Bezplatné šablony svatebních pozvánek (vytisknutelné) (stažení zdarma) (a další!)

Vítejte v mrazivém chladném měsíci prosinci…. ale ne v kanceláři Paperlust, protože celé město Melbourne je teplé a slunečné, takže bohužel nikdy nemáme šanci zažít zimní vánoční říši divů. Do nového roku zbývají necelé čtyři týdny a my se velmi těšíme na to, s čím (ano, vy!) příštích 12 měsíců přijdete. Pokud jste skončili tady na tomto blogu, věděli byste, že jsme proslulí svými svatebními pozvánkami a nápisy. Pokud však máte jen pár minut navíc na procházení našich stránek místopochopíte, že naše produkty přesahují rámec svatebních obřadů a narozeniny. Dnes vám tedy představíme některé doplňkové produkty, které máme, od výročí svatby až po párové svatební sprchy, vše, co potřebujete, je zde.

Pozvánky k 50. výročí svatby – šablony zdarma

Začněme zlatým věkem manželství, konečným 50, zvláštním dnem pro páry, které sdílely půl století se svou vlastní spřízněnou duší. Není žádným překvapením, že 50. výročí svatby je jedním z nejslavnějších výročí svatby, a to jak samotnými manželi, tak i jejich přáteli a rodinou. Vzhledem k tomu, že je stejně výjimečná jako skutečná svatba před padesáti lety, není nic špatného na tom, jít s pozvánkami ještě víc. Vybrali jsme naše nejlepší šablony svatebních pozvánek k 50. výročí a zpřístupnili jsme je ke stažení a přizpůsobení pomocí vlastních detailů pomocí Photoshopu.

Eukalyptus – pozvánky k 50. výročí svatby zdarma k tisku

Prvním z nich je tento eukalyptový design, který je velmi známý pro svou lákavou zeleň, která dokonale rámuje texty uvnitř. Výběr písma je také velmi jemný a nadčasový, takže se hodí pro každou událost včetně 50. výročí svatby.

Sdílet na Pinterestu

Myrtle Gentry – zdarma tisknutelné pozvánky k 50. výročí svatby

S tím druhým se rádi ztmavíme, ale stále s květinovým motivem. Tento design dokonale připomíná noční kvetoucí květiny. S oslnivým dotekem zlata posouvá tento design na novou úroveň, aniž by byl příliš mnoho. Tento design Myrtle Gentry si můžete upravit (a vytisknout doma) kliknutím na tlačítko níže.

Myrtle GentrySdílet na Pinterestu

Šablony pozvánek na svatební sprchu pro páry

Svatební sprcha v páru nemusí být pro mnoho lidí příliš známým pojmem. Nicméně, protože svatby začaly být méně tradiční, porušování pravidel se rozšířilo i na svatební sprchu. Nyní je to párty pro rodinu a přátele! Svatební sprchy pro páry jsou ideální čas na to, abyste šli něco navíc se všemi zábavnými aktivitami a skupinovými hrami. Pokud tedy v současné době plánujete svatební obřad a nevíte, kde začít, máme pro vás řešení. Stačí pár svitků níže a budete si moci zdarma stáhnout naši nejnovější šablonu svatebních pozvánek do photoshopu pro páry.

Svatební pozvánky do sprchy pro páry měsíčku Photoshop

Tento měsíčkový design je dobrý nápad pro každého, kdo hledá moderní design s nádechem romantické atmosféry. Zbožňujeme výběr fontů skriptů, které dokonale vylepšují design. Nejzajímavější na tom je, že tento nádherný design Marigold je k dispozici v šabloně Photoshopu k tisku na níže uvedeném odkazu.

MěsíčekSdílet na Pinterestu

Šablony pozvánek na svatební sprchu neutrálního páru

Dalším od nás je tento jednoduchý design s názvem Neutral, který je stejně moderní jako párové svatební sprchy. Představuje trendový obloukový design s nádechem zemitých hnědých barev. Pokud jste fanouškem tlumených barev, geometrického a dokonale sladěného designu, je tento Neutral právě pro vás. Klepněte na černé tlačítko níže a bude vše vaše.

Neutrální pár Sdílet na Pinterestu

Šablony svatebních oznámení – ke stažení zdarma

V neposlední řadě se vraťme tam, kde to v Paperlustu všechno začalo, svatby. Když mluvíme o svatbách, vždy máme tyhle motýly jako ty první zamilovaný den. Nemohli jsme přestat přijímat tisíce návrhářských výtvorů a obdivovat, jak dokážou vytvořit tak krásné návrhy, že každý z nich se perfektně hodí ke každé svatbě na tomto světě. Níže jsme vybrali naše oblíbené upravitelné šablony svatebních pozvánek ke stažení zdarma a můžete si je přizpůsobit. Zde je seznam!

Klasické šablony svatebních pozvánek pro kutily zdarma

Tento speciální formát pozvánky nikdy nevyšel z módy. Tento design Classic Letter, který připomíná vintage papírovou pozvánku, je perfektní, pokud hledáte něco minimalistického a osobního se vzhledem ručně psaných textů a tištěného razítka na rohu.

Klasický dopisSdílet na Pinterestu

Design Fall Leaves a bezplatná písma pro svatební pozvánky

Tento neuvěřitelný design je inspirován velmi minimálním a svěžím pojetím podzimní zimní sady svatebních oznámení s krásnými sušenými listy a nádechem terakoty. Design Fall Leaves by byl perfektní, pokud plánujete událost v sezónním stylu. Přizpůsobte si své vlastní pozvánky níže.

Podzimní listySdílet na Pinterestu

Amla zdarma svatební kliparty pro pozvánky

Náš další oblíbený design je tento kulturou ovlivněný design Amly. Pokud jste fanouškem zlaté barvy, ale nechcete skutečný zlatý lesk z tisku fólie, tento design je pro vás ideální. Ornamenty na rohu dodávají této jednoduché moderní pozvánce zvláštní nádech.

AmlaSdílet na Pinterestu

Olivové svatební pozvánky Photoshop šablona

Poslední sadou v tomto seznamu je tento Olivový design, který byl speciálně vytvořen tak, aby vyhovoval každé venkovní nebo zahradní svatbě. Pokud se náhodou chystáte na jeden, pak je tento design právě pro vás. Zatímco většina lidí miluje, když jsou nápisy jednoduše černé, někteří jiní rádi dávají názvům pěkný zlatý nádech jako zvýraznění.

Olivová svatbaSdílet na Pinterestu

Nebo si získejte vlastní svatební pozvánky od Paperlust

Tisíce zákazníků důvěřovaly jejich pozvánkám na události (svatba, narozeniny, křtiny atd.) na Paperlust a my bychom byli rádi, kdybyste byli také součástí. Ať už potřebujete pozvánky k výročí svatby nebo pozvánky na sprchu pro páry, máme něco, co bude perfektně fungovat pro každou příležitost. Pokud však žádný z výše uvedených návrhů není přesně to, co jste hledali, pošlete nám prosím dotaz na adresu support@paperlust.co nebo si prohlédněte stovky předem vyrobených pozvánky na našem webu. Jsme vždy na jedno kliknutí, takže nám zavolejte a nechte se našimi odborníky provést. Mluvte brzy!

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.