4 svatební resorty Punta Cana, které si můžete rezervovat hned teď

4 svatební resorty Punta Cana, které si můžete rezervovat hned teď

Mnoho párů sní o svatbě v destinaci, ale nevyhnutelně je třeba zvážit následující faktory: Jak se zúčastní jejich rodina a přátelé? Bude plánování ze zahraničí složitější? Jak někdy ušetřím peníze? Dobrá zpráva: nemusíte utrácet své celoživotní úspory za svatbu v destinaci! Vstupte do Dominikánské republiky Punta Cana, nádherného plážového města, které nezruinuje. Považujte je za nákladově efektivní a all-inclusive místa pro vaši svatbu v Punta Cana.

Majestátní koloniál

Svatby v Majestic Colonial

4 punta cana destinace svatební resorty k rezervaci právě teď majestátní koloniální altán

Majestic Colonial má sedm krásných svatebních míst určení. Vyberte si ze svěžího přírodního koloniálního altánku nebo tiché a duchovní kaple na místě. Středisko má také velký, majestátní Colonial Ballroom pro recepce a koktejlové hodiny. Pro každou atmosféru, kterou máte na mysli, má resort ideální místo, které se jí hodí!

Zábava v Majestic Colonial

4 punta cana destinace svatební resorty k rezervaci právě teď bazén cabanas

Vychutnejte si každodenní snídaně, obědy a večeře formou bufetu nebo si vyberte ze šesti restaurací a 11 barů v celém objektu. Aktivní nebo sportovně založení hosté mohou využít fitness centrum, užít si vodní sporty nebo navštívit basketbalové a tenisové kurty. Zajímá vás noční život? Hosté mají volný vstup na diskotéku a každý večer se zde konají dvě živá hudební vystoupení. A to jsou jen některé z dostupných zařízení!

Sny Punta Cana

Svatby v Dreams Punta Cana

4 punta cana destinace svatební resorty rezervovat hned teď snů zahradní místo pár

Dreams Punta Cana nabízí šest úžasných, různorodých míst pro vaši cílovou svatbu. Páry se zájmem o klasickou svatbu u oceánu si mohou užít polohu na pláži pod stinnými palmami a světlým květinovým altánem. Dreams Punta Cana má také soukromou, půvabnou zahradu pro zelenější atmosféru, nebo dokonce krytou terasu Bordeaux pro páry, které hledají sofistikovanou recepci.

Zábava v Dreams Punta Cana

4 svatební resorty v destinaci Punta cana, které si můžete zarezervovat hned teď, all-inclusive resort snů na plážové párty

Můžete si zde také užít zábavnou a živou dovolenou po svatbě v destinaci Punta Cana. Středisko all inclusive je plné možností zábavy včetně dvou bazénů, šnorchlování a nemotorizovaných vodních sportů. Nebaví vás celý den relaxovat u bazénu? Nedokážeme si představit jak, ale pokud se to stane, vyberte si z možností noční zábavy – od kasina přes taneční kurzy až po tematické večery…je z čeho vybírat! Hosté se také mohou uvolnit v lázních nebo zůstat aktivní ve fitness centru. Svět je vaše ústřice v Dreams Punta Cana.

Majestátní elegance Punta Cana

Svatby v Majestic Elegance Punta Cana

4 punta cana destinace svatební střediska k rezervaci právě teď majestátní elegantní altán místo

Majestic Elegance je věrná svému jménu se šesti vkusně klasickými místy pro vaši svatbu v destinaci Punta Cana. Svěží zeleň obklopuje nádherný altán Elegance s bílými sloupy a další velký bílý altán se nachází na slunné pláži s bílým pískem. Můžete si také užít krytou oblast Sea & Sea pro menší recepci a koktejlovou hodinu. O možnosti pro svatby zde není nouze.

Zábava v Majestic Elegance Punta Cana

4 punta cana destinace svatební resorty k rezervaci právě teď majestátní elegantní lázeňské procedury

Už nikdy nebudete muset opustit Majestic Elegance díky bohatým aktivitám a zábavě. Pětihvězdičkový resort má pro hosty sedm restaurací a 11 barů, ale jedním z jeho skutečných nároků na slávu je degustační místnost s výběrem z celého světa. Užijte si denní a noční show podle svého výběru nebo se zapotíte na běžecké dráze nebo basketbalovém hřišti.

Majestátní Mirage

Svatby v Majestic Mirage

4 punta cana destinace svatební resorty k rezervaci právě teď majestátní mirage plážový altán

Majestic Mirage má osm krásných vnitřních a venkovních svatebních míst. Mají vše od zdobeného tanečního sálu Mirage se světlými okny až po svěží pláž s výhledem na šumivé vody. Hledáte ten kouzelný altán? Nehledejte nic jiného než ohromující Majestic Altán s průsvitným dekorem. Páry zde mají spoustu možností, jak naplánovat svou vysněnou svatbu.

Zábava v Majestic Mirage

4 punta cana destinace svatební resorty k rezervaci právě teď majestátní mirage tenisový kurt

Tento kousek ráje Punta Cana je obrazem vytříbenosti a luxusu a nemá nedostatek vybavení, které si můžete užít vy i vaši hosté. Nenechte si ujít golf na rozlehlých zelených hřištích, nebo dokonce strávte čas na tenisových kurtech nebo v centru vodních sportů. Hosté mohou také navštívit 8 restaurací a 11 barů s živým klavírem v L’Essence Restaurant každý večer. Elegantní resort má také pět vířivek v bazénovém systému a také divadlo pro živá představení po celý den.

Najděte si svatební resort Punta Cana svých snů? Zajistěte si ji ještě dnes prostřednictvím formuláře níže s našimi koordinátory rezervace Destify:

keyboard_arrow_leftZadní

dalšíkeyboard_arrow_right

FormCraft – tvůrce formulářů pro WordPress

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.