All-inclusive destinační svatby na Jamajce

All-inclusive destinační svatby na Jamajce

Chcete oslavit svou lásku obklopeni robustní, pulzující kulturou? Není místo jako Jamajka pro vaši cílovou svatbu. Pláže, města a džungle jsou bohaté na krásnou krajinu, kterou si můžete užít a prozkoumat se svou svatební hostinou a hosty.

Nejlepší část? Nekonečný výběr dokonalých svatebních výhod v all-inclusive resortech! Poskytují cenově dostupné ubytování, zábavu a ohromující svatební místa, abyste si svůj pobyt užili na jednom místě.

Zde jsou naše oblíbená střediska pro svatby v destinacích all-inclusive na Jamajce:

Grand Palladium Lady Hamilton

Vydejte se na severní pobřeží Jamajky a nemůžete minout Grand Palladium Lady Hamilton. Tento resort je plný aktivit, nádherných památek a dekadentního ubytování. Bohatá historie se setkává se současným životem se zázemím od 19. století až po současnost. Je to elegantní a stylové místo pro svatby v destinaci Jamajka. Světlé přírodní prostředí obklopuje letovisko s živou, původní flórou a faunou. Nikdy také nejste příliš daleko od svěžího výhledu na oceán.

Svatby v Grand Palladium Lady Hamilton

all-inclusive destinace svatby na Jamajce grand palladium lady hamilton beach místo

Grand Palladium Lady Hamilton nabízí osm úžasných svatebních míst. Pro svůj obřad zvažte Angels Atrium, Sunset Cove altánek nebo plážovou pergolu. Andělské atrium je krytý prostor s bílými sloupy a dřevěnými akcenty. Potřebujete trochu sluníčka? Sunset Cove Gazebo je stinná venkovní oblast s výhledem na vlny. Konečně plážová pergola sedí přímo v písku. Resort má také několik teras a dokonce i taneční sál pro samostatnou recepci a prostor pro koktejly.

Zábava v Grand Palladium Lady Hamilton

all-inclusive destinace svatby na Jamajce grand palladium lady hamilton plážová zábava

Samotné bazény v resortu by vás mohly zabavit na několik dní! Má několik bazénů a dětský vodní park. Pozdravte ohromující lázeňské výhody! Objednejte si masáž, schůzku s nehty, hydroterapii nebo jinou rozmazlovací aktivitu. Aktivní hosté mohou využít také vodní sporty, golf, stolní tenis, basketbal, volejbal, fotbal a další.

RIU Ocho Rios

RIU Ocho Rios je další luxusní jamajské místo pro svatby. Toto obrovské letovisko je po celý rok plné aktivity, takže se určitě nikdy nebudete nudit. Nachází se na Mammee Bay a je obklopen úžasnými tropickými deštnými pralesy a vodopády. Tento velkolepý resort tvoří mnoho velkých budov ve viktoriánském stylu. Jsou zdobené živými a jasnými barvami, takže se budete cítit jako doma v tropickém ráji.

Svatby v RIU Ocho Rios

all-inclusive destinace svatby na Jamajce pár místo na pláži riu ocho rios

Hotel má na výběr čtyři svatební prostory. Pro váš obřad a recepci máte dvě pozoruhodné možnosti altánů: Pláž a Laguna. Plážový altán leží přímo na pláži s romantickými průsvitnými závěsy. Krásné modré vlny omývají břeh v pozadí, což z něj dělá ideální místo pro svatbu na pláži. Lagoon Gazebo je obklopen živou zelení pro přirozenější atmosféru.

V altáncích můžete uspořádat obřad, recepci a koktejlovou hodinu. Můžete však také uspořádat koktejlovou hodinu v Reggae pro 50 hostů, elegantním prostoru u bazénu plném jasných barev. Plaza Bar je tlumenější a sofistikovanější varianta.

Zábava v RIU Ocho Rios

all-inclusive destinace svatby na Jamajce riu ocho rios plavat nahoru bar nekonečný bazén

Ani RIU Ocho Rios nepostrádá zábavu. Kdo hledá zábavu, nemůže minout aquapark „Splash Water World“. Svatební oslavy s dětmi mohou využít park, stejně jako řadu dětských aktivit, dětský bazén a hřiště. Hotel také nabízí kompletní program denních i nočních aktivit, včetně široké škály sportů. Relaxovat můžete u bazénu nebo v lázních a sauně. Pokud jde o občerstvení, vychutnejte si jeden z plaveckých barů, lahodnou večeři formou bufetu, jednu z živých kuchařských stanic nebo tematickou restauraci.

Royalton Negril

Royalton Negril se nachází na západním pobřeží Jamajky a nabízí jednu z nejúchvatnějších pláží v zemi. Jedná se o klidnější region, kde se kultura setkává s přírodou.

Elegantní budovy mají tropický styl, který také působí moderně a svěže. Jeho energie je vznešenější než Grand Palladium a Hotel RIU. Kromě přístupu na pláž je hotel obklopen krásnými květinami a jedinečnými původními rostlinami.

Svatby v Royalton Negril

all-inclusive destinační svatby na střeše jamajského royalton negril

V Royalton Negril máte na výběr ze šesti svatebních míst. Uspořádejte svůj obřad na pláži, v altánku Ocean Point, na Sky Terrace nebo na Ocean Pier. Všechna místa mají krásný výhled na oceán, takže nikdy nebudete daleko od burácejících vln. Ocean Pier je jedinečná destinace, která sahá až do vody, takže vy i vaši hosté jste zcela obklopeni vodami. Sky Terrace je také skvělou volbou pro povýšení vašeho obřadu – doslova a do písmene. Můžete se také těšit na extravagantní taneční sál nebo prostory Diamond Club Poolside pro vaši recepci.

Zábava v Royalton Negril

all-inclusive destinace svatby na jamajce royalton negril vodní park all-inclusive

Royalton Negril je skutečný all-inclusive resort ideální pro svatby v destinacích a dovolenou snů. Užijte si bohatství restaurací a barů s kuchyní z celého světa. Od dobrého jídla až po lahodné občerstvení, můžete ochutnat svou cestu během svého pobytu. Hotel má také několik sofistikovaných barů a salonků, kde si můžete odpočinout uvnitř i venku, včetně plaveckého baru! Nenechte si ujít mnoho výletů a exkurzí, abyste poznali krásy ostrova. Projeďte se na velbloudu, navštivte vodopády, plavte se po zálivu, zaplavte si napajedlo…vaše možnosti jsou opravdu nekonečné.

Našli jste svatební resort na Jamajce, který je pro vás ideální? Chcete-li se dozvědět více a zajistit si to prostřednictvím našich koordinátorů rezervací Destify, postupujte podle níže uvedeného formuláře:

keyboard_arrow_leftZadní

dalšíkeyboard_arrow_right

FormCraft – tvůrce formulářů pro WordPress

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.