Elegantní italská zámecká svatba | Junebug svatby

Představte si toto: uvázat uzel na historickém italském zámku a poté tančit pod hvězdami se skleněnou atriovou recepcí. Zní to jako pohádka, že? S právem prodejci na vaší straně, by se tato pohádka mohla stát královskou realitou. A pro Christine a Christopha, kteří loví své vysněné prodejce – jako plánovače Svenja Fischerová—byla nejvyšší prioritou při plánování jejich cílové svatby.

Tento pár chtěl svůj svatební místo být hlavní událostí a Zámek Freudenstein nepřišel zkrátka. Od stávající historické architektury až po moderní prosklenou recepci bylo toto místo nejlepší z obou světů. Neutrální květiny od Květiny Evelina Florence dodalo eleganci a umožnilo zazářit stávajícím prvkům místa konání.

Pokračujte v posouvání pro všechny podrobnosti zachycené fotografem a kameramanem Junebug Svatba a vlny to vás přiměje snít o vlastní vzdálené oslavě.

Pár:

Christine a Christoph

Svatba:

Zámek FreudensteinItálie

Užijte si proces plánování

Plánování naší svatby bylo velmi speciální období, které jsme si oba užili naplno. Tak jako cílová svatbanejsou dostatečně náročné, naše plánování ovlivnila Covid. Měli jsme však to štěstí, že jsme mohli spolupracovat s úžasným svatebním plánovačem a dvěma kreativními svatebními designéry. Proto jsme při vytváření našich upřednostňovali dodavatele rozpočet.Památný první pohled na tuto italskou svatbu na zámku

Nejpamátnějším okamžikem pro nás oba byl první pohled. Když začaly zvonit zvony v kapli, Christine se vydala na cestu, kterou provedl její otec. Zatímco procházka hradem a nádvořím pro ni byla již velmi výjimečná, vstup do kaple a procházka uličkou byl pro nás oba prostě wow a okamžik, na který nikdy nezapomeneme.
Jak je důležité najmout si důvěryhodného fotografa

Práce s Svatba a vlny byl úžasný zážitek. Vzhledem k tomu, že jsme je již mohli zarezervovat na naši civilní svatbu pár dní před svatbou v kostele, připadalo nám toho dne jako velmi důvěryhodná a známá atmosféra. To umožnilo, že natáčení páru pro nás bylo jedním z nejzvláštnějších a nejintimnějších okamžiků. Opravdu jsme si užili výhled jen pro nás dva a téměř jsme si neuvědomovali, že jsou kolem a fotí. Celkově dokonale zapadly do naší svatební hostiny, a proto dokázaly zachytit ty nejzvláštnější okamžiky našeho nejdůležitějšího dne v životě.Svatební tým:

Fotografování + natáčení – Svatba a vlny
Plánování akce – Svenja Fischerová
Svatební design – Bianco Antico + Laura Bravi
Místo obřadu + recepce – Zámek Freudenstein
Květinový design – Květiny Evelina Florence
Catering – Emotion Events
Číšník – Tobi Wörner
DJ – DJ Rockman
Živá hudba – Mojo Pin
Návrh pozvánky – Oh Julie Atelier
Vizážistka + vlasový styling – Isabella Kirchner
Svatební šaty – svatební obchod All The Feels
Ženichovo oblečení – PLOUG´S
Prsteny – Klenotník Jacobi
Půjčovny – sada akcí

Gratulujeme Christine a Christophovi k jejich úžasné italské zámecké svatbě. A velké díky patří fotografovi a kameramanovi Junebug Svatba a vlny za zachycení všech detailů, díky kterým se tato oslava destinace stala jednou z knih.

Pokud sníte o vzdálené oslavě obklopeni svými blízkými, nemáme vám to za zlé. Než se však vydáte tryskovým letadlem do vysněné svatební destinace, budete se chtít ujistit, že jste připraveni. Proto jsme dali dohromady dokonalý průvodce plánováním svatby v destinaci které vám pomohou naplánovat perfektní „já dělám“.

Mohlo by se vám také líbit…

  • Svatba Mattie v Austin GardenSvatba Mattie v Austin Garden
  • Odvážná spása Mountain Elopement InspiraceOdvážná spása Mountain Elopement Inspirace
  • Nenápadný intimní multikulturní útěkNenápadný intimní multikulturní útěk

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.