Jak řešit ukládání dat: Nejlepší průvodce

Vytváření datových karet může být skličující, zvláště pokud s plánováním svatby teprve začínáte. Mnoho lidí si klade otázku, jaký je správný způsob, jak napsat jména hostů na obálky s datem uložení a jak by měli postupovat při jejich rozesílání. Pokud v této záležitosti potřebujete nějaké rady, pak už nehledejte! Tento blogový příspěvek vám poskytne všechny informace, které potřebujete k řešení svých termínů uložení.

Řešení uložit data karty je podobné svatební pozvánky, ale lidé mají tendenci dělat je méně formální, protože je to jen brzké oznámení svatby. Na skutečných svatebních pozvánkách mnoho lidí dává přednost psaní titulů jako Mr. a paní před jmény, aby uctili své hosty. Pokud je však vaše svatba pohodovou příležitostnou událostí a lidé, které zvete, jsou lidé vašeho věku, nikdo si nebude stěžovat na absenci titulků, zejména kvůli ukládání dat.

Víme, že hlavní otázkou při řešení ukládání dat není pouze to, jak řešit ukládání datových lístků a obálek. V určitém okamžiku bude mít každá nevěsta na mysli mnohem více otázek, než si kdy dokázala představit, například jak řešit ukládání dat pro plus jedna, randění nebo manželské páry a dokonce i velkou rodinu. Pokračujte v procházení, protože víme, že tohle potřebujete.

Sdílet na Pinterestu

Jak oslovit obálky s datem pro jednu ženu

Při oslovování svobodné ženy jednoduše napište její jméno a příjmení. Pokud chcete, můžete přidat titul, například „Paní“, pokud je svobodná a je jí více než 18 let, „Slečna“, pokud je mladší 18 let, a „Paní“, pokud je ovdovělá.

Příklad 1: Jane Sloan
Příklad 2: Paní Jane Sloan

Jak oslovit uložení dat jedinému muži

Při oslovování jednoho muže, stejně jako výše, jednoduše napište jeho jméno a příjmení. Pokud chcete, můžete přidat titul, například „Pan“, pokud je starší 18 let.

Příklad 1: Ryan Smith
Příklad 2: Mr. Ryan Smith

Jak oslovit uložení datových karet manželským párům

Když oslovujete manželské páry, měli byste uvést obě jejich křestní jména. Jejich příjmení můžete spojit, pokud sdílejí stejné příjmení. Tradičně je muž uveden jako první.

Příklad 1: Peter a Belinda Kavinskij
Příklad 2: Mr. Petr a paní Belinda Kavinská

Jak oslovit ukládání datových karet seznamovacím párům nebo manželským párům s různými příjmeními

Pokud jsou páry, které zvete, nesezdané nebo sezdané, ale ponechávají si svá příjmení, budete muset uvést obě jejich jména a příjmení. Tradičně začínáte s mužem jako první, ale nezáleží na tom, kdo je první napsaný, pokud spolu chodí. Napsání obou jmen také činí oslovování osobnějším, zvláště pokud jste přátelé pouze s jednou polovinou páru.

Příklad 1: Regina Spektor a Henry Dunant
Příklad 2: Paní Regina Spektor a Mr. Henry Dunant

Jak řešit svatební obálky s daty pro rodiny

Důležitá věc, kterou potřebujete vědět, je, že práce na adresních štítcích pro svatbu, data a pozvánky pro rodiny se mohou velmi lišit. Při oslovování samotných pozvánek je nutné napsat všechna jména, která zvete, včetně dětí. Pomůže vašemu hostovi poznat, kdo je pozván a kdo ne. Chcete-li uložit data, můžete jednoduše přidat „a rodina“ za jméno páru, abyste naznačili, že plánujete pozvat celou rodinu. Později, až budete připraveni rozeslat své pozvánky, můžete ujasnit, kolik lidí se může zúčastnit.

Příklad 1: Robert a Belinda Grinnovi a rodina
Příklad 2: Mr. Robert a paní Belinda Grinn s rodinou

Jak řešit uložit data za plus jedna

Když zvete přítele a jejich partnera, ale nejste si jisti, koho s sebou přivedou (nebo jak se jmenují), můžete za jméno a příjmení první osoby přidat „a host“. Můžete také použít „a partner“, pokud jste si jisti, že jsou ve vztahu. Přidání plus jedna také pomůže vašim hostům ujasnit, zda mohou někoho pozvat s sebou, nebo zda máte pokoj pouze pro sebe. Abyste však nepozvali někoho, koho opravdu neznáte, nedoporučujeme to.

Příklad 1: Jacob Kidman a partner
Příklad 2: Mr. Jacob Kidman a host

Jak adresovat ukládání datSdílet na Pinterestu

Speciální případ – Adresování uložte datumové pohlednice

Protože data uložení obecně neobsahují důvěrné informace, můžete je odeslat ve formátu pohlednice a ušetřit tak peníze za nákup obálek. Při adresování uložte datum ve formátu pohlednice je nutné přidat zpáteční adresu pro případ, že by se vám pohlednice při doručování někde zasekla. Ujistěte se, že je jasné, která z nich je adresa příjemce a která zpáteční, protože někteří lidé mají tendenci zapomínat přidat „Komu:“ a „Od:“ na štítky pro tisk na obálky, což by zmátlo poštovní službu.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.