si dobré počasí. Není tedy divu, že oba měli trochu obavy, že je ráno v den svatby probudil silný déšť. Jelikož jsem věčný optimista (a kontroloval jsem předpověď počasí), snažil jsem se je uklidnit, že nemělo celý den pršet. Přešlo několik bouřek, ale mezi nimi byly také určité mezery. Jak déšť pokračoval, začali se smířit s tím, že možná nepřestane, a řekli, že s tím prostě půjdou, i když jsem viděl, že byli trochu zklamaní.

Matthew & Telima opravdu chtěli mít soukromé čtení slibu a chtěli to udělat někde vysoko. Měli jsme super štěstí a podařilo se nám si odpočinout v počasí, když jsme mířili na horu. Vyšli jsme po stezce a oni si vybrali místo, kde si řekli své sliby a oslavili to šampaňským.

Poté jsme zamířili zpět do údolí a přejeli k jezeru Eibsee, abychom před jejich obřadem udělali pár fotek. Nedlouho po našem příjezdu se však počasí změnilo a přihnala se obrovská bouřka. Nejevili jsme žádné známky průchodu, museli jsme zrušit plán obřadu u jezera a zamířili zpět do chaty na obřad pod přístřeškem střechy srubu.

Zbytek večera strávili v teple své chaty, ochutnávali úžasná místní jídla uvařená soukromým šéfkuchařem a užívali si společný čas jako jedna velká rodina poté, co byli tak dlouho od sebe.

Kredity dodavatele:

Plánování a styling – Amulet Events & Dreammotions
Vlasy a make-up – Beauty od Jerrianne
Místo – Chalet S
Květiny – Blumen Rosl

Nejlepší tipy pro útěk jezera Eibsee

1. Východ slunce je nejlepší čas na návštěvu

Eibsee je jedním z nejsnáze dostupných jezer v Alpách. Má obrovské parkoviště přímo na okraji jezera a kolem něj vede téměř plochá turistická stezka. Přes den je tu opravdu rušno – a jedním z nejoblíbenějších míst pro focení je ve skutečnosti nudistická pláž! Nejen, že je tam východ slunce jednou z nejtišších denních dob, ale tehdy je tam také nejkrásnější světlo.

Polední světlo u jezera Eibsee může být opravdu jasné a drsné

2. Spojte návštěvu jezera s výletem lanovkou

Pokud plánujete celodenní útěk (což opravdu doporučuji), pak se po východu slunce u jezera vydejte nahoru jednou z lanovek Garmisch-Partenkirchen. V závislosti na ročním období je v této oblasti několik různých možností (ačkoli pokud přijíždíte v sezóně ramen, některé z nich mohou být dočasně uzavřeny z důvodu údržby, takže se podívejte několik týdnů předem).

3. Buďte flexibilní

Horské počasí může být nepředvídatelné, jak ukazuje tento útěk. A to může trochu ztížit vytvoření konkrétního záložního plánu. Místo toho si objednejte fotografa, který rozumí horám a zná oblast, a buďte připraveni být během dne trochu spontánní a prostě jít s proudem. To Matthew & Telima nakonec udělali a vyšlo to perfektně!

4. Nesnažte se příliš plánovat

Původně chtěli Matthew & Telima do svého dne zařadit delší túru, návštěvu více lokalit, piknik a také oběd v horské restauraci. Ale na mé doporučení, místo abychom se soustředili na to, abychom dělali více a viděli více, plánovali jsme to vzít pomalu a být plně přítomni ve věcech, které jsme dělali, což vedlo k naplňujícímu zážitku. Den sice utekl jako voda, ale měli mnohem více času užít si místa, která navštívili.

Západ slunce u jezera Eibsee v Německu

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.