Jak odpovědět na svatební oznámení

Být pozván na svatbu je čest, zvláště pokud jsou pozvánky pěkně vytištěné a doručené přímo do vaší poštovní schránky. Jako host je vaší první a hlavní povinností rychle reagovat na pozvánky. Jakmile obdržíte svatební pozvánky, zkontrolujte svůj rozvrh a diskutujte s druhou osobou, která je součástí vaší pozvánky. Pokud to nestihnete, odpovězte co nejdříve, aby měl pár čas pozvat místo vás někoho jiného. Může to být jednoduché, ale ukazuje to dobrý způsob pozvání. V tomto článku jsme sestavili velmi užitečný seznam věcí, které potřebujete vědět, abyste byli dobrým hostem.

Odpověď na svatební pozvánky: Odpovězte kartou RSVP

První věc, kterou musíte po otevření pozvánky zkontrolovat, je, zda obsahuje malé podpůrné karty. Některé páry milují vložení karet RSVP pro své hosty, aby je doplnili podrobnostmi a poslali zpět. Tyto karty RSVP obsahují všechny otázky, které od vás páry potřebují vědět, a také informace o tom, kdy očekávají, že tyto karty budou zaslány zpět. Poté, co jste se ujistili, že jste poskytli přesné informace, jako jsou jména hostů, dietní požadavky a zaškrtnutí ‘Happily Accept’, můžete tuto kartu přinést na nejbližší poštovní schránku. Vzhledem k tomu, že poštovné může trvat několik dní, zejména pokud směřuje do jiné země, budete muset odhadnout dobu obratu, abyste se ujistili, že se pár dostane před očekávaným datem RSVP.

Sdílejte na Pinterestu

Odpověď na svatební oznámení: Odpověď na svatební web

Některé páry dávají přednost tomu, aby jejich pozvánka byla jednoduchá, aniž by produkovala spoustu papírnictví. Rozhodli se napsat všechny informace o své svatbě na obě strany pozvánek pro efektivní využití papíru. Existuje několik způsobů, jak můžete učinit svatební pozvánky jednoduchými, ale přesto můžete doručit důležité zprávy, které vaši hosté potřebují vědět, jako jsou pokyny, kód oblékání a dokonce i návod, jak odpovědět. V dnešní době se stává trendem, že svatební oznámení obsahuje odkaz na svatební web, který obsahuje další informace, jak je uvedeno výše. Pokud si všimnete, že svatební hostitel poskytuje odkaz na své svatební webové stránky (obvykle ve spodní části pozvánek), nezapomeňte si jej zkontrolovat, až budete mít čas, protože o tyto podrobnosti určitě nechcete přijít. Ujistěte se, že jste na webu našli sekci RSVP a odpovězte, jakmile se rozhodnete, zda přijít nebo ne.

Reakce na svatební pozvánky: Zkontrolujte, kdo je pozván

Jména napsaná na obálkách nebo na skutečných pozvánkách nejsou bezúčelná. Je tam průvodce zde o tom, jak řešit svatební pozvánky že pár mohl následovat, takže se musíte ujistit, že rozumíte tomu, kdo je pozván. Pokud vidíte, že pozvánky obsahují pouze vaše jméno jako pozvaného, ​​měli byste ne pozvěte někoho dalšího, aby šel s vámi. Jednoduše to znamená, že je vyhrazeno pouze jedno místo pro vás a ne pro vašeho partnera nebo člena rodiny.

Pokud však vidíte, že pár napíše „Vaše jméno a host“, znamená to, že si můžete na svatbu přivést partnera. Páru velmi pomůže, když při vyplňování karty RSVP uvedete jméno svého partnera, aby nebyli zmateni tím, co mají napsat na nadcházející kartičky sedadel a míst.

Jiný případ je, když vy a vaše rodina sdílíte stejnou pozvánku. Páry nejčastěji píší každé jméno, které zvou, včetně dětí. Pokud si nejste jisti, zda byste na svatbu měli vzít své batole a nemůžete najít žádné další podrobnosti na pozvánkách, snoubenci by ocenili, kdybyste jim zavolali nebo napsali SMS a zeptali se přímo.

Jak elegantně odmítnout svatební pozvánky – ukázka

Někdy máte opravdu chuť jít na svatbu, na kterou jste pozváni, ale realita vám to nedovoluje. Můžete se zaseknout ve své práci nebo to může být svatba v destinaci, která vyžaduje rozpočet na cestování a dovolenou. Pokud si myslíte, že svatbu nestihnete, rovnou odpovězte na pozvánky. Pokud jste blízkým přítelem nebo příbuzným svatebního hostitele, je lepší, kdybyste mohli zavolat páru a vysvětlit jim, že musíte pozvánky s lítostí odmítnout, než jim pošlete RSVP zpět nebo jim pošlete e-mail.

Zde je několik příkladů toho, co říci/napsat, když odmítáte pozvánku na svatbu:

„I když bych rád byl s vámi ve váš zvláštní den, bohužel se nemohu zúčastnit. Budu tam v duchu a nemůžu se dočkat, až uvidím fotky!“

“Bohužel se nemůžeme zúčastnit vašeho svatebního dne, ale těšíme se na oslavu, až vás příště uvidíme!”

„Bohužel se nemůžeme zúčastnit. Všechno nejlepší k vašemu zvláštnímu dni!”

Zrušení RSVP

Pokud se stane něco nepředvídaného, ​​což znamená, že se nemůžete svatby zúčastnit, i když jste poslali svou RSVP zpět, zavolat páru okamžitě je lepší než jakákoliv omluva. Ocení, že si najdete čas a budete je informovat, jakmile se rozhodnete. Budou muset informovat svého dodavatele o vašem zrušení a mohou mít volné místo, aby mohli pozvat někoho jiného. Můžete se rozhodnout, že jim pošlete textovou zprávu, pokud budete mít pocit, že potřebujete slovo po slovu přemýšlet o tom, jak zdvořile zrušit svou účast. Pamatujte, že krátký text k věci je vhodný, pokud se jedná o den zrušení.

Jak odpovědět na svatební oznámeníSdílejte na Pinterestu

Odpověď na svatební pozvánky se může zdát snadná a rychlá, proto má mnoho lidí tendenci otálet a nechat to na poslední chvíli, aby se vrátili k hostitelům. Protože se musíme vypořádat s tím, že mnoho párů je frustrováno z toho, že očekávají RSVP a nejsou schopni dokončit svůj konečný seznam hostů, důrazně doporučujeme dodržovat výše uvedená základní pravidla pro odpovídání na pozvánky, abyste párům nezpůsobili žádné další problémy.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.