7 kouzelných svatebních pozvánek Harryho Pottera (pro mudly!)

Obdivovatelé Harryho Pottera nikdy nechtějí označit své fanouškovství za fázi. Od uvedení prvního filmu uběhlo již více než 20 let, ale stále existují miliony lidí, kteří mají stále stejné vzrušení, když mluví o tomto vzkvétajícím fiktivním příběhu Chlapce, který přežil. Jak stárneme, nic nám nedělá větší štěstí, než když máme partnera, který román miluje stejně jako my. Pokud vy a váš partner oba sdílíte stejnou bradavickou horečku a přemýšlíte o tom, že byste měli téma Harryho Pottera svatební pozvánkyvám tento článek pomůže projít stovkami opotřebovaných románových stránek a najít ty nejzásadnější kouzelnické prvky, na které byste ve svých pozvánkách neměli zapomenout.

1. Sova – Svatební pozvánky na téma Harryho Pottera

Sdílejte na Pinterestu

Freya od Želé republika

První kouzelnická věc, která se objevila v úvodní scéně filmu Harry Potter a Kámen mudrců, je slavná Hedvika, první sova Harryho Pottera. Bylo dobře známo, že byl velmi loajální a byl nepostradatelný v celé sérii. Tento Freya design od The Jelly Republic představil ručně vyrobený akvarelový obraz sovy, který je velmi podobný Hedvice, doplněný temnou námořní oblohou a mraky, které představují noci v kouzelnickém světě Bradavic.

2. Lístek na vlak a Hogwardův přijímací dopis Svatební pozvánky Harry Potter

Sdílejte na Pinterestu

Harry Potter Pozvánky od Přes duhu a zpět

Nyní se vraťme zpět k první noci, kdy Hagrid přišel navštívit Harryho po tisících nedoručených dopisů (no strýc nechtěl, aby je otevřel, tak je zahodil). Harry konečně obdrží dopis o přijetí do Bradavic a následuje lístek na vlak na magicky existující nástupiště 9 ¾. Váš host bude mít mráz po zádech, jakmile uvidí pěknou zlatou přelepenou vlakovou jízdenku, která ve skutečnosti obsahuje vaše přání nebo podrobnosti o RSVP.

3. Ginny Castle personalizovaná pozvánka na svatbu

Sdílejte na Pinterestu

Ginny by Neměřené události

Vzpomeňte si, když jsme byli dětmi, když jsme sledovali Harryho a jeho spolužáky z prvního ročníku přicházet k přední bráně nádherného hradu Bradavic. Svatba na téma Harryho Pottera nebude nikdy úplná bez doteku starého hradu, ať už na svatebních pozvánkách, nebo na místě, kde se slib koná. Tato inspirace s pozvánkou by vašemu hostovi dokonale posloužila.

4. Klobouk – svatební pozvánky s motivem Harryho Pottera

Sdílejte na Pinterestu

Den čarodějnic za Papírová touha

Třídičský klobouk byl vnímající magický klobouk v Bradavicích, který určoval, ke kterému ze čtyř školních domů každý nový student nejvíce patřil. Protože to oficiálně znamená začátek cesty Harryho Pottera s rodem Nebelvíru, budete si jisti, že tímto krásným detailem na svatebních pozvánkách inspirovaných Harrym Potterem zapůsobíte na všechny své hosty. Oranžová barva pozadí samozřejmě není tak nutná, zvláště pokud nechcete, aby si vaši hosté mysleli, že jde o Halloweenskou párty.

5. Vintage Pergamen – Elegantní Harry Potter Svatební Pozvánky

Sdílejte na Pinterestu

Pozvánka na svatbu Harryho Pottera od Pinkoi

Při pohledu na tento starý pergamen si možná pomyslíte na jednu z nejchytřejších studentek v Bradavicích, Hermionu, která miluje čtení knih a je také velmi zvědavá; může strávit pár nocí v knihovně. Je Harryho nejlepší přítelkyní, která mu vždy stojí zády as vědomostmi, které přijala, ví o všech správných rozhodnutích. Vintage pergamenový vzhled byl jasně přijat v těchto nádherných alobalových svatebních pozvánkách Harryho Pottera. Tento specifický design pozvánky je velmi nostalgický, protože zahrnuje všechny důležité věci z románu, emblém Harryho Pottera, písma a zámek na dně.

6. Harry Potter Marauders Map svatební pozvánky

Sdílejte na Pinterestu

Custom Harry Potter Marauders Map od Návrhy v papíru

Je to starý pergamen, který Harry nosil, aby našel lidi v Bradavicích, ano, je to Mapa nájezdníků. Tato mapa je velmi ikonická a každý fanoušek Harryho Pottera alespoň snil o tom, že bude alespoň jednou za život vlastnit tuto mapu! Tento vlastní design vytvořený Designs in Paper je skvělý, protože vypadá, že každý detail je ručně kreslený kromě textů. Vlastní jmenovky s vypálenými okraji celou sadu dokonale doplňují. Nyní poklepejte hůlkou na mapu a řekněte „Škoda se podařilo“, skryjte vše, než odejdete.

7. Hvězdná noc – Strop v Bradavickém sále Svatební pozvánky inspirované Harrym Potterem

Sdílejte na Pinterestu

Nebeský zlatý měsíc od Zazzle

Námořnická a zlatá jsou vždy perfektní kombinací, která opravdu dobře prezentuje noční oblohu s hvězdným překrytím. Toto trojité svatební oznámení nám připomíná kouzelný strop bradavické jídelny se všemi blikajícími hvězdami a létajícími svíčkami. Je to něco tajemného a krásného zároveň. Tuto kombinaci barev vřele doporučujeme zejména pokud se vaše svatba koná ve večerních hodinách.

Vesmír Harryho Pottera je světem kouzel a zázraků s řadou postav, které čekají, až budou vašimi hosty. Výše uvedené výběry svatebních pozvánek inspirovaných Harrym Potterem mohou vaši svatbu proměnit v tuto pohádkovou fantazii. Když přemýšlíte o dalších věcech, které můžete začlenit do své svatby, nebe je limit. Tady v Paperlust nikdy neříkáme ne svatbám inspirovaným dětskými sny, protože věříme, že každá svatba je svým způsobem kouzelná. Pokud tedy hledáte svatební pozvánky navržené na míru Harryho Pottera a nevíte, kde začít, odešlete svůj dotaz níže a tým super zákaznických služeb se s vámi spojí a probere to.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.