10 bezplatných šablon aplikace Photoshop pro karty Save the Date Cards

S tím, jak se ve většině zemí ruší omezení, se pomalu opět povolují velké svatby. Zde v naší čtvrti v Melbourne začínají restaurace opět obsluhovat plné stoly a omezení počtu hostů na svatby jsou téměř pryč. O to zábavnější je, že se blíží Vánoce a je velká šance, že se vaše Vánoce 2020 letos nebudou opakovat (díky Bohu!). Konečně je ten správný čas bez obav sdílet kvalitní čas se svými milovanými rodinami a také ten správný čas oznámit zasnoubení a rozběhnout svatební plány!

Tady v Paperlust milujeme, aby byla vaše svatební příprava bez stresu a radostná, a proto tento měsíc dáváme našim oblíbeným ukládat data karty zdarma. Není nic špatného na tom, utrácet za co nejméně uložte si datumovky a dodržení rozpočtu na vysněné pozvánky později. Vybrali jsme naše nejlepší návrhy a nechali jsme je převést, abychom uložili datum šablon Photoshopu, které lze snadno přizpůsobit. Zahrneme také fonty použité v návrhu, abychom se ujistili, že je pro vás vše dostupné na jedno kliknutí. A co dělá tento měsíc volná místa ještě výjimečnější, je to, že jsme představili také různé rodinné události, které pravděpodobně budete potřebovat. Ať už pořádáte rodinnou sešlost, sváteční večírek nebo dokonce třídní sraz, máme pro vás vše připraveno. Tak se zablbněte a podívejte se na naše velmi užitečné tipy, jak si zdarma vyrobit vlastní karty s daty.

Navrhněte si svatbu zdarma online

Sdílet na Pinterestu

Prvním krokem při vytváření datové karty je vždy návrh. Za předpokladu, že máte po ruce datum svatby a místo, měli byste být schopni začít přizpůsobovat své vlastní karty s daty. Dnes vám představíme naše tři nejlepší pozvánky na svatbu zdarma ke stažení, všechny mají různé styly a barvy, aby vyhovovaly vašemu svatebnímu tématu.

První z nich je náš oblíbený tropický design, Bílé léto. Není nic zábavnějšího, než představit narážku na vaši svatbu přímo z vaší datové karty. Tento design White Summer je šik, tropický a sladký zároveň.

motýlSdílet na Pinterestu

Další design je něco velmi lákavého, protože nemůžeme popřít, že květiny mají zvláštní nádech, díky kterému je každý design sladký, ale ne příliš. Tento nádherný moderní design s názvem Butterfly má dokonalou kombinaci barev se smyslem pro klasiku z patkových textů. Získejte své vlastní šablony Photoshopu na uložení data, které jsou připraveny ke stažení níže.

kaštanová láskaSdílet na Pinterestu

Není nic špatného na tom, být trochu tmavý, náladový a okouzlující s výběrem tmavě vínových barev. Je to tajemné, ale zároveň elegantní. Pokud konkrétně hledáte vínové barvy pro ukládání dat, tato šablona pro ukládání dat Maroon Love zdarma je pro vás ideální. Akvarelový prvek byl vyroben ručně, díky čemuž je velmi jedinečný a okouzlující. Je k dispozici ke stažení zdarma níže.

Jak udržet vaše pozvánky na schůzky zdarma

Jakmile dokončíte přizpůsobení našich šablon pro photoshop pro uložení data, požádejte svého partnera, aby zkontroloval, zda jsou všechny podrobnosti správné a že oba souhlasíte s tím, že použijete tento konkrétní návrh. A pokud chcete mít svá data na uložení zdarma, další věc, kterou musíte udělat, je samozřejmě je netisknout, protože vás to bude stát nejméně pár babek. Jednoduše exportujte design, který jste vytvořili, do verze Jpeg, kterou můžete sdílet se svými přáteli a rodinou prostřednictvím e-mailu nebo chatu. Je to rychlé, jednoduché a zdarma! I když se zdá, že lidé spíše ocení tištěná data zaslaná poštou, virtuální karta nikomu neublíží a přesto dokáže efektivně doručit důležitou zprávu.

Udržujte nízký rozpočet na tištěné Ukládejte data

Chápeme, že náš nápad v předchozí části nemusí pro mnoho lidí fungovat. Někteří z vašich hostů nemusí být technicky zdatní a vy se příliš obáváte, že hosté snadno zapomenou něco, co si nemohou pověsit na dveře lednice. Chcete-li vyjít vstříc lidem, kteří upřednostňují posílat svá data na svatbu ve fyzickém formátu, ale chtějí, aby to bylo super efektivní, je vaší odpovědí uložení dat na pohlednici. Tyto pohlednice lze poslat tak, jak jsou, bez obálek, takže jsou velmi praktické. Takže tady jsou naše pohlednice na schůzku zdarma pro vás, populární Olive.

olivovýSdílet na Pinterestu

Jak adresovat pohlednice pro uložení data

Vzhledem k tomu, že zůstat organizovaný vám hodně pomůže při odesílání pohlednic a uložte data bez starostí, musíte před zahájením návrhu shromáždit adresy všech, které plánujete pozvat na svatbu. Mít po ruce tabulku je velmi důležité, protože nechcete, aby byly adresovány nesprávným lidem. Tyto jednoduché kroky vám pomohou vyřešit vaši pohlednici a uložit data.

  1. Na pravé straně vašeho poštovního panelu jasně zapište jména hostů a jejich úplnou adresu. V závislosti na tom, jaký styl chcete použít, můžete přidat Mr. a paní před jejich jménem. Pro tip: U manželských párů zvažte kombinaci jejich příjmení. U nesezdaných párů napište jejich celá jména se znakem & mezi nimi.
  2. Pokud zvete děti mladší 18 let, uveďte jejich jména pod jmény jejich rodičů
  3. Nepoužívejte přezdívky. Je to jeden z důvodů, proč se vaše pohlednice nedostane k vašemu hostu. Pokud je to možné, používejte celá jména, abyste si toho lépe všimnuli, zejména pokud váš host bydlí v činžovním domě nebo sdílí své místo se svou velkou rodinou.
  4. Napište celou adresu a nenechte si ujít žádné podrobnosti. Pokud doručujete mezinárodní poštu, ujistěte se, že máte název ulice, číslo, předměstí, město, PSČ a zemi.

zlatý domorodecSdílet na Pinterestu

Rodinné setkání Uložte si šablony data zdarma

Kromě svatebních schůzek vyrábí Paperlust také mnohem více typů karet, které se hodí k různým příležitostem, jednou z nich je rodinná sešlost. Zatímco většina návrhů přišla se zněním pro svatební účely, tyto dva jsme speciálně vytvořili speciální návrhy pro uložení data pro rodinná setkání. První z nich je ilustrace s venkovskou tématikou, ideální pro shledání rodného města, a druhá je sladká akvarelová květinová ilustrace, která je ideální pro venkovní setkání. Můžete si stáhnout soubor Photoshop PSD spolu s níže uvedenými písmy.

rustikální designSdílet na Pinterestu

Uložte si šablony rande sváteční party zdarma

Jelikož nám do Vánoc zbývá už jen pár týdnů, možná někteří z vás plánují sváteční večírek se svou velkou rodinou. Tyto roztomilé moderní návrhy na uložení dat jsou ideální pro stylové oznámení vaší nadcházející sváteční party. I když nejsou v barvách jasně červené nebo slavnostní zelené, ornamenty a tvary stále představují slavnost svátečních událostí! Získejte ten svůj stažením bezplatných šablon Photoshopu pro uložení data níže.

trojúhelníkový stromSdílet na Pinterestu

Bezplatné shledání tříd uložit šablony data

Vydat se do paměti je dobrý způsob, jak si připomenout staré časy, které jste strávili se známými tvářemi svého života. To je důvod, proč se spousta lidí rozhodla uspořádat třídní sraz, aby udrželi krok se svými životy a vzpomněli si na svůj mladý věk. Tento nadčasový design jsme vytvořili, abychom si připomněli den, kdy jste vy a vaši přátelé absolvovali střední nebo vysokou školu.

klobouky ve vzduchuSdílet na Pinterestu

Vytvoření vlastních záznamů je snadné, ale…

Pro některé z vás může být obtížné najít bezplatné tisknutelné šablony, proto jsme vytvořili tento souhrn právě pro vás! Ať už potřebujete svatbu bez dat nebo svatbu s textem pro rodinné setkání, máme něco, co bude perfektně fungovat pro každou příležitost. Pokud však žádná z nich není přesně to, co jste hledali, pošlete nám prosím poptávku support@paperlust.co nebo si prohlédněte stovky předpřipravených návrhů na uložení data na našem webu webová stránka. Nelžeme, když říkáme, že zajistíme bezstresovou cestu při objednávání s výjimkou termínů a svatebních pozvánek, nechte se proto našimi odborníky provést. Mluvte brzy!

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.