Destinační svatby – Maui svatba v elektrických pastelech

Blog Destination I Do


Palladium - 970x90

Středa 20. července 2022

Slova Rose Lehnerové

Fotografie poskytla Jenny Vargas Photography

Když na sebe Austin a Alexa narazili na oslavě narozenin společného přítele, byla to láska na první pohled. Jejich chemie byla nepopiratelná a jejich láska k sobě navzájem sílila. Po sedmi letech randění Austin konečně položil otázku a on a Alexa začali vytvářet svou vysněnou tropickou svatbu na Maui.

“Když jsme se v roce 2020 zasnoubili, nebyli jsme si jisti, jak bude svět vypadat v roce 2022. Řekli jsme si tedy ‘alespoň budeme na tom nejzvláštnějším místě na světě”, říká pár.

Alexa a Austin vyrostli na rodinných prázdninách na Maui. Když spolu začali chodit, udělali si z toho také místo na dovolenou.

“Věděli jsme, že se chceme vzít na Maui, protože je to náš oblíbený ostrov, a když jsme dokončovali místa konání Olowalu Plantation House, zaškrtli jsme všechna naše políčka: soukromé, krásné a u oceánu,” říká pár.

Jako Event Manager nám Alexa říká, že byla extrémně vybíravá v tom, koho najmout jako svatebního koordinátora. O několik rozhovorů později se nevěsta setkala s Ericou z Couture Events a věděla, že našla perfektního partnera.

Má tolik skvělých vztahů se všemi dodavateli, které jsem chtěl, takže to vytvořilo extrémně bezproblémový zážitek s jejich najímáním na naši svatbu,“ říká pár.

Dalším úkolem Alexy a Austina bude zarezervovat si výlet z jejich domova v Tennessee do místa určení, kde by se konečně uvázali. Ale aby řekli „já“ přesně tak, jak si představovali, uspořádali pár schůzek, aby se sladili se svými prodejci a doladili detaily.

“Erica věděla, jak je pro nás jídlo důležité, a představila nám to nejlepší, Cutting Edge Catering. Austin a já jsme měli soukromou degustaci v testovací kuchyni šéfkuchaře Briana a byli jsme uneseni jídlem a úrovní detailů, které vytvořil se svým menu pro Také jsme měli květinovou schůzku, abychom se setkali s Mandy z Mandy Grace Designs, což také NEZklamalo. Mandy a její tým jsou tak neuvěřitelně talentovaní a po rozhovoru s ní a návštěvě v její kanceláři jsme s Austinem věděli, že jsme v nejlepší ruce. Nebylo snadné udělat můj zrak a Mandy ani neucukla!”

Po měsících koordinace s prodejci a hosty se Alexa a Austin zaměřili na to, aby se uvázali se svými nejbližšími přáteli a rodinou na krásném Maui na Havaji.

„Menší svatba nám umožnila strávit více času se všemi a bylo to jako setkání rodinných přátel/dovolená. Opravdu to bylo to nejlepší z obou světů a intimnější, se všemi jsme strávili kvalitní čas,“ říká pár.

Jiné páry, které plánují svatbu v destinaci, možná budou chtít dbát této rady Austina a Alexy: „Namočte to všechno. Jde to příliš rychle. Určitě vystupte a užijte si chvilku jen s vámi dvěma.“

Prodejci: Fotograf: Fotografie Jenny Vargasové; Svatební plánovač: Erica Goldsmith z Couture akce; Místo obřadu/recepce: Plantážní dům Olowalu; Květinář: Designy Mandy Grace; Papírnictví: Etsy; Dort: Dort fanatici; Vlasy a make-up: Podzimní kráska Meili; Návrhář šatů: KOTVIŠTĚ; Pánské oblečení: Černý Tux; Šaty pro družičky: Azazie; Video: Zeb Filmy; Catering: Nejmodernější Catering


Palladium - 700x700

Mohlo by se Vám také líbit

 • Havajská letoviska vhodná pro rodiny


  Havajská letoviska vhodná pro rodiny

  od Jennifer Stein

  Ideální vlastnosti pro rodiny na Havaji.

 • Elegantní svatba na Maui


  Elegantní svatba na Maui

  od Kinsley Brown

  Říká se, že protiklady se přitahují, ale někdy i ta nejmenší podobnost zažehne plamen lásky.

 • Oženil se na Maui


  Oženil se na Maui

  od Courtney Kellar

  Kelly a Matt mají dlouhotrvající milostný poměr s Havají, takže věděli, že není nikde jinde, kde by chtěli říct „Já ano“.

 • Magická svatba na Maui


  Magická svatba na Maui

  od Courtney Kellar

  Tato nádherná, skutečná svatba v destinaci Maui je jednou z našich nejoblíbenějších!

 • Magické sliby na Maui


  Magické sliby na Maui

  od Sarah Padilla

  Yvette a David se na rodinné dovolené zamilovali do Maui jako potenciálního svatebního místa.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.